با احتساب قوه قضائیه، واردات داروهای تاج را تسهیل کنید


رئیس کل دادگستری استان تهران خاطرنشان کرد: با ورود قوه قضائیه، روند واردات داروهای مربوط به بیماری عروق کرونر قلب و پاکسازی ۶۰۰۰ کامیون در زمانی که داروهای مربوط به بیماری عروق کرونر قلب وارد کشور می شد، موثر واقع شد. برای کاهش و تسریع مشکلات در بخش گمرک.

به گزارش ایلنا، علی الکاسی رئیس کل دادگستری تهران روز جمعه در خطبه های نماز جمعه ری در سومین روز از دادگاه موسوم به «حقوق بشر علیه تروریسم» سخنرانی کرد. هفته قضاوت دادگاه در بیانیه ای اعلام کرد: «در طول یک سال گذشته، بیش از ۵۶۰۰۰ شهروند این فرصت را داشته اند تا با مقامات دادگاه ملاقات حضوری داشته باشند و نگرانی های خود را با مقامات دادگاه در میان بگذارند. .

ما حدود ۳۲۴۳ مشتری دریافت کردیم

در همین مدت رئیس کل دادگستری تهران با پذیرش حدود ۳۲۴۳ مراجعه کننده، از نظارت وی و معاونانش در مرکز شهر تهران خبر داد و گفت: در این مدت; در مجموع ۱۳۷۷۴ جلسه عمومی در تهران و دادگاه های استان برگزار شد که در مجموع ۱۰۶ نفر از مقامات دادگستری تهران در هر برنامه جلسات عمومی حضور داشتند که بیش از ۵۰ برابر افزایش یافته است. می دهد.

وی با اشاره به برنامه‌های «تغییر و تعالی» اداره کل دادگستری، زمان و روند رسیدگی را در تمام حوزه‌های قضایی تهران کوتاه کرد. ساعات غیر کاری، حتی در تعطیلات آخر هفته، و زمان صرف شده برای دعاوی.

رئیس کل دادگستری استان تهران گفت: همکاران تلاش زیادی برای کاهش زمان و رسیدگی ویژه به پرونده های پیچیده حقوقی و قضایی داشته اند تا این پرونده ها در سریع ترین زمان ممکن حل و فصل و توزیع شود.

مشتریان را به صلح و آشتی سوق دهید

وی موضوع صلح و سازش را یکی از اولویت های اصلی دادگستری تهران در عصر «تغییر و تعالی» برشمرد و شوراهای تصمیم گیری، تقریباً قوه قضائیه و مردم تحت رهبری و نظارت دادگاه ها هستند. به منظور حل و فصل اختلافات و اختلافات تا حد امکان.

رئیس کل دادگستری استان تهران یکی دیگر از محورهای کار قضایی استان تهران در دوره «تغییر و بهترین ها» را پیگیری سیاست های اقتصادی معترض عنوان و خاطرنشان کرد: کارخانجات آماده به تولید دارای سیستم های حقوقی و قضایی لازم هستند. حمایت در چارچوب قانون.

اختصاص حوزه هایی از شرکت های دانش بنیان متخصص در مسائل حقوقی و قضایی

القاصی در خصوص دعاوی واحدهای صنعتی و شرکت های دانش بنیان اظهار داشت: امروز بخش های تخصصی برای رسیدگی به مسائل حقوقی و قضایی شرکت های دانش بنیان محول شده اند که گام های مهمی برای رفع مشکلات این شرکت ها برداشته می شود. در حال وقوع است.

وی مقوله «فساد و مبارزه با فساد» در بخش اقتصادی را یکی از پروژه های کلان دستگاه قضایی تهران در عصر «تغییر و تعالی» عنوان کرد.

با احتساب قوه قضائیه، واردات داروهای تاج را تسهیل کنید

رئیس کل دادگستری استان تهران گفت: ورود قوه قضائیه روند واردات داروهای مربوط به بیماری های قلبی عروقی را تسهیل کرده است. بیماری عروق کرونر قلب. این بیماری باعث ایجاد مشکلات عدیده ای در بخش گمرکی شده است، تسهیل و تسریع در روند واردات داروها و حذف زمان بر بودن فرآیند اداری صدور این واردات به مراکز درمانی از بدو ورود به گمرک.

