اخبار زنده، شایعات نقل و انتقالات اروپایی: بارسلونا مدافع مورد نظر چلسی را جذب کرده است


اخبار زنده، شایعات نقل و انتقالات اروپایی: بارسلونا مدافع مورد نظر چلسی را جذب کرده است

بزرگترین و جدیدترین اخبار نقل و انتقالات و شایعات را از سراسر جهان فوتبال دنبال کنید.


به گزارش ایلنا، در ادامه آخرین اخبار و شایعات نقل و انتقالات تابستانی فوتبال اروپا را مشاهده می کنید.


*ورزشی: بارسلونا با ژول کوند برای قراردادی چهار ساله به توافق رسید.


* لاپورتا رئیس بارسلونا به کارودلاس از ESPN گفت: “من فکر می کنم و امیدوارم که داستان لئو مسی با بارسلونا هنوز به پایان نرسیده است. هنوز ممکن است و این وظیفه ماست که پایانی بهتر از قبل داشته باشیم. به عنوان رئیس بارسا، احساس می کنم که دارم. مدیون مسی هستیم


* توماس توخل، سرمربی چلسی: “اطلاعاتی در مورد کوندو ندارم. ما بازیکنان باکیفیت و درخواست های فوری زیادی داریم. بدون شک دو بازیکن با کیفیت داریم، اما خیلی رقابتی نیستیم، امروز می توانید این را ببینید.


* خوان لاپورتا خطاب به کارودلاس: “فرانکی دی یونگ بازیکن ما است، ما واقعا او را دوست داریم. ما پیشنهادی برای فرانکی داریم، اما هنوز نپذیرفته ایم زیرا می خواهیم با او صحبت کنیم و دقیقاً بفهمیم که او چه می خواهد. برخی از وضعیت او را روشن کنیم.


* فابریزیو رومانو: خورخه مندس قصد دارد برای کریستیانو رونالدو مستقیماً با باشگاه های اروپایی ارتباط برقرار کند. مندز قصد دارد دوباره تلاش کند تا رونالدو به چلسی یا بایرن برود. اتلتیکو مادرید (برای جذب رونالدو) باید ابتدا بازیکنان خود را بفروشد.


* مت لو: چلسی به اینتر گفته است که می تواند روملو لوکاکو را برای فصل دوم به صورت قرضی نگه دارد.


* فابریزیو رومانو: مدیر کارناوال ساسولو: “با وستهم برای انتقال اسکاماکا به مبلغ ۳۶ میلیون یورو به اضافه ۶ میلیون یورو توافق شده است. ۱۰ درصد از قیمت فروش بعدی به ساسولو تعلق خواهد گرفت.”


* ادو در مورد استراتژی نقل و انتقالات آرسنال: “کارهای زیادی برای انجام دادن وجود دارد، ما در میانه پنجره نقل و انتقالات هستیم و هر اتفاقی ممکن است رخ دهد. ما برای هر شرایطی آماده ایم، ممکن است فرصت هایی پیش بیاید…”


* در مورد آنچه کونته ناگلزمن در مورد هری کین گفت: “من هرگز در مورد سایر بازیکنان تیم صحبت نمی کنم. نمی دانم چرا ناگلزمن این کار را کرد؛ فکر می کنم ممکن است کمی بی احترامی باشد. برای هری در تاتنهام، وضعیت بسیار روشن است: کین. بخش مهمی از پروژه ما است.”


* انتقال متیس تل به بایرن تکمیل شد. قرارداد تا ژوئن ۲۰۲۷ اعتبار دارد و دستمزد آن توافق شده است. اولین بخش از معاینات پزشکی برای یکشنبه برنامه ریزی شده است. ۲۰ میلیون یورو به اضافه ۸.۵ میلیون یورو پاداش رد و بدل می شود. به گفته منابع سی اف بایرن، نمایندگانی در این دیدار حضور خواهند داشت. بایرن تلی را یکی از بهترین استعدادهای آینده می داند.


* پاری سن ژرمن و لایپزیگ در آستانه توافق کامل برای نوردی موکیله هستند. قرارداد دائمی این دو باشگاه عصر امروز تقریباً به توافق رسید. پس از توافق بر سر شرایط شخصی که قبلاً مورد بحث قرار گرفت، همه طرف‌های درگیر در تلاش هستند تا از طریق مذاکره توافق را ببندند.
۲۴ جولای


* گوتیه سرمربی پاری سن ژرمن: “می دانم کیلور ناواس از این وضعیت بسیار ناراحت است، اما به او به عنوان دروازه بان دوم اعتماد دارم. آینده کالیموندو؟ از او راضی هستم، او عالی بازی می کند، اما بازار باز است. حالا تصمیم باشگاه و بازیکن را خواهیم دید.”


* اونای هرناندز، هافبک با استعداد اسپانیایی بارسلونا [۲۰۰۴] از خیرونا به تیم جوانان جذب شد. این قرارداد پنجشنبه گذشته امضا شد و اکنون در بیانیه ای از باشگاه تایید شده است.


* نیمار: می خواهم در پاری سن ژرمن بمانم. هیچ کس در باشگاه چیزی در مورد برنامه های آینده خود به من نگفته است. نمی دانم چه برنامه ای برای من دارند اما می خواهم بمانم.


* پس از پیشنهاد رسمی دیروز، وستهام در حال مذاکره با فیلیپ کوستیچ در مورد شرایط شخصی است. مذاکرات به خوبی پیش می رود، اما توافقی حاصل نشده یا نهایی نشده است. پس از اتمام قرارداد اسکاماکا [فقط جزئیات کوجک باقی مانده است]مذاکرات وارد مرحله نهایی خواهد شد.


* نیکلاس تالیافیکو با قراردادی تا سال ۲۰۲۵ به لیون پیوست.


* ساوتهمپتون این هفته یک پیشنهاد رسمی ۱۶ میلیون پوندی برای جذب دائمی لیام دلپ ارائه کرد. منچسترسیتی این پیشنهاد را رد کرد. او یک هدف کلیدی برای ساوتهمپتون است اما هنوز هیچ توافقی به توافق نرسیده است.


*جرارد رومرو: در یک چرخش ۱۸۰ درجه ای، ژول کونته اکنون در آستانه انتقال به بارسلونا قرار دارد.


* رومانو: اریک تن هوگ و هیئت مدیره منچستریونایتد می خواهند آنتونی مارسیال در این تابستان در باشگاه بماند. این تصمیم به صورت داخلی گرفته شد و بازیکنان در جریان قرار گرفتند. هر دو تیم علاقه مند به جذب او به صورت قرضی هستند اما منچستریونایتد در حال حاضر قصد ندارد او را کنار بگذارد.


* شرودر، سرمربی آژاکس: آیا از رفتن آنتونی می ترسیم؟ نه نه. ما تعداد مشخصی بازیکن را فروخته ایم و امیدوارم هیچ کس دیگری تیم را ترک نکند. اگر یک بازیکن کلیدی دیگر را از دست بدهیم، برای ما بد خواهد بود.”


* توخل در مورد فشار بارسلونا روی آزپی: “شاید کمی از بارسا ناامید باشم، اما تمام تلاشم را برای چلسی انجام خواهم داد. من این را به آزپیلیکوئتا گفتم و او این را دوست ندارد، اما او درک می کند. برای او سخت است زیرا این یک باشگاه متفاوت است [بارسا] او همیشه حمایت می شود.»


انتهای پیام