آیا وزنه گیرهای وزنه ای واقعاً سالم به نظر می رسند؟


آیا سلتزرهای سنگین برای شما مضر هستند یا سالم هستند؟ ما دو تاریخ ثبت شده را از متخصصان متخصص آنها درخواست کردیم.

شراب ، آبجو و مشروبات بیشتر را اضافه کنید: مصرف کنندگان همچنان با یک کارخانه آبجوسازی جدید و نوآورانه با ایده ای عالی برای یک استارتاپ به خنک شدن خود ادامه می دهند.

بر اساس یک گزارش تجاری توسط Grand View Research ، انتظار می رود فروش سلتزر با نرخ رشد سالانه افزایش یابد 16.2 درصد سال 2027. امیدوارم از این عادت کسب درآمد کنم ، عناوین صنعت نوشیدنی و مارک های نوظهور در حال آماده سازی هستند تا پنجه سفید را هدیه دهند و واقعاً از پول خود فرار کنند.

یکی از بزرگترین نقاط فروش این مشروبات الکلی مشخصات بهداشتی است. اما آیا آنها مانند فروشندگان ادعایی سالم هستند یا سلتزرهای سنگین برای شما مضر هستند؟

در زیر ، دو متخصص تغذیه هر آنچه را که در مورد محتوای تغذیه ای سلتزر (یا کمبود آن) نیاز دارید به اشتراک می گذارند.

سلتزر سنگین چیست؟

این سلتزر سنگین که الکل الکلی و سلتزر خوشه ای نیز نامیده می شود حاوی آب گازدار ، الکل و آب میوه است.

محتوای الکل از هر کدام ناشی می شود:

  • شکر نیشکر جوشان
  • گازهای مخلوط نشده یا دانه های بدون گلوتن

علائم تغذیه

سلتزر سنگین همیشه یک نوع الکل سالم محسوب می شود. امی شاپیرو MS ، RD ، CDN ، بنیانگذار و مدیر Real Nutrition در نیویورک می گوید: “برخی از سخت ترین محصولات سلتزر حتی می توانند افراد را وادار به نوشیدن محصولات خود با لباس بدنسازی کنند.”

او گفت که اکثر سلتزرهای خوشه ای ماهی ندارند (به جز کسانی که گاز اشتباه دارند). به این دلیل، برای افراد مبتلا به عدم تحمل گلوتن یا خلق و خو جذاب است.

لورن اسلایتون ، MS ، RD ، بنیانگذار Foodtrainers در نیویورک ، می گوید: “من مصرف کنندگان را درک می کنم که یک سلتزر سنگین می خواهند ، زیرا قند و کربوهیدرات کمی می فروشد.”

با این حال ، این مواد این نوشیدنی ها را با یک شیوه زندگی سالم سازگار نمی کند. پس از آن ، الکل هنوز وجود دارد.

محتوای سخت Seltzer

الکل با حجم الکل (ABV) اندازه گیری می شود. اسلیتون می گوید: “بیشتر آبجوها در حدود 5 درصد ABV ، 12 درصد شراب و 40 درصد هوا می چرخند.”

اما وقتی صحبت از سلتزر سنگین به میان می آید ، او می گوید ABV از نظر مارک متفاوت است و تولید محتوای الکل خود را حتی سخت تر می کند. برخی از آنها 4 درصد پایین هستند ، در حالی که موارد جدید 12 درصد یا بیشتر است. ”

قدرت نوشیدنی الکلی و مقدار غذایی که می خورید به طور طبیعی بر سلامت الکل شما تأثیر می گذارد.

دوستان یک نوشیدنی سلتزر در بار کباب به اشتراک می گذارند

آیا یک سلتزر سنگین سالم تر از انواع دیگر الکل است؟

آیا به چنگال و سایر مواد کنسروی خود که با انواع دیگر الکل ترکیب می شوند علاقه دارید؟

به عنوان یادآوری ، در اینجا یک مرجع سریع در مورد اندازه هر سرویس است:

  • سلتزر سنگین = 12 اونس (یک قوطی)
  • شراب = پنج اونس
  • آبجو = 12 اونس (یک قوطی)
  • باد = 1.5 اونس (عکس بیشتر)

هارد سلتزر در مقابل شراب

شاپیرو می گوید سلتزرهای سنگین همیشه از شکر کمتر از اکثر شراب ها هستند. او تأکید می کند که آنها در ABV کمتر “معمولاً در حدود چهار تا شش درصد” هستند ، بدون اینکه فروشنده ای در بالاترین سطح داشته باشد.

با این اوصاف ، اسلایتون به سطح پیش قند کاتات اشاره می کند که مشروب خواران می توانند آن را درک کنند.

او می گوید: “پنجه سفید کمتر از دو گرم قند دارد و در واقع کمی کمتر”. اما آنچه بسیاری از مردم متوجه آن نیستند این است که شراب خشک – برای مثال Pinot grigio – دارای ارزش یکسانی است. “

هارد سلتزر در مقابل آبجو

اسلیتون در مقاله ای مشابه در مورد محتوای قند اشاره می کند که آبجو به طور کلی قند ندارد. (مگر اینکه آبجو ترش و انواع دیگر میوه و شکر اضافه شده را به مزه خود انتخاب کنید.)

با این حال ، “آبجو سرشار از کربوهیدرات است و 13 گرم در قوطی است.” بنابراین اگر سعی می کنید رژیم کربوهیدرات خود را رعایت کنید (یا از رژیم غذایی کم کربوهیدرات مانند کتو پیروی کنید) ، یک سلتزر سنگین ممکن است بهترین گزینه باشد.

