اهمیت صبحانه – وب سایت رسمی دکتر محمد صفریان


صبحانه یک وعده غذایی بسیار مهم است – می تواند روز شما را خوشایند یا مختل کند. صبحانه باید حداقل 20 درصد از انرژی روزانه شما را تامین کند. در حالی که اکثر مردم به دلیل عدم آشنایی با اهمیت این غذا و اینکه آیا خوردن آن را متوقف می کنند یا نمی دهند ، مفید و مغذی است.

مطالعات نشان داده است که نه تنها صبحانه بلکه تحرک و تداوم منظم آن در تغییر وزن مثر است. کمبود صبحانه در کشورهای مختلف گزارش شده است و این وضعیت به ویژه برای جوانان حاد است. برخی مطالعات ارتباط بین اضافه وزن و چاقی را نشان داده اند و نخوردن صبحانه معمولی یکی از دلایل چاقی و چاقی در نوجوانان است.

وقتی فردی عمداً یا به زور وعده غذایی را کنار می گذارد ، میزان سوخت و ساز بدن می سوزد و تجمع پیدا می کند.غذا ادامه می یابد ، درصد سوخت و ساز بدن بیشتر کاهش می یابد. در قدرت پایین ری ده زن در آن زندگی می کند. پیامدهای این حرکت توجه به این نکته ضروری است که بدن مقدار زیادی چربی در بافت چربی ذخیره می کند و فواید صبحانه در این مطالعه مشخص شده است. افرادی که عادت به خوردن صبحانه ندارند و از طرفی افرادی که صبحانه نمی خورند بیشتر در طول روز بیشتر غذا می خورند. شانس او ​​و این باعث بیماری آنها می شود) ، از جمله دیابت و چربی خون بالا. (البته منظور من صبحانه ، بیسکویت سالم ، شکلات ، تنقلات و آب میوه غیر معمول نیست.

Posted on

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *