دانلود Rebel Grade 8 (دانلود Rebel Grade 8) با لینک مستقیم و پخش نیمه رایگان.


دانلود Rebel Grade 8 (دانلود Rebel Grade 8) با لینک مستقیم و پخش نیمه رایگان.

دانلود سریال هشتم شورشیان دانلود سریال هشتم شورشیان دانلود قسمت هشتم شورشی محمد کارت دانلود سریال مورهای شورشی هشتم با بازی پارسا پیروزفر دانلود قانونی سری هشتم دانلود و کلاس را امتحان کنید.


سریال یاگی به کارگردانی محمد کارت و تهیه کنندگی سید مازیار هاشمی در سال ۱۴۰۱ ساخته شد. این سریال محصولی ایرانی است و در رده خانوادگی و اجتماعی قرار دارد. پارسا پیروزفر، علی شادمان، طناز طباطبایی، نیکی کریمی و فرهاد اصلانی بازیگران این سریال هستند.


************************


برای دانلود قسمت هشتم سریال شورش به لینک زیر مراجعه کنید


یاغی پایه هشتم دانلود


دانلود کلاس های قبلی: دانلود سریال یاغی


************************


بازیگران سریال Rebel


پارسا پیروزفر، علی شادمان، طناز طباطبایی، امیر جعفری، نیکی کریمی، فرهاد اصلانی، آبان عسکری، مهدی حسینی، مهلک باقری، عباس جمشیدی فر، جواد حاجوی، ناهید مسلمی، امیررضا دلاوری، بهرام ادوراهیمی، بهرام ابراهیمی، حافی صابری. سامان محکوه، افشین حسنلو، حسن همتی، شهاب کارلو، محمد مطهری پور، سعید شریف، عباس ایمانی، پگاه سعیدی، لادن زاوه ونده، هوشنگ گاوانلو، مائده تقوایی، نیده تقوایی،


داستان یک سری از شورشیان


«شورش» درامی پر فراز و نشیب درباره سفر یک قهرمان است که شخصیت‌های مختلفی از اقشار مختلف با آن همراه یا مانع آن می‌شوند. یاغی باید از مرز درد و خستگی عبور کند.


کارگردان: محمد کارت


تهیه کننده: سید مازیار هاشمی


نویسندگان: پدرام پورامیری، حسین دوماری و محمد کارت به نقد و بررسی آثار سالتو پرداختند.


درباره یک سریال تلویزیونی است


سریال یاگی به کارگردانی محمد کارت و تهیه کنندگی سید مازیار هاشمی در سال ۱۴۰۱ ساخته شد. این سریال محصولی ایرانی است و در رده خانوادگی و اجتماعی قرار دارد.


4


رئالیتی شو “جوکر” در فضایی متفاوت و طنز برگزار می شود، در این مسابقه جالب و مفرح، افراد مشهوری از هنر، ورزش، جامعه و … برای خنداندن یکدیگر در داخل خانه به رقابت می پردازند، اما چالش اصلی این است که می توانند خودشون نخندن این برنامه با موفقیت از نمونه های خارجی الگوبرداری شده است


دانلود قسمت ۵ فصل آخر جوکر، لینک زیر را تماشا کنید


دانلود قسمت پایانی جوکر فصل هفتم


بازیگران سریال جوکر


فصل سوم: رضا شفیعی جم، بابک نهرین، امیر گفارمنش، حمید لولایی، سروش جمشیدی، سیاوش چراغی پور، میرطاهر مظلومی، علی استادی.


تاریخچه سریال جوکر


از آنجایی که دنیای سینما و سریال در کشور ما روز به روز پیشرفت می کند، هر روز شاهد دستاوردهای درخشان هنرمندان بزرگ خود در این عرصه هستیم. هدف ما این است که مهمترین و زیباترین سریال کشور را با سریال خانگی شگفت انگیز ساخته شده توسط مشهورترین هنرمندان، بازیگران و کارگردانان برجسته کنیم.


