بیانیه ستاد کل نیروهای مسلح درباره هرج و مرج پس از مرگ مهسا امینی


بیانیه ستاد کل نیروهای مسلح درباره هرج و مرج پس از مرگ مهسا امینی

اطلاعیه ستاد کل نیروهای مسلح در خصوص هرج و مرج ناشی از درگذشت مهسا امینی منتشر شد.


به گزارش ایلنا، ستاد کل نیروهای مسلح از خویشتن داری و خویشتن داری مردم و ماموران و حراست کشور در برخورد با معترضان در نخستین روزهای ناآرامی تقدیر کرد و افزود: جبهه. مبارزه با رذایل و مخربان نظم و سلامت اجتماعی موضوعی نیست که ایرانیان راستگو و وطن پرست از آن چشم پوشی کنند. اما متأسفانه همانطور که وقایع چند روز گذشته نشان داد، این خویشتن داری گاه به این باور نادرست منجر شده است که آشوبگران و تروریست های مزدور می توانند به حافظان صلح، قدرت های پلیس و امنیت ملی حمله کنند. اوباش های ساده در حالت مستی انقلاب های خارج از مرزهای خود را در رسانه ها می کشند و می خندند. ناظران ایران اسلامی بی خبرند که به زودی خطوط اعتراضی آنها از رانت خواران و اغتشاشگران مزدور جدا شد و چهره ضدامنیتی آنها را آشکار کرد.


ستاد کل نیروهای مسلح با اذعان به عملیات روانی دشمن، آمادگی نیروهای مسلح را برای مقابله با دسیسه های دشمن اعلام کرد و بر هوشیاری مردم تاکید کرد. وضعیت امنیت و آرامش کنونی کشور که در نتیجه تلاش هزاران شهید و جانباز ایجاد شده، در حال فروپاشی است.

ستاد کل نیروهای مسلح در خاتمه ضمن تسلیت به خانواده مهسا امینی، به گروه های ضد انقلاب و تشکل های داخلی ضد انقلاب هشدار می دهد که هیچ گونه تجاوز، ناامنی و مبارزه با عاملان خشونت را برنخواهند داشت. . برهم زدن نظم و امنیت عمومی..


انتهای پیام/