آخرین اخبار و شایعات نقل و انتقالات اروپایی: ستاره رئال مادرید قراردادش را تمدید کرد


آخرین اخبار و شایعات نقل و انتقالات اروپایی: ستاره رئال مادرید قراردادش را تمدید کرد

آخرین اخبار و شایعات تاریخ فوتبال اروپا (۱۰ تیر – ۱۹ جولای) را می خوانید:


به گزارش ایلنا، آخرین ویژگی ها، اخبار و شایعات پخش فوتبال اروپا را در ادامه می خوانید.


* رحیم استرلینگ قرار است تست های پزشکی را در لندن سپری کند تا قراردادی دائمی با چلسی امضا کند. استرلینگ می تواند فصل آینده قرارداد خود را با چلسی تا ژوئن ۲۰۲۷ تمدید کند.


* رومانو: منچستریونایتد هنوز با آژاکس بر سر لیساندرو مارتینز به توافق نرسیده است. پیشنهاد جدید ۵۰ میلیون یورو ارزش دارد که هنوز کافی نیست، اما مذاکرات ادامه خواهد داشت زیرا لیساندرو می خواهد تجربه خود را در لیگ برتر تابستان امسال آزمایش کند. روزهای آینده برای درک موقعیت نهایی آژاکس بسیار مهم خواهد بود.


* رومانو: بارسلونا برنامه های خود را برای جذب سزار آزپیلیکوئتا در هفته آینده تایید کرده است، اما چلسی خواهان مبلغی است و مذاکرات لازم است. هیچ چیز بین چلسی و سرجینو پیشرفت نکرده است.


* منچسترسیتی برنامه های خود را تغییر نداده است: ناتان آکه در تابستان امسال در صورت رفتن به چلسی یک مدافع میانی جدید خواهد گرفت (آنها حداقل ۴۰ میلیون پوند می خواهند). جوسکو گواردیولا پتانسیل بالایی دارد اما لایپزیگ می خواهد او را حفظ کند. کوکورلا بزرگترین هدف در نظر گرفته می شود. منتظر پیشنهادش هستیم


* رومانو: آرسنال در حال حاضر هیچ پیشنهادی برای ادون جگروا، وینگر لیل ارائه نکرده است و صحبتی در مورد جذب انگولو کانته وجود ندارد.


* رومانو: توپچی های لندن پس از جذب ژسوس به یک مهاجم چشم دوخته اند. اما نه یک مهاجم مرکزی ۵۰ میلیون یورویی!


* دیوید اورنشتاین: چلسی و منچسترسیتی بر سر قراردادی ۵۰ میلیون پوندی برای رحیم استرلینگ به توافق رسیدند.


* کریستین فالک: سران پاری سن ژرمن منتظرند تا انتقال روبرت لواندوفسکی به بارسلونا را لغو کنند تا از مهاجم لهستانی استفاده کنند.


* AS: در صورت جدایی آسنسیو، آنچلوتی یک مهاجم می خواهد.


* دیلی استار: هواداران اصلی منچستریونایتد به باشگاه فشار می آورند تا کریستیانو رونالدو را در این تابستان حفظ کند.


* فابریزیو رومانو: وینیسیوس جونیور قرارداد جدیدی امضا کرد. این کار پس از توافق شفاهی در ماه گذشته انجام شد. به درخواست فلورنتینو پرز، قرارداد جدید تا سال ۲۰۲۷ اعتبار دارد. باشگاه بهترین لحظه را برای اعلام آن تصمیم خواهد گرفت، اما اکنون قرارداد امضا شده است.


* دیلی استار: آرسنال به دنبال جذب انگولو کانته است که ۱۲ ماه از قراردادش باقی مانده است.


*ورزش یک: طبق گزارش ها، سران بارسلونا به زودی به روبرت لواندوفسکی ۵۰ میلیون یورو پیشنهاد خواهند داد، قیمتی که سران بایرن مونیخ تخمین زده اند.


انتهای پیام/