00


«جادوگر» یک سریال ایرانی در ژانر درام و اجتماعی به کارگردانی و نویسندگی سید مسعود اطیابی و تهیه کنندگی ایرج محمدی است. سید مسعود اطیابی پیش از این تهیه کننده مجموعه های تلویزیونی درام، طنز و شبکه های اجتماعی بوده است.


برای دانلود پایه نهم جادوگر، به لینک زیر مراجعه کنید


دانلود قسمت نهم سریال جادوگر


بازیگران سریال جادوگر


احمد مهرانفر، جواد رضویان، مریم مومن، نادر سلیمانی، فقیه سلطانی، نسیم ادبی، رضا ناجی، متین ستوده، احمد ایراندوست، گیتی قاسمی، شاهین تسلیمی، شهرزاد کمالوزا و … چهار بازیگر این سریال هستند!


درباره سریال جادوگر


احمد مهرانفر، جواد رضویان، مریم مومن، نسیم ادبی، فقیه سلطانی، متین ستوده، گیتی قاسمی، شاهین تسلیمی، صحرا اسداللهی، عرفان ابراهیمی، میثاق جمشیدی، شهرزاد کمال زاده، شهرزاد کمال زاده، سحر سومایله، سومیله. نادر سلیمانی، رضا ناجی، محمدرضا عقدایی، احمد ایراندوست، رضا توکلی، محمد فیلی، پونه هاشم پور به کارگردانی سید مسعود اطیابی، نویسندگی مریم تاجیک، حمزه صالحی و ایرج محمدی هزار و ۴۰۰ محصول ایرانی هستند.


7


تاریخچه یک سری فیلم ساخت ایران ۳


گلم غواصی در جنوب ایران است. یک روز ستاره ای با بدهی های فراوان از او کمک می خواهد. برده ستاره دوست تصمیم گرفت به او کمک کند. اما برای یک برده، حل مشکل ستاره منجر به مشکلات زیادی می شود.


برای دانلود کلاس بیستم ۳ ساخت ایران به لینک زیر مراجعه کنید


دانلود ساخت ایران پایه بیستم سوم دبستان


درباره سریال ساخت ایران ۳


سریال ایرانی به کارگردانی باخمن گودرزی در سال ۱۴۰۰ نوشته شده است. این سریال محصولی ایرانی است و در دو دسته کمدی و خانوادگی قرار می گیرد. امین خیایی و مجید صالحی از هنرمندان این سریال هستند.


آخرین برنامه میهمان ایرج طهماسب سال ۱۴۰۱ بعد از سال ها از تلویزیون بیرون می آید که این بار پس از کش و قوس های فراوان برای کلاه قرمزی، این بار نویسندگی، کارگردانی و اجرای برنامه مهمان نوروزی این بار طهماسب را بر عهده دارد. نه از تلویزیون، بلکه از شبکه نمایش خانگی.


5


در برنامه مهمان ایرج طهماسب خوانندگان جدیدی حضور داشتند و دوست همیشگی او حمید جبلی که در بیش از نیمی از اجراهای ایرج طهماسب حضور داشت، این بار در این مهمانی شرکت نکرد و به طنزش معروف بود. هوآن شکیبا نیز در این برنامه حضور دارد


مهمان دانلود پایه ۱۸ در لینک زیر


دانلود قسمت ۱۸ برنامه مهمان


صدای مجری برنامه مهمان


هوتن شکیبا، سهیل مستجابیان، کاظم سیاحی.


بازیگران مهمان


علی زرمهری، سهیل رهبر زارع، سارا صبری، احمد فیاض


علاقه مندان به فیلم ها و سریال های ایرانی این فرصت طلایی را برای تماشای این سریال های ماندگار از دست نخواهند داد. دانلود رایگان فیلم بهترین سایت های محبوب و معتبر را با کیفیت عالی از تلویزیون غرب دانلود کنید
پایان گزارش آگهی