بهترین تیم هفته یازدهم لیگ برتر معرفی شد


بهترین تیم هفته یازدهم لیگ برتر معرفی شد


به گزارش ایلنا، هفته یازدهم رقابت های لیگ برتر به پایان رسید و در دو روز مختلف ۸ دیدار برگزار شد که با توجه به هر هفته بازیکنانی توانستند عملکرد خوبی برای این تیم از خود به نمایش بگذارند و به همین منظور تیم منتخب اینجا بود. بر اساس هر هفته افراد زیر را تشکیل دادیم.دروازه بان: پیام فراش (سپاهان)


IMG-20221028-WA0031


شاید در ظاهر گل سپاهان به مس رفسنجان کار ارزشمندی به نظر نرسد، به خصوص اینکه سپاهان بیشترین موقعیت ها را در این بازی ایجاد کرد و پیام آن بازگشت به لیگ ایران و گل طلایی پوشان است. ، دوباره به آرامش و اعتماد نیاز دارد.او به دروازه این تیم بازگشت، خط دفاعی را تقویت کرد و در این بازی چندین سیو خوب انجام داد که شاید باعث شکست سپاهان و از دست دادن یک امتیاز شده باشد. آقای کلین شیت لیگ برتری تاکنون با ۴ گل در حضور خود آمار قابل قبولی را به ثبت رسانده است و باید او را یکی از یاران قطر با تیم ملی دانست.مدافع: محمد آقاجانپور (تراکتورسازی)


IMG_20221028_221703_789


مدافع تراکتورسازی پس از چند هفته مصدومیت به ترکیب اصلی این تیم بازگشت و در دیدار مقابل مالوان هم به خوبی در مقابل حملات حریف بسته شد و هم بازیکن مفیدی بود. وارد به موقع شد و موقعیت خود را ایجاد کرد و در این بازی یک گل به تبریزی زد اما سه امتیازی نبود.مدافع: مهران موسوی (آلومینیوم)


مدافع میانی اراکیها مقابل نساجی روز بسیار خوبی را پشت سر گذاشت که این روزها در این دیدار نفوذ ناپذیری خود را به خصوص در توپ های هوایی نشان داد و توانست به خوبی از دروازه تیمش دفاع کند. موسوی در حمله هم توانست به این تیم کمک کند و یکی از گل های آلومینیومی را برای هم تیمی هایش ارسال کرد.مدافع: امیرحسین جدی (ذوب آهن)


ذوب آخان در هفته یازدهم منفجر شد و با وجود گل نزدن در هفته های قبل، با ۵ گل توانایی خود را نشان داد. امیرحسین جدی، مدافع کناری ذوب آخان روزهای خوبی را سپری کرد. او با یک پاس گل برای گل پنجم تیمش تاثیر فوری گذاشت و یک امتیاز از یک بازی پر گل به دست آورد.هافبک دفاعی: مسعود ریگی (سپاهان)


IMG-20221028-WA0032


طلای پوشان در دیدار مقابل مس رفسنجان روز به روز نبود و از موقعیت های ایجاد شده استفاده نکرد اما عملکرد فنی این تیم چندان بد نبود و موقعیت هایی برای گلزنی ایجاد کرد. مسعود ریگی که این روزها به مهره اصلی خط میانی سپاهان تبدیل شده است، در این بازی هر کاری برای تیمش انجام داد و مانع از حملات حریف شد و همچنین با پاس های طلایی چندین بار هم تیمی هایش را در موقعیت های گلزنی قرار داد. ، اما این فرصت ها پشت سر هم با B بود. شکسته اند.هافبک دفاعی: محمود قائد رحمتی (آلومینیوم)


IMG_20221028_221657_474


هافبک دفاعی آلومینیومی یکی از ستاره های این فصل این تیم بوده و بازی های خوبی را برای مهدی رحمتی انجام داده است. او به سازماندهی دفاع تیم کمک می کند و در بازی هجومی، نفوذ و گلزنی موفق است و با زدن یکی از گل های تیمش در جریان برتری پر گل مقابل نساجی، جای خود را در بازی جا انداخت.هافبک هجومی: رضا شکاری (گلگر)


IMG-20221027-WA0047


هافبک هجومی گل گهر از آن دسته بازیکنانی است که اگر روزهای خوبی را سپری کند و حال و هوای بازی داشته باشد می تواند کار سختی را به مدافعان حریف بدهد. در مقابل فولاد، شخاری برای تیمش کلیدی بود، با پاس درخشان کی روش استنلی و ضربه فنی به موقع و به موقع، کنت را از دست داد و برتری را برای تیمش ایجاد کرد.هافبک هجومی: سروش رفیعی (پرسپولیس)


رفیعی در بازگشت به پرسپولیس هنوز گلی پیدا نکرده است و دیدار مقابل مس کرمان اولین بازی ای بود که موفق به گلزنی شد و زمینه را برای اولین گل دیابات برای پرسپولیس فراهم کرد. او مقابل کرمان خوب بازی کرد، توپ هایش بیشتر به مقصد می رفت و موقعیت های خطرناکی برای مهاجمان سرخپوش ایجاد کرد که با بی دقتی او را از دست دادند اما دلیل گل سه امتیازی تیمش پاس خوب او بود. به شیخمهاجم: سجاد عاشوری (ذوب آهن)


روز فوق العاده ذوبی ها گل ها و پاس گل ها را برای این تیم به اشتراک گذاشت و در حالی که انتخاب نماینده این هفته کار سختی بود، عاشوری از روی نقطه پنالتی یک گل به ثمر رساند. یک پاس گل و یک گل از یک ضربه ایستگاهی برای تیم. عملکرد مفیدی بود و هر دو حادثه در عرض چند دقیقه از حضور او در زمین رخ داد و او در نیمه اول جای خود را به تاتار داد. یکی از دو نماینده گاندو در تیم منتخب هفته است.مهاجم: محمد محبی (استکلال)


IMG_20221028_215215_925


ما از قبل به حضور ستاره این فصل استقلال در تیم منتخب هفته عادت کرده ایم و بد نیست او را به عنوان بهترین بازیکن لیگ در این فصل معرفی کنیم. محبی به تنهایی امتیازات زیادی را برای استقلال به دست آورد و دیدار مقابل هواداران کاملا بر اساس حرکت فردی او بود و از زاویه ای بسته با دقتی فوق العاده به تور میلاد فراهانی ضربه زد تا سه امتیاز حیاتی را به دست آورد. بلوز متروپولیتن یکی از بهترین و بهترین های هفته تیمش.مهاجم: ارسلان مطهری (استکلال)


IMG_20221028_221705_804


ساپینتو چندین بار به شهباززاده و بابایی به عنوان مهاجم مرکزی اعتماد کرد و پاسخی به این اعتماد نداد، اما در نهایت از ارسلان مطهری در این پست در بین بازیکنان اصلی در دیدار مقابل هواداران استفاده کرد، هرچند که ارسلان در این دیدار موفق به گلزنی نشد. ، او برای تیمش خوب بود و هم تیمی هایش را در موقعیت گلزنی قرار داد. مطهری با پاس عالی محبی به کایدی او را در موقعیت گلزنی قرار داد که به دلیل بی دقتی او از دست رفت.ترکیب (3)


انتهای پیام/