اسپزیا وان – اینتر ۳; توجه مار به همشهریان دلتنگی


اسپزیا وان - اینتر 3;  چشم مار به همشهریان دلتنگی

در اولین تفریحی اجتناب کرده اند هفته {سی و سوم} سری آ ایتالیا، گروه فوتبال اینتر {در خانه} پیروز شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید به لطف همین به صدر جدول صعود کرد.


به گزارش ایلنا، در تحریک کردن هفته {سی و سوم} لیگ دسته اول فوتبال ایتالیا موسوم به سری آ امشب (جمعه) اجتناب کرده اند ساعت ۲۱:۳۰ به وقت تهران، گروه فوتبال اینتر میهمان اسپتسیا بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید میزبان شخصی را با نتیجه ۳ بر خوب شکست داد. : ۱ .


مارسلو بروزوویچ هافبک کروات نراتزوری در دقیقه ۳۱ گلزنی کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید لائوتارو مارتینز مهاجم آرژانتینی در دقیقه ۷۳ ۲ گل اول را برای میلان به ثمر رساند. اسپتیا ۲ دقیقه بعد اجتناب کرده اند تفریحی با جولیو ماگیوره باخت را جبران کرد، با این حال امیدهای میزبان برای جلوگیری اجتناب کرده اند سند بیستمین برد فصل اینتر اجتناب کرده اند بین سر خورد از الکسیس سانچز، هافبک شیلیایی اینتر در دقیقه چهارم گل سوم شخصی را اجتناب کرده اند انگشت داد. تیمش گل زد را انتخاب کنید و انتخاب کنید دوباره اختلاف را به ۲ گل رساند.


شاگردان سیمونه اینزاگی ۶۹ امتیازی شدند را انتخاب کنید و انتخاب کنید با خوب امتیاز تا حد زیادی اجتناب کرده اند میلان موقتاً به صدر جدول کلاس بندی صعود کردند. با این وجود میلان اجتناب کرده اند ساعت ۲۳:۳۰ همانطور که صحبت می کنیم در ورزشگاه سن سیرو به مصاف جنوا {می رود} تا صدرنشین رقیب هموطنش را اجتناب کرده اند آن شخصی تنبل. این در حالی است کدام ممکن است اینتر نیز خوب تفریحی عقب افتاده مقابل بولونیا دارد.


در جدول کلاس بندی سری آ پس اجتناب کرده اند اینتر را انتخاب کنید و انتخاب کنید رم، ناپولی با ۶۶ امتیاز سوم را انتخاب کنید و انتخاب کنید یوونتوس با ۶۲ امتیاز چهارم هستند.


انتهای پیام/