دانلود قسمت سوم جوکر فصل هفتم | The Joker Part 3 7 را به صورت رایگان دانلود کنید


دانلود قسمت سوم جوکر فصل هفتم |  The Joker Part 3 7 را به صورت رایگان دانلود کنید

Joker Season 7 Episode 3, Joker Season 3 Episode 7, Joker Race, Season Race 7, Episode 3, دانلود رایگان Joker Race فصل ۷, قسمت ۳ ۳, Joker Season 7, قسمت ۳, به صورت رایگان قابل دانلود می باشد. و سعی کنید آن را به صورت قانونی دانلود کنید


رئالیتی شو “جوکر” در فضایی متفاوت و طنز برگزار می شود.در این مسابقه مفرح و سرگرم کننده، افراد مشهوری از هنر، ورزش و جامعه در حال رقابت برای خنداندن یکدیگر در داخل خانه هستند، اما مشکل اصلی این است که آنها نمی توانند. خنده. در فصل اول امین حیایی، سام درخشانی، امیرمهدی ژوله، بیژن بنفشه ها، هومان حاجی عبداللهی، امیر کاظمی، سهیل مستجابیان و رضا نیکخواه در این نمایش که از نمونه های موفق خارجی الگوبرداری شده است، حضور خواهند داشت.


************************


دانلود قسمت ۳ The Joker Final Season 7 لینک زیر را تماشا کنید


دانلود جوکر کلاس هفتم سوم دبستان


دانلود کلاس های قبلی: دانلود فصل هفتم جوکر


************************


بازیگران سریال جوکر


فصل ششم: هومن حاجی عبداللهی، محمدرضا علیمردانی، بیژن بنفشه ها، یوسف تیموری، شهرام قائدی، عباس جمشیدی، ایمان صفا، سهیل مستجابیان و رضا شفیع مهمانان فصل ششم «جوکر» هستند.


تاریخچه سریال جوکر


در این مسابقه مفرح و سرگرم کننده، هنری، ورزشی، اجتماعی و حتی داخل خانه، چندین سلبریتی برای خنداندن یکدیگر به رقابت می پردازند، اما چالش اصلی این است که به خودشان نخندند. این برنامه با موفقیت از نمونه های خارجی الگوبرداری شده است


درباره سریال جوکر


این سریال به کارگردانی حامد میرفتاحی در سال ۱۴۰۰ نوشته شده است. این سریال محصولی ایرانی است و در رده خانوادگی و اجتماعی قرار دارد. در این سریال امین حیایی، سام درخشانی، امیرمهدی ژوله، بیژن بنفشه ها، هومان حاجی عبداللهی، امیر کاظمی، سهیل مستجابیان و گلمرضا نیکخواه به ایفای نقش می پردازند.


2222


جیران سریالی در ژانر عاشقانه و تاریخی به کارگردانی حسن فهاتی است. این سریال یکی از پربازیگرترین سریال های شبکه نمایش خانگی است و می تواند رکورد سری های قبلی را بشکند. در این سریال بهرام رادان، پری ناز ایزدیار، امیرحسین فتحی، امیر جعفری، رویا تیموریان، مهدی پاکدل، رعنا آزادی و مریلا زارعی ایفای نقش می کنند.


برای دانلود قسمت بیست و یکم سریال جیران به لینک زیر مراجعه کنید


دانلود ساریال جیران ۲۱


بازیگران سری نیسان آبی


بهرام رادان، پری ناز ایزدیار، امیرحسین فتحی، امیر جعفری، رویا تیموریان، مهدی پاکدل، رعنا آزادی ور، کتانه افشاری نژاد، ستاره پسیانی، غزال شاکری، مرتضی اسماعیل کاشی، هومن برگ نورد، سام مهدی گوشکی، سام نزاحزی، و ماریلا زارعی در نقش مهدعلیا بازیگران این سریال تاریخی هستند.


تاریخچه سریال Jeeran


«همسایه» جدیدترین ژانر عاشقانه خانوادگی حسن فتحی کارگردان کشور است و یکی از برترین آثار شبکه نمایش خانگی در سال ۱۴۰۰ خواهد بود. داستان سریال در مورد نوه ای از ناصرالدین شاه است که پادشاه او را جران خطاب می کند اما این مسیر عشق آسان نخواهد بود!


33333


سریال یاگی به کارگردانی محمد کارت و تهیه کنندگی سید مازیار هاشمی در سال ۱۴۰۱ ساخته شد. این سریال محصولی ایرانی است و در رده خانوادگی و اجتماعی قرار دارد. پارسا پیروزفر، علی شادمان، طناز طباطبایی، نیکی کریمی و فرهاد اصلانی هنرمندان این سریال هستند.


