تکمیل پروژه های نیمه تمام اولویت دولت است


تکمیل پروژه های نیمه تمام اولویت دولت است

رئیس جمهور سنندج در فرودگاه گفت: در کردستان نیز مانند سایر استان ها شاهد پروژه های نیمه کاره ای هستیم که در میانه راه رها شده اند، باید به اتمام برسانیم، مردم انتظار این اقدامات را از دولت دارند، خواهند بود. تکمیل شد.”


به گزارش ایلنا، سید ابراهیم رئیسی امروز (جمعه) در بدو ورود به فرودگاه سنندج در اقلیم کردستان گفت: حضور در اقلیم کردستان در خدمت قدرتمندان است، درست قبل از عرفه و کربان. ، مردم پرتلاش، مجاهد و مقاوم اقلیم کردستان را افتخاری برای خود و همکارانم می دانم.


وی بیان کرد: منطقه کردستان ظرفیت های زیادی در زمینه کشاورزی و دامپروری، مرکز گردشگری و مناطق معدنی فراوانی دارد.


رئیس جمهور یکی از مهم ترین توانمندی های استان را نیروی انسانی کارآمد و جوانان تحصیل کرده برشمرد و خاطرنشان کرد: اقلیم کردستان به عنوان استانی رزمنده با بیش از ۵ هزار شهید و بیش از ۹ هزار نفر در تاریخ انقلاب اسلامی شناخته می شود. جانبازان


رئیسی گفت: انقلاب اسلامی کردستان علی رغم میل دشمنان، در هر شهر، روستا و کشوری که مردم ایستاده اند، واقعاً در مقابل دشمنان ایستاده است.


وی استان کردستان را استانی متمدن خواند و در ادامه گفت: کردستان در کشور ما به عنوان استانی فرهنگی و تمدنی شناخته می شود و جای جای این استان میراث ارزشمند فرهنگی و تاریخی را به نمایش می گذارد.


رئیس جمهور گفت: اقلیم کردستان فدای انقلاب است و همیشه نام و یاد سرداران رشید اسلام و سردار بزرگوار جناب شیخ الاسلام برای کشور بلند است.


وی افزود: بنده و استاندار استان در چند روز گذشته نگاهی به مشکلات استان داشته و پیشنهاداتی برای رفع کمبودها و مشکلات استان کردستان ارائه کرده اند.


رئیسی گفت: در کردستان نیز مانند سایر استان ها شاهد پروژه های نیمه کاره ای هستیم که در میانه راه رها شده اند، بنابراین باید به اتمام برسانیم، مردم انتظار دارند دولت به این اقدامات پایان دهد.


وی گفت: در برنامه دولت یکی از اولویت های استان، تکمیل پروژه ها و اقدامات نیمه تمام در فهرست مجوزهای گردشگری قرار می گیرد و در پایان تور و شورای اداری قرار می گیرد. . مجوز سفر به استان اعلام می شود تا به رسانه ها و مقامات اقلیم کردستان و مسئولانی که مسئول پیگیری گزارش و اعلام آن به مردم هستند، اطلاع رسانی شود.


وی تاکید کرد: امیدواریم بتوانیم با رایزنی با نماینده ولی فقیه در استان، استاندار، مسئولان و نمایندگان مردم در رابطه با این موضوعات در خدمت استان باشیم. مردم اقلیم کردستان باید مخلص، پاک باشند و برای کاهش مردم چه باید کردانتهای پیام/