خلاصه ای از دلایل دخیل بودن کلسترول (LDL) در علت بیماری های قلبی: تغذیه


به همین دلیل است که من معتقدم کلسترول در علت بیماری های قلبی نقش دارد

📷

من اغلب مقالات یا پست هایی را از افرادی می بینم که شک دارند کلسترول غذایی و کلسترول سرمی نقش مهمی در شروع و پیشرفت بیماری های خود ایمنی ایفا می کنند. به همین دلیل است که من معتقدم کلسترول غذایی و کلسترول بالای سرمی خطر قلب را افزایش می دهد ، به این امید که بتوانیم در این مورد بحث سالم داشته باشیم.

اول ، من می خواهم دو ادعای رایج را حل کنم.

اولین ادعا اشکال مختلفی دارد

کلسترول برای سلامتی مورد نظر شما ضروری است

این ادعا به این معنی است که به نحوی ممکن است کلسترول وجود نداشته باشد ، و این چیزی است که برخی افراد توصیه می کنند. طنز اینجاست که این افراد اغلب تکرار می کنند که بدن کلسترول مورد نیاز خود را تولید می کند (وقتی می گویید کلسترول رژیم غذایی تاثیری بر کلسترول سرم ندارد). بنابراین چرا خوردن کلسترول صفر مهم است؟

این بدان معناست که ، مانند بیشتر مردم ، از آنجا که این امر در زندگی مهم است ، شما کمتر به آن مبتلا می شوید و ممکن است به کلسترول بالا اهمیت ندهید.

امیدوارم هر کسی در اینجا بتواند حماقت این ادعا را ببیند. هیچ کس ادعا نمی کند که کلسترول در زندگی ناچیز است. بحث بر سر این است که سطح فوق فیزیولوژیکی کلسترول مشکل ساز است ، همانطور که سطح بالای گلوکز مشکل ساز است ، و به همان ترتیب سطح فوق فیزیولوژیکی آهن مشکل ساز است ، که هر دو در زندگی مهم هستند.

این نوع جستجوی دوتایی ، سیاه و سفید باید از ابتدا یک پرچم قرمز بزرگ باشد.

ادعای مهم دیگر برای کنار گذاشتن راه

واقعا کلسترول پایینه افزایش دادن هلاک شدن

شواهد بسیار کمی در مورد آن ادعا وجود دارد ، و شواهد زیادی خلاف این را نشان می دهد ، و این ادعا اغلب با استفاده از داده های طبیعی ضعیف ، مانند این مورد ، ارائه می شود.

فقط به این نمودار نگاه کنید و مشخص می شود که چه اتفاقی می افتد: افرادی که در این نمودار بیشتر از بیماری CHD جان خود را از دست می دهند ، همه از کشورهای فقیر هستند و دسترسی کمی به درمان خوب دارند ، در حالی که افرادی که کمتر از CHD می میرند ، همه از کشورهای ثروتمند هستند. با درمان بالاتری مانند ژاپن ، کانادا ، سوئیس ، دانمارک … njl njl.

اول ، در مورد کاهش کلسترول و مرگ یک برگشت معکوس وجود دارد ، یعنی بسیاری از بیماری ها باعث کاهش کلسترول می شوند ، که می تواند به نظر برسد که کلسترول پایین با مرگ مرتبط است. در اینجا حقایق مربوط به این 1 ، 2 آمده است.

شواهد کمی وجود دارد که کاهش LDL-c خطر مرگ و میر ناشی از CHD را افزایش می دهد.

همچنین ، شواهدی وجود دارد که نشان می دهد افراد با کلسترول پایین در طول زندگی خود امید به زندگی را افزایش داده اند. 1 ، 2

حال ، اجازه دهید به این نکته برسیم: چرا من معتقدم که کلسترول در شروع و پیشرفت بیماری عروقی نقش دارد؟

شواهد زیادی در این مورد وجود دارد که به اوایل دهه 1900 برمی گردد.

شواهد شماره 1: مصرف کلسترول در مدلهای حیوانی (شامل غذاهای رژیمی ، همه چیز خوار و گوشتخواران) به طور مداوم منجر به کاهش وزن می شود.

همه چیز از آنجا شروع شد که یک محقق به خرگوش رژیم غذایی غنی از کلسترول داد و متوجه شد که آنها به سرعت در حال توسعه آتروما هستند.

یکی از منتقدان که شکاک کلسترول دوست دارد انجام دهد این است که می توان آن را کنار گذاشت زیرا خرگوش کنجکاو و ناسالم است که از رژیم غذایی با کلسترول بالا استفاده کند. بله ، از آن زمان ، این تأثیرات در گیاهانی که علف خشک ، همه چیزخوار ، گوشتخوار و بسیاری از گونه های حیوانات را می خورند ، تکرار شده است. 1 ، 2 ، 3 ، 4،5،6 کلسترول تغذیه بعدی ، در تحقیقات روی حیوانات من ندارم، این به معنای یک شرط مهم برای ایجاد تصلب شرایین است. همه در بین دانشمندان با استقبال خوب روبرو شده است ، هیچ شکی در رابطه و اثر غذاهای دارای کلسترول بالا در ایجاد آترواسکلروز وجود ندارد. در مقایسه ، هرگز ثابت نشده است که ساکارز می تواند در غیاب کلسترول در رژیم غذایی باعث ایجاد تصلب شرایین شود.

و این مقاله از اهمیت ویژه ای برخوردار است زیرا کلسترول رژیم غذایی ممکن است بیشتر از کلسترول سرم با خطر بیماری قلبی مرتبط باشد. در مدل حیوانی ، ممکن است با رژیم غذایی کم کلسترول باعث تصلب شرایین شود ، حتی اگر کلسترول سرم به میزان قابل توجهی افزایش نیافته باشد.

آنها به عنوان نویسنده نویسنده نیستند

این مطالعه با هدف تغییر پریمکس شریانی در پستانداران غیر انسانی پس از تجویز کلسترول در رژیم غذایی در سطوح بسیار پایین تر از مواردی که برای انجام آزمایشات تصلب شرایین استفاده می شد ، انجام شد. تغییرات شدید مشاهده شده به همان اندازه کوچک بود. رژیم های گروه 1 برای نشان دادن تأثیر کلسترول رژیم غذایی بر مصرف شریانی طراحی شده اند. با این حال ، چنین مقاله ای یافت نشد. هیچ محدودیت کلسترولی در رژیم غذایی با توجه به اثرات سوء ورزش ایجاد نشد.

این بدان معناست که هر مقدار کلسترول بالای صفر ، تجمع پلاک را افزایش می دهد.

توجه به این نکته و در نظر داشتن آن بسیار مهم است.

خط شواهد شماره 2: افرادی که دارای پلی مورفیسم ژنتیکی با کلسترول پایین هستند در معرض خطر بیماری عروق کرونر قلب قرار دارند

مطالعات غیرقانونی مندلی مطالعاتی هستند که بر روی تأثیر چندشکلی ژنتیکی خاص که بر نتایج مشخص تأثیر مشخص دارند ، تمرکز می کنند. این امر می تواند از مشکلات قدیمی اختلال در مطالعات بیماری جلوگیری کند.

انواع مختلفی از ژن ها با کاهش سطح کلسترول مرتبط هستند. مطالعات متعدد مندلی نشان داده است که افرادی که دارای این ژن ها هستند بسیار کم از CHD رنج می برند. 1 ، 2 ، 3

همه 9 پلی مورفیسم با کاهش قابل توجهی در خطر CHD در واحد LDL-C پایین ، بدون شواهدی از تنوع (I2 = 0.0٪) همراه بود. در یک متاآنالیز که داده های غیر همپوشانی 312،321 شرکت کننده را ترکیب کرده است ، توزیع آماری ثابت قرار گرفتن در معرض طولانی مدت LDL-C پایین با 54.5٪ (فاصله اطمینان 95٪: 48.8٪ تا 59.5٪) برای کاهش خطر برای هر یک همراه بود. CHD mmol / l (38.7 میلی گرم در دسی لیتر) کم LDL-C. این نشان می دهد که خطر CHD در واحد LDL-C کمتر از آنچه در طول درمان با استاتین که در اواخر زندگی شروع شده بود مشاهده شد (تا 10 /10 43 43/8 = P) سه برابر کاهش می یابد. 1

خط شواهد شماره 3: داروها و سایر مداخلات برای کاهش کلسترول در شیوه زندگی به طور منظم حوادث قلبی عروقی و مرگ را کاهش می دهد

استاتین ها و داروهای دیگر که کلسترول را به طرق مختلف کاهش می دهند ، میزان بروز CHD و مرگ و میر را کاهش می دهند. اما راههای دیگری نیز برای کاهش کلسترول LDL وجود دارد که هیچ اثر پلئوتروپی ندارد و همچنان منجر به خطر CHD می شود.

LDL-apheresis فرآیند تکمیل مولکول خون LDL-c بیمار است. عمدتا برای افراد مبتلا به FH استفاده می شود (به زیر مراجعه کنید). این فرایند ، که اغلب منجر به کاهش قابل توجهی در سطح LDL-c می شود ، همچنین منجر به کاهش قابل توجهی در خطر CHD در این افراد می شود.

افسردگی LDL سطح کلسترول LDL را به میزان قابل توجهی کاهش داد از 7.42 +/- 1.73 تا 3.13 +/- 0.80 میلی مول/لیتر (58) در مقایسه با گروهی که تحت درمان دارویی قرار گرفتند ، از 6.03 +/- 1.32 تا 4.32 +/- 1.53 mmol/L (28). با تجزیه و تحلیل رویدادهای عصبی کاپلان مایر از جمله انفارکتوس میوکارد غیر مهلک ، آنژیوپلاستی از طریق جلدی جلدی ، پیوند بای پس عروق کرونر و مرگ ناشی از CHD ، میزان کلی بروز کرونر در گروه LDL-apheresis 72٪ کمتر بود (10)) نسبت به گروه درمان دارویی (36) (p = 0.0088).

