اتلتیکو مادرید صفر – منچسترسیتی صفر; خروج دردسر افراد شهر در نیمه باقی مانده


اتلتیکو مادرید صفر - منچسترسیتی صفر;  خروج دشوار مردم شهر در نیمه نهایی

منچسترسیتی در نیمه باقی مانده اتلتیکو مادرید را شکست داد را انتخاب کنید و انتخاب کنید تولید دیگری رقیب رئال مادرید شد.


به گزارش ایلنا، دیدار ۲ گروه اتلتیکو مادرید را انتخاب کنید و انتخاب کنید منچسترسیتی با بیرون ضرر به نوک رسید را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۲ گروه محتاطانه ورزشی کردند.


در نیمه دوم، اتلتیکو با اجتناب کرده اند بازو دادن پایین، به سختی حمله ها شخصی را افزایش داد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در دقایق پایانی مکان های خوبی تحمیل کرد.


اتلتیکو مادرید - منچسترسیتی


در ۱۰ دقیقه پایانی اتلتیکو ضربان قلب ورزشی را توسط دست گرفت را انتخاب کنید و انتخاب کنید مکان های خوبی خلق کرد با این حال نتوانست دروازه ادرسون را باز تنبل. آنها دیر سعی کردند گل بزنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید در دقایق پایانی سودآور به گلزنی نشدند.


منچسترسیتی کدام ممکن است تأمل دفاعی را در اصل کار داشت، در مخالفت با حمله ها اتلتیکو ایستادگی کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید با جذب می کند با بیرون گل را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیروزی ۱-۰ خانگی به نیمه باقی مانده راه کشف شد.


منچسترسیتی در مرحله نیمه باقی مانده به مصاف رئال مادرید خواهد سر خورد.


در دقایق پایانی ورزشی بعد از همه بین فیلیپه را انتخاب کنید و انتخاب کنید فودن نبرد رخ داد را انتخاب کنید و انتخاب کنید داور در دقیقه ۹۳ خوب شرکت کننده را {به دلیل} لگد زدن به مدافع اتلتیکو با مقوا صورتی ریختن کرد.انتهای پیام/