به نحوه برخورد بیمه اجتماعی با بیمه شدگان فکر کنید


به نحوه برخورد بیمه اجتماعی با بیمه شدگان فکر کنید

فضل الله کشاورز گفت: اگر میز بازنشستگان به دلیل پایین بودن دستمزد خالی باشد، به دلیل درمان نامناسب با بیماری های مختلف نیز دست و پنجه نرم می کنند.


به گزارش خبرنگار ایلنا، فضل الله کشاورز (عضو هیئت مدیره کانون بازنشستگان استان تهران) وی با اشاره به اینکه مستمری بگیران در سخت ترین شرایط زندگی می کنند، تصریح کرد: در صورت خالی بودن میز بازنشستگان به دلیل حقوق کم، آنها نیز به دلیل درمان نامناسب باید با بیماری های مختلف مبارزه کنند.


کشاورز با بیان اینکه بازنشستگان با مشکلات اساسی مواجه هستند، گفت: برای ویزیت های طولانی مدت صف می کشیم و در بسیاری از موارد به دلیل بسته بودن محیط درمان غیراستاندارد بیماری منتقل می شود. چالش..


رئیس کانون بازنشستگان قدس گفت: بیمارستان شهر قدس با مشکلات متعددی مواجه است. ”


وی با انتقاد از کمبود فضا در بیمارستان شهر قدس، گفت: این بیمارستان اتاق انتظار ندارد، بنابراین بیمه شدگان باید در روزهای سرد، برفی، بارانی و سرد زمستان منتظر درمان باشند. خورشید باید در گرمای تابستان بسوزد.» تحمل کنید.


کشاورز گفت: روزانه حداقل ۱۵۰۰ بیمار به بیمارستان شهر قدس مراجعه می کنند.


این سازمان با اذعان به سختی تامین مالی ساخت این بیمارستان گفت: به همین دلیل با شورای شهر و شورای شهر قدس رایزنی کردیم تا از آنها زمینی برای ساخت بیمارستان بگیریم اما این سازمان وامی برای ساخت این بیمارستان نداد. خیلی سال.


رئیس کانون بازنشستگان قدس با بیان اینکه با پزشکان مشکل داشتیم، گفت: بیمارستان های تامین اجتماعی کمبود پزشک دارند و ۱۲ بیمارستان بخمن قدس بیمار هستند، در بسیاری از شیفت ها پزشک کم است، اتاق های خالی داریم که باید پزشک باشد.


بازنشستگان صبح زود پشت درب بیمارستان جمع می شوند. الان شرایط طوری شده که شب قبل در بیمارستان ایستادم و نوبتم را گرفتم و خوابم برد.


وی در تشریح کمبود پزشک گفت: اگر قانون پزشکی ملاک باشد، هر پزشک برای ۱۲ بیمار باید حداقل ۵ دقیقه در ساعت و اگر می خواهد ۷ ساعت ویزیت کند باید ۷ ساعت وقت بگذارد. امروزه پزشکان بیش از ۲۰۰ بیمار را همزمان درمان می کنند و در کمتر از دو دقیقه این سوال پیش می آید که آیا پزشک می تواند بیمار را معاینه، تشخیص و تجویز دارو کند؟


این کشاورز به معاون درمان سازمان تامین اجتماعی گفت: چون این شرایط بد است باید به فکر درمان بیمه شده فوری بود.


انتهای پیام/