حسینی: فرصتی برای انتقال به این اعداد نداریم/ امسال می خواهم جاه طلب باشم


حسینی: فرصتی برای انتقال به این اعداد نداریم/ امسال می خواهم جاه طلب باشم

سرمربی تیم فوتبال پیکان می گوید اعدادی که برخی از تیم ها در نقل و انتقالات می پردازند اجازه جذب بازیکنان بزرگ را نمی دهد.


به گزارش ایلنا، مجتبی حسینی پس از تایید ادامه حضورش در تیم فوتبال پیکان به سرویس خبری باشگاه پیکان گفت: خوشحالم که می توانم یک سال دیگر در خدمت تیم دیگری از پیکان باشم و با توجه به سن کم و سخت کوشی سال گذشته، به نظر می رسد. امسال هم همین روند را ادامه دهیم و البته برای رسیدن به نتیجه بیشتر تلاش کنیم، این به مسائل زیادی بستگی دارد.


پیکان درباره برنامه هایش برای انتقال به لیگ برتر گفت: ما واقعاً با بودجه های انتقالی تیم های دیگر مشکل داریم. ۶ یا ۷ تیم هستند که پول زیادی برای نقل و انتقالات گذاشته اند. مقابل این تیم ها پاس و بازیکن زیادی نداریم. در آن شرایط باید بتوانیم سراغ بازیکنان جوان برویم و تیم را تقویت کنیم.


سرمربی پیکان ادامه داد: نکته مهم برای من به عنوان مربی این است که می خواهم انگیزه بیشتری داشته باشم. انشاالله حمایت های باشگاه و کارهای خیر بچه ها نسبت به سال گذشته ثواب بیشتری دارد. با این حال می دانم که کار ما بسیار سخت است. چون واقعا تیم های دیگر در پاس جلوتر از ما هستند.


حسینی در پاسخ به این سوال که آیا تیم جوان پیکان را حفظ می کنند، گفت: صد در صد با توجه به تعداد نقل و انتقالات به سایر تیم ها بودجه چندانی نداریم. ما سعی می کنیم از فرزندان خود محافظت کنیم. ما بازیکنان خوب و بازیکنان جوان خوبی در تیم داریم و انشالله می توانیم ببینیم با توجه به استراتژی باشگاه می توانیم تیم را تقویت کنیم، بجنگیم و نتایج بهتری بگیریم.


سرمربی پیکان افزود: از امیر اتابکش، مدیرعامل باشگاه و اعضای هیئت مدیره که به حرف های ما گوش دادند و قول همکاری با ما دادند، تشکر می کنم. امیدواریم بازی خوب، ارتقای رتبه و کسب جوانه های بیشتر به فوتبال ایران کمک کند.


انتهای پیام/