با محدودیت گذاری مشکل حل نمی شود/ امیدوارم مشکلات و گرفتاری ها به استخوان مردم نرسد.


با محدودیت گذاری مشکل حل نمی شود/ امیدوارم مشکلات و گرفتاری ها به استخوان مردم نرسد.

این چهره سیاسی اصلاح طلب تاکید کرد: نباید فراموش کرد که با ایجاد محدودیت مشکل حل نمی شود و نباید مشکلات و معضلات را به استخوان مردم بیاوریم.


علی محمد هاشمی به خبرنگار ایلنا گفت: آنچه مسئولان وعده داده اند و قوانین ما از جمله قانون اساسی بر آن تاکید دارند، نقد و بحث نظری و بدون اقدام عملی است و این به هیچ وجه جرم محسوب نمی شود، به خصوص که کشور ما. متأسفانه، آنها اکنون شاهد این محدودیت ها برای کسانی هستند که خشونت را رد می کنند و اصرار دارند که همه اختلاف نظرها و استراتژی ها باید از طریق مذاکره و گفتگو حل شود.


وی با بیان اینکه در ابتدای دولت سیزدهم آقای رئیسی با فعالان سیاسی جریان اصلاحات ملاقات کرد و یا آقای آجایی با فعالان سیاسی رفت و آمد داشتند، گفت: چرا امروز شاهد محدودیت ها و برخوردهایی هستیم. برخی از رفقا از وضعیت کنونی کشور آگاهند، به عمق رنج و رنج مردم واقفند، اما نباید فراموش کرد که با اعمال محدودیت مشکلی حل نمی شود. مشکلات به استخوان مردم می رسد


این سیاستمدار بیان کرد: در مجموع برخی از رفقا در مسیر اشتباه می روند، نیروها و جریان ها برای حل مشکلات جامعه دو دستگی می شوند و به نظر من این اقدام فقط برای جامعه و کشور مشکل ایجاد می کند. ثابت یا در حال تشدید..


انتهای پیام/