آخرین مصاحبه منتشر نشده فرشته طائرپور برای قسمت پایانی مجموعه فیلم اقتباس عالی خواهد بود.


جدیدترین مصاحبه منتشر نشده فرشته طائرپور

هشتمین و آخرین قسمت از مجموعه مستند سینمای آق‌تبس در به کارگردانی مجتبی سعادت و با مصاحبه زنده یاد فرشته طائرپور ساخته راما نامی از تریبون هاشور پخش می‌شود.


به نقل از روابط عمومی پروژه ایلنا، مستند هشت قسمتی «انطباق با سینما» به کارگردانی مجتبی سعادت و کارگردانی راما نامی چهارشنبه ۱ دی ماه در دسترس علاقه مندان قرار گرفت. پلتفرم هاشور و قسمت هشتم این سریال مستند فردا چهارشنبه ۲۴ تیرماه پخش می شود.


راما نامی تهیه کننده این اثر کارگردانی فیلم های کوتاه بنفش و لشور، فیلم کوتاه خوف به کارگردانی معبود خدابخشی و تاک شو مولن روژ ساخته خسرو نجیبی را بر عهده داشته است. سازنده. او علاوه بر سینما به خوانندگی حرفه ای نیز می پردازد.


مجموعه مستند «اقتباس‌هایی برای سینما» در قالب محاوره‌ای اتفاق می‌افتد و در هر قسمت یک فیلم اقتباسی به‌عنوان یک مورد خاص نمایش داده می‌شود.


در قسمت هفتم این مستند جهانگیر کوثری، هارون یشایایی، جمال ساداتیان و زنده یاد فرشته طائرپور به نقش تهیه کننده در روند اقتباس فیلم می پردازند و در قسمت دوم علی نصیریان و بهزاد فراهانی به تئاتر و اقتباس از آن می پردازند. .


در قسمت ویژه این مجموعه مستند به بررسی غزل به کارگردانی مسعود کیمیایی و بازی جواد طوسی می پردازد.


اقتباس فیلم بازیگران و کارگردان: مجتبی سعادت، تهیه کننده: راما نامی، مشاور و طراح: حسین خلج، دستیار کارگردان: مسعود رضایی فخر، تصویربرداری و تدوین: مجتبی سعادت، صدابردار: محمد حسینی. معد سعادت، مدیر پروژه: حسین خلج، رها فریدونی، مدیر تولید: منوچهر محمودی، طراح گرافیک، طراح لوگو: افرا شهروزی، روابط عمومی: فرو گشتیل.


انتهای پیام