هارد سلتزر در مقابل ارواح

اسلایتون معتقد است که مانند بسیاری از آبجوها ، بسیاری از ارواح دارای صفر گرم قند هستند – مگر اینکه برای تهیه یک آبجو خوشمزه نیز شکر اضافه کرده باشند. و هنگامی که الکل می نوشید ، می توانید یک مخلوط مبتنی بر قند به دست آورید.

در مورد کابینت؟ او می گوید: “مطمئناً ، پنجه سفید دارای دو گرم کربوهیدرات در هر چهارم است ، اما تکیلا صفر گرم کربوهیدرات ندارد.” “به طور ناگهانی ، سلت های قوی چندان خاص به نظر نمی رسند!”

آیا یک سلتزر سنگین آب می دهد؟

از آنجا که آب بدون گاز می تواند به رژیم روزانه هیدراتاسیون شما کمک کند ، آیا می تواند همانند آب آن باشد؟

متأسفانه شاپیرو با یک نه قاطع به این سال پاسخ می دهد. وی در این باره می گوید: “الکل به هر حال برای شما مفید نیست ، زیرا شما برای بدن سمی در نظر گرفته می شوید.” همچنین آب بدن را کم می کند. ”

به همین دلیل ، او توصیه می کند که بعد از یک دوز معمول الکل ، یک لیوان آب بنوشید ، “اگر در آن روز چند نوشیدنی خورده اید” قبل از خواب یک لیوان بزرگ بخورید.

کسی که کاه را در یک لیوان جامد قرار می دهد و دارای مزایای سلامتی است

نحوه انتخاب بهترین Seltzer

هر دو متخصص تغذیه توصیه می کنند که برچسب ها را بررسی کرده و از ادعاهای بازاریابی فراتر رفته و سخت ترین سولترز را پیدا کنید که اهداف سلامتی شما را به خطر نمی اندازد.

در اینجا برخی از نکات برتر آنها وجود دارد:

  • مصرف کننده با تجربه باشید. شاپیرو خاطرنشان می کند که بسیاری از مارک ها دوست دارند با استفاده از کلمات مختلف “تمیز” باشند تا استفاده از قندهای ناسالم و سایر افزودنی های ناسالم را پنهان کنند. یادگیری نحوه جستجو برای برچسب ها به شما در جستجوی یک سلست سالم سالم کمک می کند و همچنین می تواند شما را برای بارگیری های دیگر مجهز کند.
  • به دنبال چیزهای خوب باشید. شاپیرو ادامه داد: “من می گویم” ارگانیک “یا” بدون قند اضافی “بهترین گزینه شما برای کلمات گران قیمت است. با بازگشت به نکته بالا ، ممکن است بخواهید بررسی کنید که سلتزر انتخابی شما به وضوح انتخابی است که هیچ طعم و مزه ای ندارد. اسلایتون می افزاید که سالم ترین فروشندگان سالم به نوعی میوه واقعی خواهند داشت ، که نباید بیش از حد شیرین باشد یا کابینت بیشتری بسته بندی کند.
  • تظاهرات BPA را به خاطر بسپارید. سلت های جامد همیشه از قوطی های آلومینیومی تهیه می شوند ، که می گوید اسلایتون می تواند در BPA ها قرار گیرد. وی هشدار می دهد: “BPA ها اختلالات غدد درون ریز هستند و الکل می تواند باعث شستشو این مواد شیمیایی شود.” در حالی که تنها 10 درصد از محصولات کدو تنبل هنوز دارای این ماده شیمیایی هستند ، آنها همچنان منبع اصلی تظاهرات BPA هستند. اگر نگران عوارض جانبی احتمالی هستید ، ممکن است بخواهید مستقیماً با علائم جدی سلتزر تماس بگیرید و از بسته بندی آنها بپرسید یا به جای آن به نوشیدنی در بطری های شیشه ای بروید.

خط پایین

آیا پاسخ روشنی برای این س thatال وجود دارد که سلتزرهای سنگین برای شما مناسب نیستند؟ آیا آنها می توانند با رژیم غذایی سالم برابر شوند؟

اسلایتون در پایان می گوید: “من قصد ندارم در مورد سلتزرهای سخت موضع سختی بگیرم.” آنها انتخاب بهتری نسبت به سایر انواع الکل دارند – اما از غذای سالم و بدون بازاریابی فاصله دارند. در حالی که ما می توانیم موها را با مقایسه آبجو با آبجو و شراب جدا کنیم ، بهترین انتخاب شما این است که به تعداد نوشیدنی های خود توجه کنید. ”

این مقاله به شما در مورد سلامت کلی شما و همچنین اهداف خاص سلامتی کمک می کند. به عنوان مثال ، اگر مدیریت وزن نگران کننده است ، پیشنهاد می کنید مصرف خود را کاهش دهید (چهار نوشیدنی در هفته برای زنان ، هفت نوشیدنی در هفته برای مردان) تا متوجه نتایج مثبت شوید.

شاپیرو که می خواهد در برنامه تغذیه خود نیز مورد توجه قرار گیرد ، می افزاید: “کالری ناشی از الکل هیچ گونه تغذیه ای را ارائه نمی دهد ، بنابراین هیچ ارتباطی با آن ندارد.”

در مقاله اخیر ، هر دو RD می گویند که اگر الکل نمی نوشید ، نباید درخواست مناسب برای سلتزرهای جدی را شروع کرد.

Posted on

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *