آتای: از فشار انتقادات خارج شدیم


آتای: از فشار انتقادات خارج شدیم

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: عملکرد تیم چندان خوب نیست اما رفته رفته شرایط بهتر شده و فشار انتقادها برداشته شده است.


به گزارش ایلنا، بهروز عطایی پس از پیروزی ایران مقابل صربستان گفت: بازیکنانم امروز خیلی خوب بازی کردند و ۴۰ روز بسیار سختی را پشت سر گذاشتیم. در ابتدای کار، عملکرد تیم چندان خوب به نظر نمی رسید، اما رفته رفته شرایط بهتر شد و فشار انتقادها رها شد.


بازیکنان ایران قویتر از حد انتظار هستند، افزود: خوشحالم که تیم بازی بسیار باکیفیتی انجام داد و باعث افتخار کشور شد. با هم خوب شدیم و قدم به قدم بهتر شدیم. در نهایت به دور نهایی راه یافتیم.


ایران برای سومین بار به فینال می رسد عطایی تاکید کرد: ۹ بار در این مسابقات شرکت کرده ایم و این سومین بار است که والیبال ایران به فینال می رسد. این موفقیت را به مردم خوب کشورم و ورزشکاران تیمم تبریک می گویم، خوشحالم که این مردم را خوشحال می کنم و به این تیم افتخار می کنم.


وی در ادامه تاکید کرد: معتقدم پیشرفت محدودیتی ندارد و همیشه می توان پیشرفت کرد. بازیکنان روز به روز خود را بهتر نشان دادند و توانستند جو ایده آلی را برای تیم ایجاد کنند. برخی از بازی های ما در هفته سوم بسیار سخت بود و با تیم های بسیار باکیفیتی بازی کردیم. در پایان، فکر می کنم مردم از این نتایج راضی بودند.


عطایی با بیان اینکه هنوز نمی دانند در بازی بعدی با کدام تیم بازی خواهند کرد، یادآور شد: منتظریم فردا وضعیت جدول مشخص شود و قطعا برای تیم حریف ایران برنامه ریزی خواهیم کرد. . مهمتر از همه، ما یک تیم قدرتمند صربستان را شکست دادیم. کادر فنی این تیم حدود سه سال کادر فنی تیم ایران بودند و مورد احترام ما بودند. سعی کردم در رقابتی سخت و شدید از منافع والیبال ایران دفاع کنم و نتایج را به نفع تیم ملی کشورمان رقم بزنم.


وی افزود: کولاکوویچ مربی پرتلاش تیم ایران بود و خدماتش قابل تحسین بود. خوشحالم که تیم ملی کشورمان در این دیدار پیروز شد و به مرحله نهایی راه یافت. ست اول خیلی مهم بود و اگر این ست را نمی بردیم مسابقه سخت تر و پیچیده تر می شد. بازیکنان فشار را تحمل کردند و در سخت ترین شرایط عملکرد قابل قبولی داشتند. بدین ترتیب در دسته دوم و سوم کار آنها آسان شد و در دسته نهایی کیفیت افزایش یافت.


انتهای پیام/