اعضای این شبکه تروریستی در شمال غرب کشور دستگیر می شوند


اعضای این شبکه تروریستی در شمال غرب کشور دستگیر می شوند

روابط عمومی وزارت اطلاعات از دستگیری اعضای شبکه تروریستی در منطقه شمال غرب کشور خبر داد.


به گزارش ایلنا، روابط عمومی وزارت اطلاعات اطلاعیه ای صادر کرد.


هوشیاری سربازان گمنام امام زمان (عج) تمامی اعضای شبکه تروریستی وابسته به تجزیه طلبان در شمال غرب کشور را شناسایی و دستگیر کردند.


به فضل الهی، هوشیاری سربازان گمنام امام زمان(عج)، حمایت و همکاری حمزه سیدالشهدا(ع) و دستگاه قضایی استان آذربایجان غربی، تمامی اعضای شبکه تروریستی مرتبط با تروریست در جدایی طلبان غرب کشور در شمال شناسایی و دستگیر شدند.


یک شبکه تروریستی متشکل از چند هسته به هم پیوسته و همپوشانی متشکل از ده نفر وظایف مختلفی به ویژه تخریب مراکز و اشیاء حیاتی و اقتصادی کشور، بمب گذاری، حمله، سد معبر، اخاذی از مردم را بر عهده دارد. کارآفرینان موفق محلی


این شبکه بر اساس ایجاد تمرکز تروریست ها در اقلیم کردستان عراق از طریق منطقه مرزی آذربایجان غربی وارد کشور شد. وی در روزهای گذشته با چندین عملیات هوشمندانه و صاعقه توسط نیروهای گمنام امام زمان (عج) و در جریان دستگیری هر ده نفر، تمامی فنون پیشرفته سلاح های هسته ای، محموله های جنگی و تجهیزات ارتباطی اعم از انواع افراد مواجه شد. . . اسلحه، آر پی جی، نارنجک، تی ان تی و مهمات شرکای آنها ثبت شده است.


وزارت اطلاعات از حمایت و همکاری حمزه سیدالشهدا (ع) و قوه قضائیه استان آذربایجان غربی قدردانی می کند. امنیت ملت بزرگ ایران خط قرمز تلقی می شود و پیش از این بارها به مقامات اقلیم کردستان عراق هشدار داده شده است و اکنون مجددا به آنها هشدار داده شده که مزدوران تروریست، اشرار و دشمنان امنیت مردم را تخلیه و طرد کنند. . صلح از آن منطقه است، اقدامات لازم را انجام دهید.


انتهای پیام