تیم کنترل باید به بهترین شکل ممکن با افراد برخورد کند


تیم کنترل باید به بهترین شکل ممکن با افراد برخورد کند


عباس مسجدی آرانی، اداره کل روابط عمومی و روابط بین الملل سازمان پزشکی قانونی کشور به گزارش ایلنا، صبح شنبه ۱۶ آبان ماه به مناسبت روز بازرس، روز بخیر خدمت کارکنان اداره کل ارزیابی عملکرد. و حل و فصل شکایات سازمان : در حال انجام بازرسی سایت برای کسانی هستیم که محروم شده اند و رفتار و دلسوزی شما افسرده شده است. اعتماد به طرف مقابل


وی با اشاره به اینکه برخی از موارد و استعلام های گروه کنترل دارای شرایط خاصی است که نزدیک شدن و متقاعد ساختن طرف مقابل زمان و انرژی زیادی می طلبد، تصریح کرد: در برخی موارد از گروه کنترل استعلام می شود و فرد به دروغ حقوق خود را اعلام می کند، دلیلی برای اعتماد و قانع کردن آنها ندارد، اما پاسخ اینها دشواری های خاص خود را دارد، اما مهمترین چیز این است که در چنین مواردی با مردم درست رفتار کنید و آرامش را حفظ کنید.


مسجدی با تاکید بر اینکه تیم بازرسی به طور مداوم برای شهروندان تلاش می کند، تاکید کرد: عملکرد واحد ارزیابی عملکرد، نحوه رسیدگی به درخواست ها و شکایات سازمان، به شهروندان این اطمینان را می دهد که با آنها برخورد صحیح و نظرات خود را ارائه کنند. این اعتماد به نفس و آرامش خاطر را دو چندان می کند.


رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور ادامه داد: واحد کنترل چشم و گوش نماینده تام الاختیار و رهبری سازمان است و باید در رسیدگی به پرونده ها جدی و مدبر بوده و خدا را همیشه شخص خود بداند. ناظر اعمال او تحت هر شرایطی.


وجود داشبورد مانیتورینگ و مدیریت الکترونیکی برای ارزیابی بهتر و دقیق امری مهم و ضروری است، گفت: با ایجاد فضای شیشه ای و شفاف در سازمان کاملا موافقیم و هیچکس نمی تواند در آن دخالت کند. یک سازمان کاملاً شفاف باشد


مسجدی در پایان با تاکید بر اینکه سازمان از اداره بازرسی حمایت و تایید می کند، خاطرنشان کرد: بازرسی چشم و نور سازمان است زیرا هر موضوعی را با دقت، هوشمندی و با دقت رصد می کند و خوب و بد دور نیست. از چشم و گوش تو ضمناً حضور افراد متخصص در این گروه در دستیابی به اهداف بسیار کمک کننده و مؤثر است.


انتهای پیام/