وی به بازرسی از انبار یک انبار توقیف و فروش اموال در استان تهران اشاره کرد و گفت: در این زمینه; در راستای مبارزه با انباشت کالا و انبارها، دارایی های مورد مربوطه مورد بازرسی قرار گرفت، بیش از ۳۰۰۰ انبار عمومی بازرسی و انبارها و موجودی آنها در سامانه کامل انبار به ثبت رسید.

القاصی به تلاش قوه قضائیه تهران برای پیشگیری از وقوع جرم و آسیب های اجتماعی اشاره کرد و گفت: برای توسعه تجهیزات جدید فناوری و ارتباطات الکترونیکی تلاش می کند.

رئیس کل دادگستری استان تهران درباره حساسیت قوه قضائیه نسبت به «زندان و تحول» در زندان ها و زندانیان گفت: قوه قضاییه اقدامات بسیار مهمی برای کاهش جرایم و برخورد با مجرمان انجام می دهد. یکی از اولویت های عصر «تغییر و تعالی»، بازدید شخصی از زندان ها و نگهبانی از زندان ها از بدو تصدی ریاست قوه قضائیه و پرداختن به موضوع «کنترل زندان» بود. ، “اجرای صحیح احکام” و “فرصت های قانونی و رفقا” به منظور صدور احکام، ادغام و ادغام مجدد توابین هم اکنون در دستور کار دستگاه قضایی و قضایی قرار دارد.

بازدید مدیران و قضات از زندانهای استان تهران ۵۶۴۱ بار

وی گفت: رئیس کل زندان ها و قضات استان تهران در سال گذشته ۵ هزار و ۶۴۱ بار به کشور سفر کرده اند. با اقدامات دلسوزانه و اصلاحی شرایط برای بازگشت محکومان به جامعه فراهم شود.

القاصی با اعلام اینکه قوه قضاییه نسبت به کسانی که به دنبال برهم زدن نظم و امنیت عمومی در جامعه هستند جدی است، گفت: جرایمی را که نظم و امنیت را به خطر نمی اندازد، به رسمیت می شناسد.

رئیس کل دادگستری تهران ادامه داد: استفاده از ابزارهای قانونی به ویژه بازداشت الکترونیکی، نظارت الکترونیکی، آزادی مشروط، عفو بسیاری از زندانیان برای کاهش آلام خانواده ها و ایجاد زمینه برای بازگشت زندانیان به جامعه. مهم ترین موضوع در دستور کار کلیه دادگاه های استان تهران قرار دارد.

تلاش های قضایی با هدف ایجاد و تقویت اعتماد عمومی در جامعه است

در این بیانیه آمده است که تلاش قوه قضاییه در جهت ایجاد و تقویت اعتماد عمومی در جامعه است. امروز «آقای محسنی اژه ای قاضی افتخاری حجت الاسلام والمسلمین دولت قانون»، استانداردسازی قوه قضائیه، حقوق بشر، حقوق بشر «و» دادگاه وجود دارد. دستور کار» برای پاسخگویی به مطالبات و مطالبات مردم.

القاصی گفت: تلاش های زیادی برای رسیدن به هدف فوق صورت گرفته و باید ادامه یابد.

وی گفت: قوه قضاییه تمام تلاش خود را می کند تا پیامدهای آسیب های اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی را از پایین به بالا رسیدگی کند و با کمک دولت و مجلس تصمیم گیری کند. جلوگیری از فساد و کاهش زمینه های ارتکاب جرم.

رئیس کل دادگستری استان تهران و معاونان قضات پیش از نماز جمعه و بعد از نماز جمعه خطاب به مراجعین پرداختند و به مطالبات قانونی و قضایی آنان پاسخ دادند.

جمعی از معاونین رئیس دادگاه های عمومی و انقلاب تهران، رئیس و معاون دادستان تهران نیز در نشست علنی به مناسبت هفته قضاوت در مصلای جمعه تهران حضور یافتند و به سوالات و درخواست ها پاسخ دادند. ارسالی از نماز جمعه تهران.