حیدری: تیم وقتی نمی تواند موقعیت ایجاد کند باید نگران باشد


حیدری: تیم وقتی نمی تواند موقعیت ایجاد کند باید نگران باشد

سرمربی «استگل» هواداران این تیم را به آرامش دعوت کرد.


به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، خسرو حیدری پس از پایان بازی استقلال و پیکان به شعارهای برخی هواداران پاسخ داد و با انتقاد از ساپینتو گفت: آنها همیشه می خواهند استقلال پیروز شود. از همه آنها غافل نشوید، زیرا در چند بازی اخیر و در بازی های خانگی خود به خوبی مورد حمایت قرار گرفته اند، اما در دیدار با مس کرمان دیدید که تیم ها پشت درهای بسته در ورزشگاه آزادی بازی کردند.


وی ادامه داد: امروز مدل اتوبوس واقعا جواب داد. در جام جهانی ۲۰۱۸ ما دفاعی بازی کردیم اما در مقابل اسپانیا واقعاً آنقدرها دفاع نکردیم. بچه ها امروز عالی بودند، فکر می کنم سرعت و موقعیت خوبی داشتیم.


سرمربی استقلال اضافه کرد: باید نگران خلق نکردن موقعیت باشیم اما تیم ما موقعیت های زیادی خلق می کند اما گل نمی خورد. صحبت من با مهاجمان استقلال فقط برای گلزنی است.


حیدری درباره عملکرد متفاوت استقلال در پنج هفته ابتدایی فصل و نداشتن برنامه ب برای گلزنی در کارهای دفاعی گفت: وقتی دیدیم نمی توانیم گل بزنیم از همه مهاجمان خود استفاده کردیم و در دقیقه ۸۰ ارسلان را اضافه کردیم. فقط باید گل بزنیم. ما در ۲۰ دقیقه اول سه یا چهار موقعیت داشتیم و اگر گل می زدیم ماجرا فرق می کرد.


وی ادامه داد: الان اتفاقی نیفتاد، لیگ طولانی است. ما روز به روز در حال پیشرفت هستیم و فکر می کنم امروز بهترین عملکرد ما در پنج هفته اول بود.


در طول بازی من هرگز در مورد داور صحبت نکردم، اما امروز داور واقعا ضعیف بود، زیرا او اغلب بازی را به خواب می‌برد. در نیمه اول بازیکنان دارت به زمین رفتند و حتی در موقعیت های ۵۰-۵۰ بازی را متوقف کردند.


خسرو حیدری افزود: هیچ کدام از این بمب ها به اشتباه در اروپا صید نمی شود که به آقای فنادی فر گفتم مراقب باشید. این همه تماشاگر می آیند و هوس می کنند، اما می خواهند هر دو تیم را تشویق کنند. توپ به دست بازیکنی برخورد کرد و ممکن بود ضربه آزاد باشد اما او آن را نگرفت. من در مورد داور صحبت نمی کنم، اما امروز واقعا بد بود.


انتهای پیام/