درباره حضور در معامله شماره ۱۴۰۱ / تصویب آیین نامه اجرایی ثبت نام حمایت و کمک اقشار آسیب پذیر


درباره حضور در معامله شماره 1401 / تصویب آیین نامه اجرایی ثبت نام حمایت و کمک اقشار آسیب پذیر

در جلسه امروز هیئت دولت به ریاست آیت الله رئیسی، حضور در معامله ۱۴۰۱ مشخص شد.


به گزارش خبرگزاری ایلنا، با تصویب هیات وزیران، معاملات خرد تا سقف یک میلیارد ریال و معاملات متوسط ​​(معاملات) حداکثر تا سقف ۱۰ میلیارد ریال (حداکثر تا سقف ۱۰ میلیارد ریال) انجام می شود. برای انجام وظایف مندرج در تبصره ۱ قانون مناقصات (۳) مبلغ برآورد اولیه بیش از ۱۰ میلیارد ریال بوده است.


لازم به ذکر است که تالار معاملاتی مشخص شده برای معاملات به صورت مزایده اعمال می شود.


دولت با رویه های اجرایی وزارت تعاون برای حمایت و کمک به افراد آسیب پذیر در سیستم خدماتی موافقت می کند.


در نتیجه این جلسه آیین نامه تعاون، کار، رفاه اجتماعی و سایر آیین نامه های مربوطه در خصوص ثبت حمایت و کمک به اقشار آسیب پذیر در سامانه خدماتی این وزارتخانه به تصویب رسید.


تمدید موافقتنامه موقت ایجاد منطقه آزاد تجاری بین ایران و اتحادیه اقتصادی اوراسیا و کشورهای عضو آن


پروتکل تمدید موافقتنامه موقت تجارت آزاد بین جمهوری اسلامی ایران، اتحادیه اقتصادی اوراسیا و کشورهای عضو آن از جمله ارمنستان به پیشنهاد وزارت صنعت، معدن و تجارت با موافقت معاونت قضایی رئیس جمهور، بلاروس، قزاقستان، قرقیزستان و روسیه) به تصویب جلسه کابینه رسید.


اصلاح آیین نامه اجرایی نحوه شناسایی و شناسایی خانوارهای ایرانی و اتباع خارجی


دولت پیشنهاد معاون رئیس جمهور را برای اصلاح قانون آیین نامه اجرایی قانون شناسایی و احراز هویت خانوارهای ایرانی و اتباع خارجی به منظور رفع تخلفات قانونی و اعتراضات شورای نظارت بر اجرا تصویب کرد. از تصمیمات دولت رویه فوق


ابتدا از مجلس خواستم تا لایحه قانون تصویب موافقتنامه سه جانبه (استاندارد بین المللی کار) را مورد بررسی قرار دهد.


به پیشنهاد معاون رئیس جمهور در امور مجلس، دولت از مجلس درخواست کرد در راستای اجرای ماده ۱۰۰ آیین نامه داخلی، طرح قانون تصویب کنوانسیون مشورتی سه جانبه (استاندارد بین المللی کار) را در اولویت قرار دهد. مجلس مشورتی .


تعیین نماینده و اعلام نظر دولت در مورد برنامه های تعدادی از نمایندگان


هیات وزیران در خصوص تعدادی از طرح‌های نمایندگان مجلس شورای اسلامی نظر خود را اعلام و نمایندگانی از دولت را برای پیگیری موضوعات مرتبط منصوب کرد.


انتهای پیام/