با رسانه ها نمی توانید ما را از صحنه خارج کنید/ پیمانکار زیباسازی ساحل سیسنگان حداقل ۱۰۰ میلیون تومان درآمد روزانه دارد/ اما در ارائه حداقل خدمات به مسافران تردید دارند.


با رسانه ها نمی توانید ما را از صحنه خارج کنید/ پیمانکار زیباسازی ساحل سیسنگان حداقل 100 میلیون تومان درآمد روزانه دارد/ اما در ارائه حداقل خدمات به مسافران تردید دارند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران در نشست خبری گفت: از سوی رسانه های مختلف با انتقاد مواجه هستیم اما در مقابل تخریب ایستاده ایم.


به گزارش ایلنا، روح الله سلاجی با اشاره به رسالت مهم رسانه ها انقلاب سازی، جریانات نظام مند و حفظ ارزش ها گفت: من به عنوان رئیس حراست استان به رسانه های خاصی اجازه نمی دهم. دولت برای پذیرش پول و امکانات و تخریب مسئولان و خدمتگزاران نظام.


وی گفت: از ۱۰ انتقاد رسانه ای به من; نقد به قصد تخریب انجام می شود و من روند پشت صحنه این انتقادات را می دانم. ۰% از برخی مقالات انتقادی برای تخریب مردم و رهبران استانی طراحی شده است.


معاون استاندار مازندران گفت: با چنین رسانه هایی نمی توانید ما را از صحنه جرم خارج کنید. اعتراض این گونه افراد به عملکرد ما طبیعی است چون اجازه اجاره در استان را نمی دهند. ما تأیید می کنیم که با صاحبان ثروت و قدرت می جنگیم و تسلیم خواسته های آنها نمی شویم.


روح الله سلاگی به شدت از بی توجهی به پتانسیل اقتصادی دریا در این ایالت در طول سالیان گذشته انتقاد کرده است. وی بیان کرد: مازندران با وجود اینکه ۴۷۷ کیلومتر سواحل دارد، به جای استفاده از این ظرفیت خدادادی باید مدام نگران تعداد غرق شدگان باشیم.


وی از بهره برداری از رانت توسط برخی افراد در منطقه سی سنگان که حداقل درآمد روزانه یک پیمانکار کار در ساحل و خدمات رسانی به مسافران در ساحل است به شدت انتقاد کرد. ۱۰۰ میلیون تومان، اما خودداری از ارائه خدمات اولیه به مسافران و شهروندان استانی. چند روز بعد متوجه شدیم که تغییرات اصولی در این مکان انجام شده است، اما من و همکارانم به شدت به او هشدار دادیم که محل را به محل فحشا رژیم تبدیل کرده است.


سلاگی با اشاره به اینکه از اواسط مردادماه تعداد غرق شدگان در سواحل استان مازندران کاهش چشمگیری داشته است تصریح کرد: تعداد غرق شدگان به چند دلیل است که یکی از آنها عدم پرداخت مطالبات غرق شدگان است. ما نجات غریق کاملاً مستقر شده ایم و در ۹ روز گذشته غرق نشده ایم.


معاون استاندار مازندران گفت: سال گذشته تعداد غرق شدگان در سواحل استان ۱۰۵ نفر بود که با وجود محدودیت های تاج و ممنوعیت بازدید از ساحل و شنا، امسال ۷۲ نفر کاهش داشته است. . ۷۳ نفر.
انتهای پیام/