در اینجا جزئیات ثبت نام شهروندانی که مایل به دریافت یارانه ۳۰۰۰۰۰ یا ۴۰۰۰۰۰ MNT هستند آمده است.


        در اینجا جزئیات ثبت نام شهروندانی که مایل به دریافت یارانه 300000 یا 400000 MNT هستند آمده است.


به گزارش ایلانا؛ در اطلاعیه سازمان هدف اعطای یارانه آمده است: یکصد و چهل و یکمین مرحله کمک هزینه معیشت بر اساس کسورات اعلامی از سوی وزارت تعاون، کار و تامین اجتماعی در حساب سرپرستان و سرپرستان خانوار قرار می گیرد. از نیمه شب پنجشنبه ۱۹ نوامبر برای مجموعه در دسترس است.


مبلغ یارانه چقدر است؟

بر این اساس، اگر سرپرستان خانوار در دهک های اول تا سوم باشند، میزان ۴۰۰ هزار تومان برای هر نفر اگر بین دهک چهارم و نهم باشد اندازه بگیرید ۳۰۰ هزار تومان به حساب همه خواهد رفت.

توجه داشته باشید که در صورت گرفتن وام ۱۰ میلیون ریالی سرپرستان این خانوارها، پرداخت وام از وجوه واریز شده به حساب آنها کسر خواهد شد.

یارانه به حساب ناظرانی که برای بررسی دهک و ثبت نام جدید درخواست می کنند

سرپرستان خانوارهای ثبت نام شده در این مرحله در صورتی که در آزمون جامع وزارت رفاه اجتماعی مشمول دهک اول تا نهم شوند، یارانه آبان ماه را بر اساس دهک اعلامی دریافت خواهند کرد.

وی همچنین خاطرنشان کرد: سرپرستان خانوارهایی که دریافتی آنها قطع شده و درخواست رسیدگی آنها در سامانه وزارت تعاون، کار و تامین اجتماعی ثبت شده است، مشمول دهک های اول و نهم شدند. وزارت رفاه در صورت موجود بودن یارانه آبان ماه را با توجه به کسورات اعلام شده دریافت می کنند.

علاقه مندان به اصلاح اعشار می توانند در سامانه اطلاع رسانی وزارت کار و تامین اجتماعی به نشانی خود ثبت نام کنند یا درخواست خود را پیگیری کنند. https://hemyat.mcls.gov.ir با شماره تلفن ۰۹۲۰۰۰۰۶۳۶۹ مراجعه یا تماس بگیرید.

مشخصات ثبت نام متقاضیان جدید یارانه ۳۰۰ و ۴۰۰ هزار جهنمی

ثبت نام از افرادی که هنوز یارانه نقدی دریافت نکرده اند و یا مایل به دریافت یارانه جدید هستند ادامه دارد. این افراد می توانند به وب سایت پنجره ملی خدمات هوشمند دسترسی داشته باشند https://my.gov.ir خانواده خود را ثبت کنید برای ثبت نام در این سامانه همراه داشتن شماره تلفن همراه، کد کشور، کد پستی، تاریخ تولد و شماره حساب بانکی به نام سرپرست خانوار متقاضی جدید الزامی است. یا بازمانده یارانه همه می توانند برای دریافت آخرین اطلاعات یارانه خانوار، کد #۴۳۸۵۷*۴* (۴ ستاره، ۴ ستاره، ۴۳۸۵۷ ستاره، کد کشور مربع) را به همراه شماره همراه شماره گیری کنند.


انتهای پیام/