خط شواهد شماره 4: افرادی که دارای استعداد ژنتیکی برای سطوح شدید کلسترول (هیپرکلسترولمی خانواده) هستند ، بیشتر بر اثر بیماری های قلبی جان خود را از دست می دهند. کاهش سطح کلسترول در این افراد شانس زنده ماندن آنها را تا حد زیادی افزایش می دهد.

هایپرکلسترولمی (FH) یک اختلال ژنتیکی است که منجر به افزایش کلسترول LDL در خون می شود.

متأسفانه برای این افراد ، خطر ابتلا به بیماری های قلبی به طور چشمگیری افزایش یافته است 1.

خطر ابتلا به بیماری قلبی کشنده یا غیر کشنده در 60 سالگی در مردان 52 درصد و در خویشاوندان زن 31.8 درصد با FH در مقایسه با 12.7 درصد و 9.1 درصد در خویشاوندان غیر FH بود. 1

خط شواهد شماره 5: مطالعات جمعیت به طور مداوم نشان می دهد که امید به زندگی در سطوح بالای کلسترول با افزایش خطر بیماری قلبی و مرگ مرتبط است.

خودش توضیح می دهد. مطالعات اپیدمیولوژیک و جامعه ارتباط قوی بین کلسترول بالای سرم و CHD پیدا کرده است. 1

بنابراین ما اساساً شواهد قوی داریم که:

  • بلع کلسترول در حیوانات (به اشکال مختلف) باعث تصلب شرایین می شود

  • افرادی که کلسترول پایین دارند کمتر در معرض بیماری قلبی قرار دارند

  • افراد مبتلا به کلسترول بالا در سنین پایین بر اثر بیماری قلبی می میرند

  • داروها و سایر مداخلات شیوه زندگی که سطح کلسترول را کاهش می دهد ، خطر ابتلا به CHD را کاهش می دهد

  • مطالعات جمعیتی به طور مداوم نشان می دهد که افراد مبتلا به کلسترول بالا نیز بیشتر رشد می کنند و از آرتریت رنج می برند.

چه تعریف دیگری از کلسترول می تواند همه موارد مشاهده شده را توضیح دهد؟ در همه این موارد به جز کلسترول چه چیزهای دیگری می توانند ترکیب شوند؟

در حال حاضر ، هیچ کس در اینجا نمی گوید کلسترول چیزی واقعی است فقط مواد خطرناک هر چیزی که به دیواره شریان آسیب برساند و باعث التهاب شود (فشار خون بالا ، سیگار کشیدن ، افزایش قند خون ، اسیدهای چرب زیاد ، عوامل عفونی) در شروع و پیشرفت بیماری نقش دارد ، اما در تصلب شرایین کلسترول و پروتئین ها را می گیرد. پلاک

امیدوارم این بتواند به بحث سالم در مورد این موضوع منجر شود و به مردم کمک کند تا بفهمند چرا حفظ سطح کلسترول در محدوده طبیعی ، که باید زیر 150 میلی گرم در دسی لیتر باشد ، اهمیت دارد.

به نظر بسیاری ، ارتباط بین کلسترول بالا و بیماری های قلبی عروقی یکی از قوی ترین پیوندها در علم مدرن است.

اگر ما به معیارهای بردفورد هیل برای ایجاد این وضعیت نگاه کنیم ، پیوند کلسترول بالا-CHD با همه 9 معیار مطابقت دارد ، که این امکان را می دهد که این علت واقعی باشد.

به نقل از ارمیا استاملر (یکی از محققان برجسته بیماری های قلبی قرن بیستم) در انتقاد خود از متاآنالیز (بسیار توصیه شده) در سال 2010 در مورد SFAs و CHDs

علاوه بر این ، جهش های تصمیم گیری در رژیم غذایی در آتروژنز آزمایشی ، sine qua non یا materia peccans (دوره آنیتسکوف) ، معرفی کلسترول است. این امر از سال 1908-1912 با ظهور Anitschkow و همکاران (بزرگداشت صدمین سالگرد جشن و بحث) در مورد هزاران آزمایش روی پستانداران و پرندگان-گوشتخواران ، گوشتخواران و حیوانات-از جمله حیوانات غیر انسانی صادق بود. نادیده گرفتن این حقیقت در مطالعات انسانی به این معناست که نظریه تحقیقات بیولوژیکی داروین بی تاثیر است و / یا شواهد زیادی علیه بشریت وجود دارد. مگه نه

اعتبار به

u / oehaut

Posted on

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *