جزئیات حادثه تروریستی حرم شاهچراگ/ تلاش خادمین صحن جنوبی برای بستن درب/ موضوعی در این حادثه پنهان نیست.


جزئیات حادثه تروریستی حرم شاهچراگ/ تلاش خادمین صحن جنوبی برای بستن درب/ موضوعی در این حادثه پنهان نیست.


ابراهیم عزیزی در گفت و گو با خبرنگار روزنامه ایلنا، درباره حادثه تروریستی مسجد شاهچراگ گفت: جلسه شورای تامین استان در رابطه با این حادثه تروریستی تشکیل شد.


نماینده فارس در شورای اسلامی درباره ماهیت این حادثه تروریستی گفت: روز گذشته فردی مسلح به کلاشینکف از درب باب الرضا مسجد حضرت احمد بن الموسی(ع) وارد حرم شد. در ورودی مسجد به سمت خادمان تیراندازی کردند، سپس وارد صحن جنوبی شدند، به سمت صحن جنوبی تیراندازی کردند و سپس با هدف ورود به حرم امام خمینی(ره) از ورود ایشان جلوگیری کردند و در را بستند. این شخص که نمی تواند وارد شود و به نمازگزاران نزدیک شود، از سمت چپ مسجد یعنی از جایی که درب ورودی رو به مسجد است وارد می شود و برای عبادت مسجد را دور می زند و به تمام افرادی که مشغول عبادت بودند تیراندازی می کند.


عزیزی افزود: تعداد کشته ها و مجروحان نیز اعلام شد. هیچ چیز در مورد این رویداد پنهان نیست، همه می دانند، ما به همه گفته ایم، هیچ چیز در این مورد پنهان نیست.


وی در مورد تعداد تروریست ها گفت که گفته می شود فقط یک نفر وارد مسجد شده است اما معمولا این افراد همیشه تیم های پشتیبانی و اسکورت دارند اما مهاجمی که وارد مسجد شده یک نفر است.


انتهای پیام/