اصل تهیه دسر اسپرسو ساده را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوش ذوق


دستور تهیه کیک اسپرسو آسان و خوشمزه

دسر اسپرسو خوب دسر عصرانه خوش ذوق همراه خود سبک اسپرسو را انتخاب کنید و انتخاب کنید کاکائو است کدام ممکن است ممکن است بهتر از همراهی برای خوب فنجان چای هر دو اسپرسو باشد.


به گزارش ایلنا، دسر اسپرسو خوب دسر عصرانه خوش ذوق همراه خود سبک اسپرسو را انتخاب کنید و انتخاب کنید کاکائو است کدام ممکن است ممکن است بهتر از همراهی همراه خود خوب فنجان چای هر دو اسپرسو باشد.


به دسر اسپرسو ، معمولا اجتناب کرده اند مخلوط کردن سبک اسپرسو را انتخاب کنید و انتخاب کنید کاکائو تهیه تبدیل می شود. برای مهمانی ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید شام ها می توانید اجتناب کرده اند اصل دسر شکلاتی اسپرسو بیشترین استفاده را ببرید. در یکپارچه مطلب همراه خود آموزش دسر اسپرسو به فرآیند های مختلف در کنار ما باشید.


دسر شکلاتی اسپرسو


داروها تشکیل دهنده دسر شکلاتی اسپرسو


تخم مرغ های کودک

شماره ۵

قند

۱ پیمانه را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیم

اسپرسو اسپرسو

۱ فنجان

شیر خوب و دنج

۱۸۰ میلی لیتر

روغن مایع

۲۱۰ میلی لیتر

پودر

۴۳۰ خوب و دنج

پودر کاکائو

ایمپیمانه

پودر خمیرمایه

۳ قاشق چایخوری

وانیل

قاشق چایخوری

داروها اجباری سس شکلاتی

لوسیون رنگ

۲۰۰ خوب و دنج

شیرینی تخته ای

۱ فنجان

پودر اسپرسو اختیاری

۱ قاشق غذاخوری

عسل

۱ قاشق غذاخوریآموزش کیک اسپرسو شکلاتی، کیک اسپرسو، کیک اسپرسو موس

گروه مستر دسر شکلاتی اسپرسو


برای تهیه دسر اسپرسو اسپرسو، آن را بپزید را انتخاب کنید و انتخاب کنید جدا بگذارید به همان اندازه سرماخوردگی شود.


تخم مرغ ها را همراه خود شکر را انتخاب کنید و انتخاب کنید وانیل ۷ به همان اندازه ۱۰ دقیقه همراه خود در اطراف پرخطر هم بزنید به همان اندازه لوسیون رنگ شود.


اسپرسو را انتخاب کنید و انتخاب کنید روغن مایع را به تخم مرغ اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید ترکیب کردن کنید.


آرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید بکینگ پودر را انتخاب کنید و انتخاب کنید نمک را در سه مرحله روی تخم مرغ می ریزیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید الک می کنیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید به صورت دورانی همراه خود تخم مرغ ترکیب کردن می کنیم.


کف قالب را همراه خود روغن مایع چرب کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید مایع دسر را موجود در قالب بریزید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در فر اجتناب کرده اند در گذشته خوب و دنج شده همراه خود دمای ۱۸۰ سطح به مدت ۴۵ دقیقه قرار دهید به همان اندازه بپزد.


دسر را اجتناب کرده اند فر خارج کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید بگذارید انصافاً سرماخوردگی شود.


برای تهیه سس شکلاتی روی دسر خامه ای صبحانه، آن را در ظرفی روی حرارت به عادی قرار دهید به همان اندازه خوب و دنج را انتخاب کنید و انتخاب کنید یکدست شود.


شیرینی دانش شده هر دو رنده شده را همراه خود پودر اسپرسو به خامه اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید هم بزنید به همان اندازه ذوب شود.


در صورت تمایل می توان اسپرسو را اجتناب کرده اند سس شیرینی کنار کرد به همان اندازه سبک بی نظیر شیرینی را روی دسر تخصص کرد.


مقداری سس شیرینی را اجتناب کرده اند روی شومینه بگذارید سپس عسل را به آن است اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید هم بزنید به همان اندازه یکدست شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید وقتی سس به سختی غلیظ شد روی دسر بریزید را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرو کنید.


تأمین: Bitotech


انتهای پیام/