ایجاد بیمه و افزایش حقوق امدادگران هلال احمر


ایجاد بیمه و افزایش حقوق امدادگران هلال احمر

رئیس جمعیت هلال احمر از بیمه شدن ناجیان غریق جمعیت پس از ۲۰ سال و افزایش حقوق این ناجیان به ۴ میلیون تومان خبر داد.


به گزارش ایلنا، پیرحسین به کولیوند گفت: بستگانی که به عنوان امدادگر و امدادگر با هلال احمر همکاری می کنند بسیار زحمت می کشند، بنابراین دغدغه اصلی من بیمه و معیشت این امدادگران داوطلب بود که بر اساس تفاهم با این امدادگران انجام شد. سازمان تامین اجتماعی.شرکت بیمه.” امدادگران هلال احمر می توانند به سامانه دسترسی پیدا کرده و از خدمات بیمه ای استفاده کنند.


کولیوند خاطرنشان کرد: تاکنون امدادگران داوطلب هلال احمر فاقد بیمه بوده و برای ۲۴۰ ساعت کار فقط ماهیانه یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان بابت هزینه ایاب و ذهاب دریافت می کردند. امسال این هزینه به ۲۴۰۰۰۰۰ و در مرحله بعد به ۴۰۰۰۰۰۰ افزایش می یابد و بیمه نامه تمام می شود.


جمعیت هلال احمر افزود: اگر از من بپرسید که امروز رزمندگان دفاع مقدس چه روحیه ای داشتند، قطعاً می گویم که باید نگاهی به خدمات امدادگران در پایگاه ها و نحوه عملکرد آنها داشته باشید، این روحیه شبیه روحیه رزمندگان است که با عشق و علاقه کار می کنند.»


به گزارش پایگاه خبری جمعیت هلال احمر، کولیوند گفت: من صدای نجاتگران هلال احمر هستم، در بدنم هستم و از کار آنها حمایت می کنم تا زندگی خوبی داشته باشند. از امروز بیمه بازنشستگی ناجیان غریق، غرامت، بازنشستگی و بیمه تکمیلی پس از ۲۰ سال و در مرحله بعدی ایجاد شده است. معیشت این امدادگران و به دنبال آن ثبات و امنیت شغلی در دستور کار جمعیت هلال احمر قرار دارد. در حال حاضر هلال احمر ایران جزو پنج نفر اول جمعیت جهان است پس باید تلاش کنیم که این سرمایه انسانی از دست نرود پس با تمام توان و جان در کنار آنها هستم.
انتهای پیام/