خدمات بیشتری برای ماموران در ماه محرم نیاز است


خدمات بیشتری برای ماموران در ماه محرم نیاز است

سخنگوی و نایب رئیس کمیسیون فرهنگ گفت: باید خدمات بیشتری به شهرداری تهران و سازمان اعتلای اسلامی ارائه دهیم تا در سال آینده خدمات بهتری برای نمایشگاه عطر سیب ارائه شود. گروه ها.


به گزارش ایلنا، علیرضا نادعلی، نایب رئیس و سخنگوی کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران در اختتامیه نمایشگاه عطر سیب در حاشیه بازدید از این نمایشگاه گفت: در این نمایشگاه. مردم از هر قشری برای خدمت به خادمین سیدالشهدا (علیه السلام) صف می کشند که با توجه به گذشت بیش از دو سال از خادمان سیدالشهدا حائز اهمیت است. با توجه به بیماری کرونا در کشور امسال این نمایشگاه در پایتخت برپا شد و خوشبختانه نمایشگاه عطر سیب تا آخرین روز نمایشگاه با استقبال خوب شهروندان مواجه شد و در تهران برگزار شد و مردم زیادی به این نمایشگاه آمدند. آن را ببینید. نمایشگاه.


وی افزود: همچنین در خصوص برپایی نمایشگاه عطر سیب، شهرداری تهران و سازمان تبلیغات اسلامی همکاری بسیار خوبی داشتند و این نمایشگاه به بهترین شکل برگزار شد. از طرفی به دلیل استقبال گسترده از این نمایشگاه، شهرداری تهران و سازمان اعتلای اسلامی باید برنامه ریزی دقیق تری برای ارائه خدمات بهتر برای نمایشگاه عطر سیب سال آینده در ماه محرم داشته باشند تا بتوانیم به گروه های بیشتری خدمت رسانی کنیم.


رئیس کمیته مذهبی شورای اسلامی شهر تهران گفت: از سوی دیگر ارائه گزارش سازمان فرهنگی شهرداری تهران در صحن شورا کمک شایانی به رفع نیاز این اقدام تشریفاتی خواهد کرد. برای محرم سال آینده نمایشگاه خود را هر چه بهتر برگزار کنید.


انتهای پیام/