دانلود یاگی قسمت ۱۸ دانلود کامل یاگی قسمت ۱۸ با لینک مستقیم


دانلود یاگی قسمت 18 دانلود کامل یاگی قسمت 18 با لینک مستقیم

دانلود رایگان قسمت ۱۸ یاغی، دانلود کامل قسمت ۱۸ یاغی، دانلود رایگان قسمت ۱۸ یاغی، ادامه مطلب را ببینید و دانلود قسمت ۱۸ یاغی را تماشا کنید. طبق قانون


سریال یاگی به کارگردانی محمد کارت و تهیه کنندگی سید مازیار هاشمی در سال ۱۴۰۱ ساخته شد. این سریال در ایران و در ژانر خانوادگی و اجتماعی می گذرد. پارسا پیروزفر، علی شادمان، طناز طباطبایی، نیکی کریمی و فرهاد اصلانی هنرمندان این سریال هستند.


**************************


برای دانلود قسمت ۱۸ یاغی به لینک زیر مراجعه کنید


دانلود قسمت ۱۸ یاغی


دانلود قسمت های قبلی: دانلود سریال غیر قانونی


**************************


بازیگران سریال یاگی


پارسا پیروزفر، علی شادمان، طناز طباطبایی، امیر جعفری، نیکی کریمی، فرهاد اصلانی، آبان عسکری، مهدی حسینی نیا، مه لکه باقری، عباس جمشیدی فر، جواد خواجوی، ناهید مسلمی، آمیرزا دلاوری، بهرام ابراهیمی، نادر شاهسواری، هادی دی. (مقدمه) الیکا ناصری، محمد صابری، توفیق حیدری، سامان محکوه، افشین حسنلو، حسن خمتی، شهاب کارلو، محمد مطهری پور، سعید شریف، عباس ایمانی، پگاه سعیدی، لادن جاوند، هوشنگ گوانلو، مهارد تکوای، مائده تکوای. شاهلو .


تاریخچه سریال غیرقانونی


«یاقی» نمایشی روایی پر فراز و نشیب از سفر یک قهرمان است که شخصیت‌های مختلفی از اقشار مختلف او را در سفر همراهی می‌کنند یا مانع او می‌شوند. یک شورشی باید از مرز بین درد و خستگی عبور کند.


کارگردان: محمد کارت


تهیه کننده: سید مازیار هاشمی


نویسندگان: پدرام پورامیری، حسین دوماری، محمد کارت به نقد متن سالتو پرداختند.


درباره سریال غیر قانونی


سریال یاگی به کارگردانی محمد کارت و تهیه کنندگی سید مازیار هاشمی در سال ۱۴۰۱ ساخته شد. این سریال در ایران و در ژانر خانوادگی و اجتماعی می گذرد.


01


آفتاب پرست یک سریال کمدی ایرانی به کارگردانی برزو نیک نژاد، تهیه کنندگی سید مصطفی احمدی و نویسندگی امیر برادران است. پژمان جمشیدی و حمیدرضا آذرنگ از جمله بازیگران این سریال پر ستاره هستند.


دانلود قسمت دهم سریال آفتاب پرست، لینک زیر را ببینید


دانلود قسمت دهم سریال آفتاب پرست


بازیگران سریال آفتاب پرست


پژمان جمشیدی و حمیدرضا آذرنگ


درباره سریال آفتاب پرست


سریال طنز آفتاب پرست به کارگردانی برزو نیک نژاد، تهیه کنندگی سید مصطفی احمدی و نویسندگی امیر برادران.


44


خون سرد یک سریال پلیسی جنایی ایرانی به کارگردانی امیرحسین ترابی و کارگردانی بهمن کامیار است. لین یک سریال ایرانی و یکی از پرطرفدارترین سریال های نمایش خانگی است که از جمله بازیگران این سریال می توان به نیما شعبان نژاد، امیر آقایی، شهرام حکیت دوست و سارا بهرامی اشاره کرد.


دانلود تماشای In Cold Blood، قسمت ۶، لینک زیر


دانلود قسمت ۶ خون سرد


بازیگران سریال خون سرد


نیما شعبان نژاد، امیر آقایی، شهرام هیت داست، سارا بهرامی و سارا رسول زاده از جمله بازیگران این سریال هستند.


درباره سریال خون سرد


داستان مردی است که عاملان خشونت علیه زنان را به دام می اندازد و مجازات می کند.


46


سریال بی گناه به کارگردانی مهران احمدی در سال ۱۴۰۰ ساخته شد. این سریال در ایران و در ژانر خانوادگی و اجتماعی می گذرد. مهران احمدی، محسن کیایی، شبنم مقدمی و ویشکا آسایش بازیگران این سریال هستند.


برای دانلود قسمت ۵ سریال بی گناه به لینک زیر مراجعه کنید


دانلود قسمت ۵ بی گناه


بازیگران سریال بی گناه


مهران احمدی، محسن کیایی، شبنم مقدمی، مسعود رایگان، ماهور الوند، ویشکا آسایش، مهرانه محین ترابی، آتیلا پسیانی، نسرین نصرتی و هادیه بازوند.


داستان سریال بی گناه:


زمانی که بهمن مردانی برای یافتن رازی که ۲۵ سال پیش باعث فرارش به خارج از کشور شده بود به ایران بازمی گردد، خانواده استاد معروف فرش رشید فرشباف او را در موقعیت جدیدی قرار می دهند و ماجرایی بسیار عجیب…


علاقه مندان به فیلم ها و سریال ها این فرصت طلایی را برای تماشای سریال های طولانی مدت از دست نمی دهند.دانلود کمدی دانلود برترین سایت های محبوب و معتبر از تلویزیون غرب با کیفیت عالیپایان پوشش تبلیغاتی