خطرات آلومینیوم؛ دریانوردی را زودتر بگیرید


خطرات آلومینیوم؛  دریانوردی را زودتر بگیرید

مدیر تیم فوتبال آلومینیوم اراک اعلام کرد که برای انجام تنها بازی لیگ برتر که به تعویق افتاده است به سازمان لیگ مراجعه کرده است.


به گزارش ایلنا، حمیدرضا امیده گفت: ابتدا باید از سازمان لیگ که برنامه ریزی کرد تشکر کنیم، می دانیم که مدیران این سازمان در تلاش هستند تا رضایت همه باشگاه ها را جلب کنند و البته مانند همه ما در حال آماده سازی هستند. روند و موفقیت تیمی آنها تیم ملی را هم در نظر گرفتند زیرا باعث افتخار فوتبال ایران می شود.


وی با اشاره به عدم هماهنگی دیدار ملوان انزلی – فولاد خوزستان در هفته ششم لیگ برتر خاطرنشان کرد: اگرچه این دیدار به دلیل بارندگی لغو شد، اما ممکن بود این دیدار ۲۴ بر ۴۸ به تعویق بیفتد. زمان، اما دلیلش این است که عجیب به نظر نمی رسد.


مدیر تیم فوتبال آلومینیوم اضافه کرد: سازمان لیگ همیشه می گوید که بازی ۲۴ ساعت بعد از لغو برگزار می شود، اما نمی دانیم چه اتفاقی برای بازی ملوان و فولاد افتاده است، یکباره بازی را لغو کردند و انجام دادند. هیچ اطلاعاتی نده بیانیه و مستندی روشن که این مرحله در حال بررسی است.


امید با اشاره به اینکه آلومینیوم در هفته هفتم لیگ برتر میزبان ملوان انزلی است، گفت: جدای از بحث نتایج، اتفاقات دیدار ملوان و فولاد ممکن است روی بازی های آینده ما تاثیر بگذارد. محروم یا خدای نکرده یکی از بازیکنان ملوان منجار مصدوم شد در این بحث از آلومینیوم استفاده شد اما خیلی راحت این مسابقه را لغو کردند و نگفتند کی برگزار می شود.


یکی از قرعه‌کشی‌های سازمان لیگ این است که همه بازی‌ها دقیقاً طبق برنامه و هر هفته برگزار شود و گفت: «من از سازمان لیگ می‌خواهم قبل از بازی بین ما دیداری بین ملوان و فولاد ترتیب دهد. و ملوان انزلی در هفته هفتم.چون تمام اتفاقات این بازی در جریان بازی من و ملوان تاثیرگذار خواهد بود و از طرفی زمین بازی نیاز به هم سطح بودن دارد. تیم ها


مدیر تیم فوتبال آلومینیوم یادآور شد: لیگ برتر فوتبال ایران حرفه ای است و اگر سایلر و استیل قبل از بازی آلومینیوم و سیلور به میدان نمی رفتند، آمادگی انجام این بازی را نداریم زیرا معتقدند باید عدالت رعایت شود. شرایط باید برابر باشد


انتهای پیام/