آیا چربی های اشباع نشده مضر هستند؟ : نگهداری


این ویدئو به تازگی در کانال “چه آموخته ام” منتشر شد ، کانالی که در مورد موضوعات تصادفی صحبت می کند ، اگرچه تغذیه مفید است.

وی ترجیح زیادی برای رژیم غذایی مبتنی بر گوشت دارد ، که در ویدئویی که با استناد به یک مطالعه منفی انجام شده است ، تلاش می کند تا تأثیر محصولات حیوانی را بر آب و هوا کاهش دهد ، مشهود است. یک انسان عاقل نمی داند که در حال درس گرفتن است.

من اینجا نیستم که در مورد ارتباط بین غذا و آب و هوا صحبت کنم زیرا هدف این بخش نیست ، فقط سعی می کنم روشن کنم که شما به وضوح علاقه خاصی دارید. بنابراین به سوال خود بازگردم ، وقتی می پرسم آیا چربی های غیراشباع چندان بد نیستند منظور من این نیست که از صدها کالری در روغن گیاهی استفاده می کنم ، اما چربی های غیراشباع چندگانه از غذاهای کامل تامین می شوند. نکته مهم دیگر این است که نسبت امگا 3 به 6 باید بین 1: 4-1: 1 باشد.

بنابراین اگر بتوانید مدارک مناسبی ارائه دهید که نشان می دهد چربی های چرب اشباع نشده بالا و امگا 3 تا 6 شما خوب است و منبع شما رژیم غذایی کامل است ، من مطمئن هستم ، اما در حال حاضر من با این جدال گیج می شوم زیرا شما مقدار زیادی دریافت می کنید. مناقشه در هر دو طرف

منظور من از گفتن چربی ناخواسته حدود 10 درصد کالری چربی اشباع شده است

Posted on

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *