آخرین شایعه مبادله اروپا: بازیکن بایرن مونیخ در لیست رئال مادرید


آخرین شایعه مبادله اروپا: بازیکن بایرن مونیخ در لیست رئال مادرید

آخرین اخبار تبادل فوتبال اروپا در ۱۸ ژوئن را بخوانید:


به گزارش ایلنا، آخرین اخبار، شایعات، پیش بینی ها و نقل قول های پخش شده فوتبال اروپا را می خوانید.


*ورزش: بارسلونا به زودی قرارداد ساموئل اتوئو مدافع فرانسوی را فسخ خواهد کرد.


*ورزش: لاپورتا به رافینیا اطمینان دارد. بازیکنان لاپورتا می گویند که باشگاه به هر حال توانایی مالی برای جذب او را دارد. لاپورتا گفته است که جذب بازیکن برزیلی و لواندوفسکی از نظر استراتژیک مهم است.


* دی مارتزیو: یوونتوس می تواند تلاش جدیدی برای جذب آرناتوویچ انجام دهد.


* جرارد رومرو: افراد نزدیک به بارسلونا گفته اند که پنجره مبادله امسال متفاوت خواهد بود. هیچ اتفاقی برای اپراتور حالت فیفا نیفتاد!


* رومانو: منچسترسیتی به زودی در حال مذاکره مستقیم با لیدز یونایتد برای کالوین فیلیپس است که بخشی از برنامه های پپ گواردیولا است.


* رسمی: قرارداد ادی انکیتا با آرسنال تا سال ۲۰۲۷ تمدید شد.


* رومانو: سادیو مانه روز سه شنبه برای تست پزشکی وارد آلمان می شود و به عنوان بازیکن جدید بایرن قراردادی سه ساله امضا خواهد کرد. بخش اول پرونده با لیورپول قبلاً تکمیل شده است. مبلغ این انتقال ۳۲ میلیون یورو تعیین شده است. جوایز تا سقف ۶ میلیون یورو گنجانده شده است و به راحتی قابل بازخرید هستند.


* منچسترسیتی با انزو مارسکا برای جذب مجدد دستیار پپ گواردیولا به توافق رسیده است. او جانشین خوانما لیلو می شود که با السد قرارداد دارد. مارسکا پیش از این برای منچسترسیتی زیر ۲۳ سال بازی می کرد و فصل گذشته مربی پارما بود.


* یوری تیلمانز گفته است که قصد ندارد قراردادش را با لستر تمدید کند. اگر نرود، در سپتامبر حق انتخاب خواهد داشت، اما الان نه. آرسنال مدت زیادی است که روی او کار می کند، اما هیچ پیشنهاد رسمی ارائه نشده است. باشگاه های دیگر نیز علاقه مند هستند.


* ماریو گوتزه سه پیشنهاد دارد: اینتراخت فرانکفورت، بنفیکا زیر نظر اشمیت و اینتر میامی از MLS آمریکا. او خیلی زود، چند روز دیگر تصمیم می گیرد! همه این باشگاه ها آماده اند تا شرایط قرارداد ۴ میلیون یورویی او با PSV را فعال کنند.


* رومئو آگرستی: یوونتوس تا پایان هفته فرصت دارد تا منتظر پاسخ نهایی آنخل دیماریا باشد و نظر خود را تغییر دهد.


* جرارد رومرو: منچستریونایتد به دیونگ ۷۰ میلیون یورو پیشنهاد داده است و گزینه های اضافی اکنون در دست مدیران است.


اکرم کانر: گونابری با جدایی مارکو آسنسیو، انتخاب رئال مادرید است.


* هدف: چلسی در حال حاضر در حال معامله مالی با اطرافیان کونده است. هنوز هیچ توافقی با سویا در مورد میزان آن صورت نگرفته است، اما او با رهبران سویا در تماس است.


* دیوید اورنشتاین: آرسنال به دنبال لیساندرو مارتینس، مدافع آرژانتینی آژاکس است.


انتهای پیام/