امروز در مقابل آمریکا دست برتر را داریم


امروز در مقابل آمریکا دست برتر را داریم

معاون هماهنگ کننده سازمان عقیدتی سیاسی ارتش تاکید کرد: ماموریت دفاعی ایران نداشتن سلاح هسته ای است و سلاح هسته ای در دوران جنگ سرد کارایی خود را از دست داد.


به گزارش ایلنا، امیر سرتیپ امیر محمد اکرمی نیا معاون هماهنگ کننده سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در جمع دانشجویان مرکز آموزش عالی و تحقیقات سپهبد صیاد شیرازی با تاکید بر اینکه راهبرد فشار حداکثری دشمن شکست خورده است، گفت: : امروز فعالیت های صلح آمیز هسته ای توسعه یافته، مقاومت در منطقه سازماندهی شده و توان موشکی ایران ارتقا یافته است.


وی ادامه داد: پس از برجام، توان هسته ای کشور محدود شد، اما پس از خروج آمریکا از برجام، ایران به سرعت این تاخیر را جبران کرد و برنامه غنی سازی خود را از ۳.۵ درصد به ۶۰ درصد رساند. به همین دلیل، ما امروز نسبت به ایالات متحده برتری داریم.

به گفته معاون هماهنگ کننده عقیدتی سیاسی ارتش، دکترین دفاعی ایران عدم اشاعه تسلیحات هسته ای است، سلاح های هسته ای در دوران جنگ سرد کارایی خود را از دست داده اند و امروز قدرت نرم ملی و وحدت داخلی ایران مایه افتخار و قدرت است.

اکرمی نیا با اشاره به دشمنی آمریکا با مردم ایران گفت: راهبرد فعلی آمریکا طولانی شدن مذاکرات، تحریم، ایجاد اعتراضات خیابانی و آشوب با عملیات روانی است تا بتوانند به اهداف خود برسند.

وی با اشاره به رویکرد آمریکا در قبال توافق هسته ای، گفت: آمریکا بسیار بلندپروازانه و حتی غیرممکن است، اما اگر تسلیم خواسته های این کشور در موضوع هسته ای شویم، به دنبال بهانه های دیگر از جمله موضوع موشکی خواهیم بود. حقوق بشر، دموکراسی، تروریسم و ​​غیره، بنابراین ما چاره ای جز تلاش برای تقویت کشور خود نداریم.

معاون هماهنگ کننده سازمان عقیدتی سیاسی ارتش با اشاره به اقدامات مناسب دولت برای اجرای اصلاحات اقتصادی خاطرنشان کرد: ثمره این فعالیت های ارزشمند در آینده نزدیک به مردم نشان داده خواهد شد.


انتهای پیام/