تفاهم نامه تولید ۹۰۰۰ ساختمان مسکونی در تهران امضا شد.


تفاهم نامه تولید 9000 ساختمان مسکونی در تهران امضا شد.

رئیس سازمان نوسازی شهر تهران از امضای تفاهم نامه برای تولید ۹ هزار ساختمان مسکونی مطابق با اجرای مصوبه مرکز عرضه مسکن در پایتخت خبر داد. برای ساخت این تعداد ساختمان مسکونی، مقدمات ساخت ۵۰ هزار واحد مسکونی در تهران فراهم شد.


به گزارش ایلنا، معاونت ارتباطات و روابط بین الملل سازمان نوسازی شهری تهران، مهدی هدایت با انتشار این خبر گفت: تدوین طرح تامین مسکن، ایجاد اردوی جهادی، رفع موانع و تسهیل کار سرمایه گذاران و سازندگان. بخش مسکن بستر مناسبی برای غلبه بر رکود ساخت‌وساز موجب رونق عرضه مسکن در تهران شده است.


رئیس سازمان نوسازی شهر تهران افزود: در چنین شرایطی باید متخصصان و سرمایه گذاران را درگیر کرد و از تجربیات و توانمندی آنها برای ایجاد تحول در روند تولید مسکن استفاده کرد.


به گزارش هدایت، سازمان نوسازی شهر تهران موضوع تبادل تفاهم نامه همکاری با فعالان صنعت مسکن را در دستور کار قرار داده است. ارائه شده است.


رئیس سازمان بازآفرینی شهر تهران از انعقاد تفاهم نامه برای تولید ۹ هزار واحد مسکونی بر اساس مصوبه مرکز تامین مسکن شهر تهران خبر داد و از سه تفاهم نامه بین سازمان بهسازی و تامین مسکن تهران خبر داد. مرکز ۵۰۰۰ خانه گروه مشارکتی انصار با ظرفیت تولید مسکن. دو هزار واحد مسکونی و در مجموع ۹ هزار واحد مسکونی جایگزین «تعاونی مسکن ایثارگران گرب» و «تعاونی سپاه شهر» شدند. بر اساس این تفاهم نامه طرفین در زمینه واگذاری زمین، صدور مجوزهای لازم و ساخت مسکن همکاری خواهند کرد.


انتهای پیام/