آخرین اخبار، شایعات نقل و انتقالات اروپا: مدافع رئال مادرید در لیست چلسی!


آخرین اخبار، شایعات نقل و انتقالات اروپا: مدافع رئال مادرید در لیست چلسی!

آخرین اخبار و شایعات تاریخ فوتبال اروپا (۱۷ ژوئیه – ۲۶ جولای) را می خوانید:


به گزارش ایلنا، آخرین ویژگی ها، اخبار و شایعات پخش فوتبال اروپا را در ادامه می خوانید.


*ورزش: باشگاه لندنی قبلاً با این بازیکن هلندی مرتبط بوده است زیرا تاتنهام آماده پرداخت ۱۷ میلیون یورو برای جذب دپای است.


* الیور کان در مورد هدف تابستان ۲۰۲۳ بایرن، هری کین: “او با تاتنهام قرارداد دارد. او یک مهاجم مطلق و خوب است، پس بیایید ببینیم چه اتفاقی می افتد.”
هیئت مدیره تاتنهام هاتسپر تصمیم گرفت هری کین را نمی‌فروشد.


* رومانو: قرارداد ۳۰ میلیون پوندی بین آرسنال و منچسترسیتی برای الکساندر زینچنکو از صبح دیروز به توافق رسیده است. مذاکره در مورد شرایط شخصی و بحث در مورد حقوق برای نهایی کردن قرارداد. منچسترسیتی همچنان مارک کوکورلا را هدف اصلی خود می داند.


* رومانو: چلسی و پاری سن ژرمن در حال مذاکره مستقیم برای جذب کمپمبه هستند. قیمت اولیه درخواستی بین ۶۰ تا ۶۵ میلیون یورو است، اما چلسی آماده ارائه پیشنهادی ۴۵.۵۰ میلیون یورویی است. کار در حال انجام. پاریسی ها کیمپمبه را بخشی از پروژه فصل آینده خود می دانند، اما اگر پیشنهاد خوبی ارائه شود، این مدافع می تواند باشگاه را ترک کند.


* نیکو شیرا: مائوریتزیو ساری ماتیاس ویچینو بازیکن سابق اینترمیلان را به لاتزیو می خواهد. این هافبک خواهان قرارداد ۳ ساله است. مذاکرات ادامه دارد.


* امروز ممکن است روز مهمی برای آینده آژاکس باشد. به گفته فابریزیو رومانو، آنها به توافق برای جذب کالوین باسی از رنجرز و فرانسیسکو کونسیسائو از پورتو نزدیک هستند.


* رومانو: بایرن مونیخ به زودی پیشنهاد جدیدی برای جذب دهلیگ از یوونتوس ارائه خواهد کرد. تقاضای یوونتوس بین ۹۰ تا ۱۰۰ میلیون یورو است.


* تیم: مذاکرات بین اینتر و پاری سن ژرمن ادامه دارد. اگر تیم فرانسوی اسکارینیار را بخواهد باید پیشنهاد بهتری بدهد.


* مارکا: چلسی به دنبال جذب مندی است، پیشنهاد رئال ۵۰ تا ۶۰ میلیون یورو خواهد بود.


* تلگراف: منچستریونایتد پس از دریافت ویزا، انتقال لیساندرو مارتینز را اعلام می کند


انتهای پیام/