دانلود Dragon House Episode 3 (Dragon House) 2022 فصل اول ۱ با دوبله و زیرنویس فارسی


دانلود Dragon House Episode 3 (Dragon House) 2022 فصل اول 1 با دوبله و زیرنویس فارسی

Dragon Family فصل ۳ با زیرنویس فارسی (Dragon House) فصل ۱ دانلود سریال Dragon Family فصل ۳ به زبان فارسی دانلود رایگان سریال Dragon Family فصل ۱ قسمت ۳ به صورت اورجینال دانلود . ادامه مقاله را با لینک مستقیم ببینید.


خانواده اژدها یک مجموعه تلویزیونی درام-فانتزی آمریکایی است. این مجموعه توسط جورج آر. آر. ساخته مارتین و رایان کندال. این سریال اقتباسی از رمان آتش و خون مارتین است که دو قرن قبل از وقایع سریال اصلی اتفاق می افتد.


**************************


برای دانلود سریال Dragon Family Season 3 و Episode 1 به لینک زیر مراجعه کنید


دانلود قسمت سوم خانواده اژدها


**************************


بازیگران سریال خانواده اژدها


مت اسمیت، اما دارسی، اولیویا کوک، ریس ایفانس، پدی کانسیدین، استیو توسن، سونیا میزونو، اوا بست، فابیان فرانکل، گراهام مک تاویش، میلی الکاک، امیلی کری، رایان کر، جفرسون هال، دیوید هوروویتز، متیو پیترسون، سا فیا سابان، ایوان میچل، جان مک میلان، گاوین اسپوکس،


سریال History of the Dragon Family


داستان House of Dragons دو قرن قبل از وقایع سری اصلی اتفاق می افتد و ما دوران آشفته خانه تارگرین، رئیس خانه پادشاه ویسریس اول را دنبال می کنیم. می گویند وقتی یک تارگرین به دنیا می آید، خدایان یک سکه به هوا می اندازند و دنیا نفسش حبس می شود. اما چرا؟! زیرا بزرگی و جنون دو روی یک سکه هستند که آتش و خون را به سوی مردم می فرستند. این یک کلمه رایج در وستروس است که شهرت وحشتناک خاندان تارگرین را توضیح می دهد.


کارگردان: جورج آر آر مارتین


درباره سریال خانواده اژدها


این سریال مهیج بر اساس کتاب “آتش و خون” ساخته شده و داستان خانواده تارگرین و جنگ داخلی آنها را روایت می کند.


علاقه مندان به فیلم ها و سریال های ایرانی این فرصت طلایی را از دست نداده اند و به تماشای این سریال های طولانی مدت می نشینند. دانلود فیلم اکشن دانلود از سایت غرب تی وی با بهترین سایت های محبوب و معتبر با کیفیت عالی
پایان پوشش تبلیغاتی