برای دانلود قسمت هفتم سریال شورش به لینک زیر مراجعه کنید


دانلود یاغی پایه هفتم


بازیگران سریال شورش


پارسا پیروزفر، علی شادمان، طناز طباطبایی، امیر جعفری، نیکی کریمی، فرهاد اصلانی، آبان عسکری، مهدی حسینی، مهلک باقری، عباس جمشیدی فر، جواد حاجوی، ناهید مسلمی، امیررضا دلاوری، بهرام ابراهیمی، بهرام ابراهیمی، محمد صابرس ، توفیق حیدری، سامان محکوه، افشین حسنلو، حسن همتی، شهاب کارلو، محمد مطهری پور، سعید شریف، عباس ایمانی، پگاه سعیدی، لادن زاوه ونده، هوشنگ گاوانلو، مائده تقدی، مهدی


داستان یک سری از شورشیان


«شورش» درامی پر فراز و نشیب درباره سفر یک قهرمان است که توسط شخصیت های مختلف از اقشار مختلف همراه یا مانع آن می شود. یاغی باید از مرز درد و خستگی عبور کند.


کارگردان: محمد کارت


تهیه کننده: سید مازیار هاشمی


نویسندگان: پدرام پورامیری، حسین دوماری، محمد کارت سالتو.


4444


ایرج طهماسب مهمان برنامه مهمان بود و دوست همیشگی اش حمید جبلی این بار در بیش از نیمی از اجراهای ایرج طهماسب شرکت نکرد و به طنز معروف است. هوتن شکیبا نیز در این برنامه حضور دارد


لطفا هفدهمین کلاس مهمان را از لینک زیر دانلود کنید


دانلود قسمت هفدهم سریال مهمان


صدای برنامه مهمان


هوتن شکیبا، سهیل مستجابیان، کاظم سیاحی.


بازیگران مهمان


علی زرمهری، سهیل رهبر زارع، سارا صبری، احمد فیاض


5555


سریال «رازهای بقا» به نویسندگی سعید آقاهانی کارگردان، سید مصطفی احمدی تهیه کنندگی و امیر وفایی از نوریز ۱۴۰۱ پخش می شود. بهرام افشاری بازیگران این سریال به ایفای نقش خواهند پرداخت


دانلود کلاس هفدهم راز بقا را در لینک زیر ببینید


دانلود قسمت هفدهم سریال Secret Survival


سریال بقا “راز”.


بهرام افشاری


داستانی در مورد راز بقا


سعید آقاهانی پس از تست موفقیت آمیز سریال Nun.kh این روزها خود را برای ساخت سریال «رازهای بقا» برای پلتفرم فیلم نت آماده می کند. این سریال کمدی در گام اول با بهرام افشاری به توافق رسیده و بازیگران دیگری نیز به ایفای نقش خواهند پرداخت.


6666


تاریخچه یک سری فیلم ساخت ایران ۳


گلم غواصی در جنوب ایران است. یک روز ستاره که به شدت بدهکار بود از او کمک خواست. غلام ستاره دوست تصمیم گرفت به او کمک کند. اما برای یک برده، حل مشکل ستاره منجر به مشکلات زیادی می شود.


برای دانلود کلاس هجدهم ۳ ساخت ایران به لینک زیر مراجعه کنید


دانلود سریال ۳ قسمت ۱۸ ساخت ایران


درباره سریال ساخت ایران ۳


سریال ایرانی به کارگردانی باخمن گودرزی در سال ۱۴۰۰ نوشته شده است. این سریال محصولی ایرانی است و در دو دسته کمدی و خانوادگی قرار می گیرد. امین خیایی و مجید صالحی از هنرمندان این سریال هستند.


یکی از رایج ترین انتخاب های جوانان مدرن که به دنبال تجربه هیجان تماشای فیلم هستند، دانلود فیلم های اکشن است. از طرفی دانلود فیلم و تماشای گروهی به دلیل شیوع ویروس کرونا و تغییر سبک سرگرمی های دوستانه یا خانوادگی به یکی از بهترین سرگرمی های سالم تبدیل شده است و مزایای بسیاری دارد. در نتیجه، در حالی که شیوع تاج گذاری در کشور رو به کاهش است، تماشای فیلم های جنگی و ایجاد احساس در خانه بودن آنها یکی از اولین گزینه های مردم برای گذراندن اوقات فراغت است. بسیاری از مردم همیشه به دنبال دانلود بهترین گزینه های فیلم مبارزه هستند که باید یک مرجع عالی برای یافتن آخرین فیلم ها باشد. پس اگر شما هم به هنرهای رزمی علاقه دارید، برای مشاهده بهترین امتیاز دانلود فیلم به ادامه مطلب مراجعه کنید.
پایان گزارش تبلیغات