دانلود کلاس نوزدهم همسایه های کامل | دانلود قسمت نوزدهم سریال جیران با لینک مستقیم


دانلود کلاس نوزدهم همسایه های کامل |  دانلود قسمت نوزدهم سریال جیران با لینک مستقیم

برای دانلود رایگان سری ۱۹ جیران قانونی قسمت ۱۹ جیران کامل قسمت ۱۹ به ادامه مطلب مراجعه کنید، دانلود قانونی قسمت ۱۹ جیران.


جیران سریالی در ژانر عاشقانه و تاریخی به کارگردانی حسن فهاتی است. این سریال یکی از پربازیگرترین سریال های شبکه نمایش خانگی است و می تواند رکورد سری های قبلی را بشکند. در این سریال بهرام رادان، پری ناز ایزدیار، امیرحسین فتحی، امیر جعفری، رویا تیموریان، مهدی پاکدل، رعنا آزادی و مریلا زارعی ایفای نقش می کنند.


************************


برای دانلود قسمت نوزدهم سریال جیران به لینک زیر مراجعه کنید


جیران پایه نوزدهم دانلود


دانلود کلاس های قبلی: دانلود ساریال جیران


************************


بازیگران سری نیسان آبی


بهرام رادان، پری ناز ایزدیار، امیرحسین فتحی، امیر جعفری، رویا تیموریان، مهدی پاکدل، رعنا آزادی ور، کتانه افشاری نژاد، ستاره پسیانی، غزل شاکری، مرتضی اسماعیل کاشی، هومان برگ نورد، مهریرا فتاحمیست، سمیع فتاحمیست ، سیاوش چراغی پور، محمد شیری، حمیدرضا نعیمی، رضا جهانی، الهام نامی، نهال دشتی، سینا رازانی، بهنام شرفی، انوش معظمی، پاشا جمالی، حسن مؤذنی، نسرین نکی سدی، معاضد مؤذنی، نسرین گلمپور، محمدهادی گمشی، سیامک حلمی، مهدی بجستانی، عباس ظفری، راستین عزیزپور، فرج گلسفیدی، وحید ندایی، محمدرضا ایمانیان، مرتضی اکبری، هوشنگ کنواتی زاده، محمد کنواذیزن، محمد کنادی‌هیزانه، محمدی ضاحی، فرید یوسفی، ایلیا نصرالهی، شهاب‌زدی، شهاب‌زدی. بزرگی، رضا داودوندی و مریلا زارعی در نقش مهدعلیا.


تاریخچه سریال Jeeran


«همسایه» جدیدترین ژانر عاشقانه خانوادگی حسن فتحی کارگردان کشور است و یکی از برترین آثار شبکه نمایش خانگی در سال ۱۴۰۰ خواهد بود. داستان سریال در مورد نوه ای از ناصرالدین شاه است که پادشاه او را جران خطاب می کند اما این مسیر عشق آسان نخواهد بود!


کارگردان: حسن فاطی


تهیه کننده: اسماعیل عفیفه


نویسندگان: احسان جوانمرد، حسن فتحی


درباره سریال جیران


سریال جیران به کارگردانی حسن فاطی در سال ۱۴۰۰ ساخته شد. این سریال محصولی ایرانی و از نوع عاشقانه و خانوادگی می باشد. در این سریال بهرام رادان، پریناز ایزدیار، مریلا زارعی، امیرحسین فتحی، امیر جعفری، رویا تیموریان، مهدی پاکدل و رعنا آزادی وار به ایفای نقش می پردازند.


44444


سریال «رازهای بقا» به نویسندگی سعید آقاهانی کارگردان، سید مصطفی احمدی تهیه کنندگی و امیر وفایی از نوریز ۱۴۰۱ پخش می شود. بهرام افشاری بازیگران این سریال به ایفای نقش خواهند پرداخت


دانلود کلاس شانزدهم راز بقا را در لینک زیر ببینید


دانلود قسمت شانزدهم سریال Secret Survival


سریال بقا “راز”.


