تمدید قرارداد پادشاه مصر: صلاح به دنبال تاریخ سازی در لیورپول است


تمدید قرارداد پادشاه مصر: صلاح به دنبال تاریخ سازی در لیورپول است

پس از ماه ها گمانه زنی، قرمزها با یک قرارداد سه ساله جدید موافقت کردند.


به گزارش ایلنا، هواداران لیورپول با لبخند بر لب و بهار در گام خود آماده ورود به آخر هفته هستند.


تنها چیزی که لازم بود دو کلمه ساده بود: “طلاق رفت.”


طولانی ترین ترس آنفیلد به پایان رسیده است. پس از ماه‌ها گمانه‌زنی، تردیدها، نگرانی‌ها، امیدها، اهداف و توییت‌های مرموز، سرانجام راز فاش شد: محمد صلاح حداقل سه سال در این کشور خواهد ماند.


این بازیکن مصری روز جمعه پس از بستن قرارداد جدید ۳۵۰ هزار پوندی (۴۲۲ هزار دلاری) در هفته با قرمزها گفت: “احساس خوبی دارم. این یک روز شاد برای همه است.”


او قطعاً این حق را دارد. این خبری بود که همه افراد مرتبط با لیورپول منتظر آن بودند و بر همین اساس جشن خواهند گرفت. قطعا در این داستان برندگان زیادی وجود دارد.


اول از همه، صلاح جایزه ای را دریافت می کند که احساس می کند با توجه به تصویر چشمگیر و تعریف شده اش در باشگاه، شایسته آن است.


این بازیکن ۳۰ ساله در ۵ سال حضور در مرسی ساید، ۱۵۶ گل در ۲۵۴ بازی به ثمر رساند و هر جامی را که باشگاه ارائه می کرد، به دست آورد. او نهمین لیست بهترین گلزنان تمام دوران قرمزها است، اما اکنون قصد دارد از بازیکنانی مانند مایکل اوون، کنی دالگلیش، رابی فاولر و استیون جرارد پیشی بگیرد و به جمع پنج نفر برتر راه پیدا کند. او در حال حاضر یک اسطوره لیورپول است، هیچ شکی در آن نیست و اکنون او قرارداد دارد تا این را بیش از پیش ثابت کند.


این در حالی است که برای یورگن کلوپ خبر تمدید صلاح نیز مورد استقبال قرار گرفته است. کلوپ با دیدن رفتن سادیو مانه به بایرن مونیخ در ماه گذشته، می داند که در سال های آینده حداقل یک ستاره تهاجمی خواهد داشت. او در مورد چشم انداز خود برای آینده تیمش روشن است و استانداردهایی را که هر روز در زمین تمرین تعیین می شود، می داند.


کلوپ گفت: شکی نیست که بهترین سال های جدایی هنوز در پیش است. لیورپول تعداد زیادی در خط حمله دارد، اما او امیدوار است دیگو جوتا، لوئیس دیاز و خرید جدید داروین نونس بتوانند از گل ها و پاس گل های صلاح از سمت راست استفاده کنند. کلوپ افزود: او مورد تحسین هم تیمی هایش است و به عنوان یک مربی می دانیم که با شخص خاصی کار می کنیم.


نماینده صلاح نیز جشن خواهد گرفت. رامی عباس عیسی همیشه محبوب ترین چهره در بین هواداران قرمزها نبوده است، به خصوص با بازیکنان زیادی در داخل باشگاه، اما او کارش را انجام داده است. این بزرگترین معامله در تاریخ لیورپول است و در هر دو طرف جدول چانه زنی های زیادی صورت گرفته است. صرف نظر از اینکه شما در مورد بازی رسانه های اجتماعی خود فکر می کنید، عیسی برای مشتریانش تحویل داد.


جولیان وارد، مدیر ورزشی جدید لیورپول چه نظری دارد؟ او به نوعی اقتدار خود را نشان داد. وارد قطعا امسال دستش پر بود. این تمدید تنها چند ماه پس از نهایی شدن قرارداد جدید ۴ ساله کلوپ صورت می گیرد، به این معنی که قرمزها دو تا از مهمترین قراردادهای بلندمدت خود را منعقد کرده اند. به یاد داشته باشید، آنها قبلاً این کار را انجام داده اند: بازیکنانی مانند آلیسون بکر، ویرجیل فن دایک، فابینیو، جردن هندرسون، ترنت الکساندر-آرنولد و اندی رابرتسون.


جدایی مانه ممکن است ناامید کننده باشد – غیبت ستاره سنگالی شکی نیست – اما وارد هوشمندانه حرکت کرده است تا با خریدهای جدید هیجان انگیزی مانند دیاز، نونس و فابیو کاروالیو، علیرغم بودجه فشرده نقل و انتقالات، به خدمت بگیرد. جبران با فروش هوشمند (مانند تاکومی). مینامینو). معاملات وام محافظ ارزش (Neko Williams/Nat Phillips) و بندهای فروش احتمالی (Taivo Ioannini).


وارد پس از رویارویی با مایکل ادواردز که به شدت تبلیغ می‌شد، می‌دانست که برای یک چالش آماده است. او باید اولین خرید خود را درست انجام می داد، هواداران را جمع می کرد و اطمینان می داد که هر گونه صحبت در مورد رکود یا اختلال در آنفیلد به سرعت خفه می شود.


او دقیقاً همین کار را کرد. پس از یک سال کامل به عنوان شاگرد ادواردز، او راحت روی صندلی بزرگ نشسته و آماده است تا ادامه دهد و پیشرفت کند.


قرارداد جدید باشگاه بسیار بزرگ بود و صلح و تداوم را در کل باشگاه تضمین کرد و تمدید صلاح به همان اندازه مهم است. جاه طلبی های مالکان لیورپول، گروه ورزشی فن وی، اغلب توسط هواداران مورد سوال قرار می گیرد، اما مطمئناً می توان این بحث را برای مدتی متوقف کرد. آنها دقیقا همان کاری را انجام دادند که طرفدارانشان می خواستند. پول خود را در جایی بگذارید و به مردان اصلی خود آنچه می خواهند بدهید. چگونه می تواند جاه طلبانه باشد؟


با حضور کلوپ و صلاح و ظهور یک تیم جوان جدید و پویا، آینده باشگاه آنفیلد مانند امروز درخشان به نظر می رسد. آنها ممکن است فصل گذشته این چهار تیم را خیلی از دست داده باشند، اما قرمزها برای خودشان ناراحت نیستند. آنها در این فصل دوباره در جستجوی جایزه بزرگ خواهند بود، مطمئن باشید.


پادشاه مصر که در راس امور است خطری برای دیگران است…


نیل جونز – گل


انتهای پیام/