ترجیح هواداران مقابل تیم ملی عمان در دیداری تدارکاتی


ترجیح هواداران مقابل تیم ملی عمان در دیداری تدارکاتی

شاگردان ساکت الهامی در دیداری دوستانه تیم ملی فوتبال امید عمان را شکست دادند.


به گزارش ایلنا و به نقل از رسانه رسمی کانون هواداران، ساعت ۱۷ روز جمعه تیمی از داوران ترک به این نتیجه رسیدند که عمان در مجموعه ورزشی پنج زمینی گرین پارک با نتیجه یک بر صفر مقابل امید به پیروزی رسید.


تک گل پیروزی هواداران در دقیقه ۴۵ با ارسال محمد چهارمحالی، ضربه سر صائب محبی و ضربه محمدجواد محمدی به ثمر رسید.


میلاد فراهانی، مهدی عبدی، فریبرز گرامی، صائب محبی، علی سبحانی، نیما عذیری، محمد چهارمحالی، داریوش شجاعیان، رضا موگانلو، محمدجواد محمدی و حسین صادقی یازده مرد منتخب ساکت الهامی برای بازی دوستانه سخت مقابل عمان بودند. از اول شروع کرد..


سرمربی تیم قبل از نیمه اول و تک گل سه تغییر در ترکیب تیمش ایجاد کرد و علی سبحانی، داریوش شجاعیان و رضا مغانلو را حذف و امیرحسین پورمحمد، سیدمحمد میری و ایمان گلمی را جایگزین آنها کرد. ..


ساکت الهامی در نیمه دوم جای خود را به عزت الله پورکاز، محسن سفید چکایی، علیرضا خدابخشی و محمد عباسی داد تا به جای فریبرز گرامی، صائب محبی، حسین صادقی و محمدجواد محمدی از اکثر بازیکنان خود در گرم کردن یاد شده استفاده کند.


از جنبه های جالب این مسابقه می توان به تصمیم یک طرفه هیات داوران تحت کنترل فدراسیون فوتبال ترکیه برای مساوی شدن بازی در نیمه پایانی و اجتناب از سه ضربه پنالتی اشاره کرد. هواداران البته اعتراضی به کادر فنی هواداران نداشتند و الهامی تنها زمانی که ابراز ناراحتی کرد سکوت کرد.


انتهای پیام/