برتری قاطع تیم ملی جوانان در دومین بازی کفا


برتری قاطع تیم ملی جوانان در دومین بازی کفا

تیم ملی نوجوانان ایران در دومین دیدار خود مقابل افغانستان در مسابقات کافه با امتیاز بالایی به پیروزی رسید.


به گزارش ایلنا، به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، تیم ملی جوانان ایران که برای مسابقات قهرمانی آسیای میانه در تاجیکستان به سر می برد، دقایقی پیش در اولین دیدار خود مقابل ازبکستان به تساوی ۲ بر ۲ دست یافت. افغانستان را ۴-۰ شکست داد و برای اولین بار قهرمان این مسابقات شد.


شاگردان عبدالصمد مرفاوی که در تمام طول بازی پیش افتادند، در دقیقه ۶ توسط عرفان قربانی یک گل زودهنگام به ثمر رساندند. پس از این گل وسعت حمله جوانان ایران روی دروازه افغانستان بیشتر شد و در دقایق پایانی نیمه اول سعید سحرخائزان با پاس فوق العاده امیر ابراهیم زاده گل دوم را به ثمر رساند و ملی پوشان راهی رختکن شدند. . حاشیه ایمنی


در نیمه دوم یاران مرفاوی توپ و میدان را در اختیار داشتند و در دقیقه ۵۳ امین حزباوی گل سوم را به ثمر رساند که از روی ضربه ایستگاهی به گل به خودی رسید. فشار ملی پوشان جوان ایران ادامه داشت و در دقیقه ۷۹ مجتبی فهریان با پاس جناح راست گل چهارم را به ثمر رساند و ملی پوشان پیروز شدند.


شاگردان مرفاوی روز چهارشنبه ۲۸ مرداد از ساعت ۱۸ به وقت محلی (۱۷:۳۰ به وقت تهران) سومین بازی خود را مقابل قرقیزستان در مسابقات کافا برگزار خواهند کرد.


انتهای پیام/