بهرام افشاری


داستانی در مورد راز بقا


سعید آقاهانی پس از تست موفقیت آمیز سریال Nun.kh، اکنون خود را برای ساخت سریال ایرانی «رازهای بقا» برای پلتفرم فیلم نت آماده می کند. این سریال کمدی در گام اول با بهرام افشاری به توافق رسیده و بازیگران دیگری نیز به ایفای نقش خواهند پرداخت.


00


رئالیتی شو “جوکر” در فضایی متفاوت و طنز برگزار می شود.در این مسابقه مفرح و سرگرم کننده، افراد مشهوری از هنر، ورزش و جامعه در حال رقابت برای خنداندن یکدیگر در داخل خانه هستند، اما مشکل اصلی این است که آنها نمی توانند. خنده. این اپلیکیشن از یک نمونه موفق خارجی الگوبرداری شده است


دانلود قسمت ۴ جوکر فصل آخر ۷ لینک زیر را تماشا کنید


دانلود قسمت ۴ فصل ۷ جوکر


بازیگران سریال جوکر


فصل سوم: رضا شفیعی جم، بابک نهرین، امیر گفارمنش، حمید لولایی، سروش جمشیدی، سیاوش چراغی پور، میرطاهر مظلومی، علی استادی.


تاریخچه سریال جوکر


از آنجایی که دنیای سینما و سریال در کشور ما روز به روز پیشرفت می کند، هر روز شاهد دستاوردهای درخشان هنرمندان بزرگ خود در این عرصه هستیم. این یک سریال خانگی فوق العاده است که توسط مشهورترین هنرمندان، بازیگران و کارگردانان ساخته شده است و قصد داریم به مهم ترین و زیباترین سریال کشور در آن زمان اشاره کنیم.


33333


سریال یاگی به کارگردانی محمد کارت و تهیه کنندگی سید مازیار هاشمی در سال ۱۴۰۱ ساخته شد. این سریال محصولی ایرانی است و در رده خانوادگی و اجتماعی قرار دارد. پارسا پیروزفر، علی شادمان، طناز طباطبایی، نیکی کریمی و فرهاد اصلانی هنرمندان این سریال هستند.


برای دانلود فصل هفتم سریال Rebellion به لینک زیر مراجعه کنید


دانلود قسمت هفتم سریال شورشیان


بازیگران سریال شورش


پارسا پیروزفر، علی شادمان، طناز طباطبایی، امیر جعفری، نیکی کریمی، فرهاد اصلانی، آبان عسکری، مهدی حسینی، مهلک باقری، عباس جمشیدی فر، جواد حاجوی، ناهید مسلمی، امیررضا دلاوری، بهرام ابراهیمی، بهرام ابراهیمی، ساحری، طاهری، محکوه، افشین حسنلو، حسن همتی، شهاب کارلو، محمد مطهری پور، سعید شریف، عباس ایمانی، پگاه سعیدی، لادن زاوه ونده، هوشنگ گاوانلو، مائده تقوایی، نردی


داستان یک سری از شورشیان


«شورش» درامی پر فراز و نشیب درباره سفر یک قهرمان است که توسط شخصیت های مختلف از اقشار مختلف همراه یا مانع آن می شود. یاغی باید از مرز درد و خستگی عبور کند.


کارگردان: محمد کارت


تهیه کننده: سید مازیار هاشمی


نویسندگان: پدرام پورامیری، حسین دوماری، محمد کارت سالتو.


11111


ایرج طهماسب مهمان برنامه مهمان بود و دوست همیشگی اش حمید جبلی این بار در بیش از نیمی از اجراهای ایرج طهماسب شرکت نکرد و به طنز معروف است. هوتن شکیبا نیز در این برنامه حضور دارد


لطفا کلاس مهمان شانزدهم را از لینک زیر دانلود کنید


دانلود قسمت ۱۶ برنامه مهمان


صدای برنامه مهمان


هوتن شکیبا، سهیل مستجابیان، کاظم سیاحی.


بازیگران مهمان


علی زرمهری، سهیل رهبر زارع، سارا صبری، احمد فیاض


علاقه مندان به فیلم ها و سریال های ایرانی این فرصت طلایی را برای تماشای این سریال های ماندگار از دست نخواهند داد. دانلود فیلم کمدی دانلود سایت های محبوب و معتبر با کیفیت عالی از Gharbtv.com
پایان گزارش تبلیغات