اقامت در پاریس برای کریسمس / سفر رایگان به فرانسه برای ۷ نفر


اقامت در پاریس برای کریسمس / سفر رایگان به فرانسه برای 7 نفر


آراد برندینگ راهی به سوی ثروت است و بیش از ۱۶ سال است که وجود دارد. اعتقاد این مجموعه بر این است که در تجارت و صادرات ثروت فراوانی وجود دارد و دلیل فقیر بودن بسیاری از مردم این است که هر چقدر هم تلاش کنند و صادقانه به وظایف خود عمل کنند، هیچ رفاهی وجود ندارد. کار آنها.


ما در آراد برندینگ هنر بازاریابی محصولات ایرانی را در داخل و خارج از کشور می شناسیم. ما به صادرات و واردات شایستگی های اصلی خود بسنده نمی کنیم. ما معتقدیم اگر بتوانیم محصولات ایرانی را به کشورهای دیگر بفروشیم، چرخه تولید ما نیز بهتر می شود و اشتغال ایجاد می شود.


برای رفع فقر ایران باید خیل عظیمی از مردم ایران به کمک صادرات محصولات ایرانی بیایند و از این طریق تمام مشکلات کشور عزیزمان حل می شود.ما در آراد برندینگ به هر کسی که می خواهد ثروتمند شود، تجارت رایگان را آموزش می دهیم. فرآیند برندسازی ما کاملا رایگان است. همچنین می توانید به صورت رایگان در دوره های آموزشی ما در این زمینه شرکت کنید.


لازم به ذکر است که شرکت ما تحت برند آراد برندینگ دارای تیمی ۱۵۰ نفره از سراسر جهان و تیمی است که بیش از ۱۴ زبان زنده دنیا را پوشش می دهد. بنابراین ما راهی برای کسب درآمد برای کسانی که به دنبال کسب درآمد و ثروتمند شدن هستند ارائه می دهیم.


2


نحوه کار با آراد برندینگ


روال همکاری به این صورت است که ابتدا محصولی را برای کسب و کار خود انتخاب کرده و سپس دست به کار شوید. البته بعد از مدتی در کسب و کار سود خواهید برد.


تا زمانی که سودی به دست نیاورید از شما هزینه ای دریافت نمی کنیم. اما زمانی که سود کسب و کار به دست می آورید باید ۲۰ درصد از سود کسب و کار خود را به ما بدهید تا بتوانیم این خدمات را به صورت مستمر به شما ارائه دهیم.


3


آراد برندینگ خدمات ویژه ای را بر عهده گرفته است که می توانید از این امکانات استفاده کنید.


برای مثال یک فرصت ویژه برای سفر به فرانسه قرار داده ایم که یک فرصت ویژه است.


نکته بسیار مهم و شگفت انگیز این است که تمامی هزینه ها اعم از پرواز، هتل، صبحانه، ناهار، شام، ترانسفر فرودگاهی و شهری توسط آراد برندینگ پرداخت خواهد شد.


برای اطلاعات بیشتر در مورد سفر فرانسه به وب سایت و کانال تلگرام ما مراجعه کنید. هر روز اخبار جالب و داغی را برای شما به ارمغان می آوریم.


سایت آراد برندینگ


کانال تلگرام آراد برندینگانتهای پیام/