داستان درگیری دختران نوجوان در پارک شاهگاب بوشهر


داستان درگیری دختران نوجوان در پارک شاهگاب بوشهر

فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: دختران نوجوان درگیر درگیری و درگیری مردمی در پارک شغاب بوشهر ظرف ۲۴ ساعت شناسایی و تحت مشاوره قرار گرفتند.


به نقل از پایگاه پلیس ایلنا، «سرهنگ صالحی» جانشین فرمانده انتظامی استان در واکنش به پخش کلیپی از قدرت دختران نوجوان بوشهری گفت: دو ماه پیش. ، چند دختر ۱۳ تا ۱۶ ساله که مدت ها با هم دوست بودند و به دلیل اختلافات شخصی از هم جدا شدند، به پارک شاهگاب آمدند و قرار گذاشتند تا در مورد مسائل خود صحبت کنند.


وی ادامه داد: دختران نوجوان پس از چند لحظه صحبت و عدم توافق، دعوا می کند.


سرهنگ صالحی گفت: از سوی دیگر یکی از افراد حاضر در صحنه جنایت از صحنه درگیری فیلم گرفت و پس از حدود دو ماه اقدام به انتشار آن فیلم در فضای مجازی کرد که اذهان عمومی را به درد می آورد.


جانشین فرماندهی انتظامی استان بوشهر گفت: کمتر از ۲۴ ساعت از انتشار این فیلم نگذشته بود که فرماندهی انتظامی استان بوشهر با کارشناسان پلیس فتا عملیات شناسایی را آغاز کرد و صبح امروز چهارشنبه از تمامی دختران درگیر و منتشر کننده فیلم دعوت شد. به مرکز پلیس جهت اصلاح اقدامات مشابه پس از تکمیل، به منظور پیشگیری، تحقیقات مقدماتی در مددکاری اجتماعی و مشاوره مرکز مشاوره اجتماعی و فرهنگی معاونت اجتماعی و تحقیقات قانونی در حال انجام است. و در حال انجام است.


انتهای پیام/