در اینجا دلیل مراقبت از پوست پروبیوتیک و ترکیبات تزریق شده در راه شما آمده است


پوست پروبیوتیک چه می کند؟ در اینجا ، ما مزایای مراقبت از پوست پروبیوتیک و ترکیبات تخمیر شده را به دو صورت موضعی و مکمل برجسته می کنیم.

اگر پروبیوتیک ها یک شعار داشتند ، “بدون خوب ، بدون بد” چیز خوبی خواهد بود. البته ، ما در مورد باکتری های خوب و بد صحبت می کنیم – و پروبیوتیک ها برخی از رایج ترین مواد برای مزایای بزرگ برای معده ، پوست و سلامت کلی شما هستند.

ممکن است با پروبیوتیک های خوراکی آشنا باشید ، اما ترکیبات تخمیر شده و مراقبت از پوست پروبیوتیک نیز یک لحظه دارند – و به درستی. اما این باکتری های خوب چگونه به پوست شما در خارج کمک می کنند و آیا ارزش آن را دارد که نگرانی های خاص خود را امتحان کنید؟

در مورد گزینه های مراقبت از پوست پروبیوتیک و نحوه یافتن راه حل مناسب برای نیازهای خود اطلاعات بیشتری کسب کنید.

مراقبت از پوست پروبیوتیک چیست؟

درمان های پروبیوتیکی به روش های مختلفی – از جمله محصولات موضعی و مکمل های خوراکی – انجام می شود تا مزایایی برای پوست شما ایجاد کند.

پروبیوتیک ها برای میکروبیوم پوست شما (در صورت استفاده موضعی) و میکروبیوم روده (هنگام معرفی ، که به نوبه خود یک اثر دومینو برای حمایت از پوست ، ایمنی ، خلق و خوی و غیره شما ایجاد می کند) مفید هستند زیرا به تعادل باکتری ها کمک می کنند. در ساده ترین شکل ، میکروبیوم مجموعه ای از همه میکروب ها – میکروب ها ، قارچ ها ، باکتری ها و غیره – است که در یک منطقه خاص زندگی می کنند.

مردی کرم مرطوب کننده پروبیوتیک پوشیده است

موضوعات و مواد پروبیوتیک در مراقبت از پوست

مواد مایع به دلایل زیادی برای پوست مفید هستند.

جنیفر مارتین بیگرز ، معاون علوم و آموزش HP ، می گوید: “پروبیوتیک های استفاده شده به درستی میکرو فلور پوست شما را بازیابی می کند ، که به کنترل التهاب پوست شما نیز کمک می کند.” پوست شما به طور طبیعی حاوی بسیاری از باکتری های مفید است. سطح pH آنها ترجیح می دهند حدود 5 باشد ، اما برخی صابون ها یا محصولاتی که به پوست اهمیت نمی دهند دارای غلظت بالایی هستند که می تواند بر وضعیت طبیعی میکروبیوم پوست تأثیر بگذارد. ”

اول ، فرآیند کشف سنتز مواد تشکیل دهنده (مانند ویتامین ها ، مواد معدنی و آمینو اسیدها) را به مولکول های ریز تجزیه می کند ، که می تواند به راحتی توسط پوست جذب شود. این فرآیند همچنین فشار مواد فعال را افزایش می دهد تا اثر بخشی آنها افزایش یابد.

علاوه بر محصولات کاهش وزن پروبیوتیک ، مواد مخمر شامل موارد زیر است:

  • اسید لاکتیک (شیر بدون چربی)
  • کامبوچا (چای سیاه تیره)
  • اسیدهای آمینه و پپتیدها (استخراج مخمر)
  • سررسید (جوشاندن برنج)

از آنجا می توانید محتویات موجود در محصولات پوستی مانند:

  • پاک کننده ها
  • تن
  • لوازم آرایشی
  • ماسک ها

پروبیوتیک های رژیمی

در حال حاضر ، مکمل های غذایی شامل استرس و مزایای بالینی پشتیبانی شده وجود دارد ، که در زیر آنها را بررسی می کنیم.

شما می توانید باکتری های خوب را با نوشابه ها و نوشیدنی ها در رژیم غذایی خود قرار دهید ، مانند:

بسته شدن پوست انسان با ترک و تورم قبل از استفاده از پروبیوتیک ها

فواید پروبیوتیک پوست

پروبیوتیک ها می توانند به طرق مختلف به پوست شما کمک کنند تا با انواع نگرانی ها مقابله کند. در اینجا نگاهی دقیق به برخی از بزرگترین موفقیت هایی که می توانید از رژیم درمانی پروبیوتیک انتظار داشته باشید ، می اندازیم.

1. پروبیوتیک ها به کاهش اسکار و تورم کمک می کند

وقتی صحبت از وضعیت شما می شود ، پروبیوتیک ها بیشتر به دلیل توانایی خود در ترویج پوست شفاف شناخته می شوند.

لیستی از عواملی که می تواند باعث ایجاد یا افزایش لکه ها شود ، می تواند منجر به افزایش آن شود P. acnes باکتری های موجود در میکروبیوم پوست. تحقیقات نشان می دهد که استفاده از عنوان پروبیوتیک ترموفیل های استرپتوکوکوس می توانید تولید و عملکرد سرامید را افزایش دهید اثرات ضد میکروبی که مانع از تولید می شود P. acnes، این استثنائات کمتری را در پی دارد.

مکمل های خوراکی پروبیوتیک همچنین با تأثیر مثبت بر فلور روده ، از پوست شفاف حمایت می کند. هنگامی که موانع روده ای مختل می شوند ، باکتری های بد می توانند وارد جریان خون شده و هموستاز پوست را مختل کنند ، که ممکن است نشان دهنده نوعی ترک خوردگی و تغییر در رنگ و رنگ پوست باشد.

خوشبختانه ، پروبیوتیک های دوستدار پوست ، از آلوستاز پوست (فرایندی که در آن هموستاز بازیابی می شود) برای کاهش وضعیت التهاب به عنوان لکه ها و به طور کلی از رنگ سالم حمایت می کنند.

2. حمایت پروبیوتیک برای پیشگیری از پوست

پروبیوتیک ها بر روی سد پوستی ، لایه خارجی اپیدرم محافظ که آب و مواد معدنی را ذخیره می کند ، تأثیر می گذارد و باکتری های تند و سایر سموم را حفظ می کند.

همچنین ، سیستم ایمنی پوست با استفاده از مواد مضر قلیایی – از جمله برخی از آنها که برای کاهش لکه ها طراحی شده اند – آسیب می بیند. (یک میکروبیوم سالم پوست دارای pH بین 4.5 تا 5.0 است ، که بسیار واضح نیست ، در حالی که درمان دندانپزشکی اغلب ساعت بسیار بالایی را تنظیم می کند.) مارتین بیگرز می افزاید که استرس ، رژیم غذایی و سایر عوامل شیوه زندگی بر پوست شما نقش دارند -میکروبیوم تعادل

همچنین ، چندین مطالعه نشان می دهد که پروبیوتیک های معمولی می توانند با داشتن خواص ضد میکروبی و افزایش تولید سرامید ، فعالیت محافظتی پوست را افزایش دهند. سرامیدها برای سیستم ایمنی پوست ضروری هستند و به عنوان چسب عمل می کنند که سلول های سالم پوست را در کنار هم نگه می دارد. آنها روغنهای سالم به پوست می دهند تا عملکرد سد پوستی را بازیابی کند ، که به نوبه خود باعث ایجاد رنگ روشن و شفاف می شود.

3. پروبیوتیک ها از پوست در برابر آسیب و آسیب زودرس محافظت می کنند

همانطور که در بالا دیدیم ، میکروبیوم پوست به منظور م beثر بودن به اسید (برخلاف قلیایی) نیاز دارد. همانطور که مشخص است ، pH پوست با افزایش سن با افزایش فعالیت پروتئین افزایش می یابد. مارتین بیگرز گفت: “پروتئازها هنوز پروتئین ها را تقسیم می کنند.” پروتئین دیگری به نام الاستاز در واقع الاستین را در پوست شما به همراه کلاژن کاهش می دهد که به شکل گیری پوست شما کمک می کند. با بدتر شدن ، پوست سفت تر ، نرم تر و کمتر چروک می شود. از آنجا که پروبیوتیک ها یک حالت اسیدی سالم را ترویج می کنند ، به طور طبیعی به تعادل PH پوست کمک می کنند و در تنظیم فعالیت پروتئین در راستای پوست سرزنده و سالم کار می کنند.

علاوه بر این ، رادیکال های آزاد باعث ایجاد استرس اکسیداتیو می شوند که باعث تسریع پیری و سایر آسیب ها به پوست و بدن می شود. خوشبختانه ، تحقیقات نشان می دهد که برخی از حمایت های شفاهی لاکتوباسیلوس این گونه ها می توانند با افزایش عملکرد کرم های تشکیل دهنده آزاد و جلوگیری از محصولات رایگان به نرم شدن پوست کمک کنند.

این ویژگی نه تنها از آسیب UV و چین و چروک بلکه از عواقب ناخواسته استرس طبیعی و آلودگی مانند پوست کم آب محافظت می کند.

آیا باید از محصولات سر یا دهان با مراقبت از پوست پروبیوتیک استفاده کنید؟

اگر می خواهید آکنه را کاهش دهید ، چهره خود را تقویت کنید و / یا علائم پیری زودرس را کاهش دهید ، پوست پروبیوتیک ممکن است سرمایه گذاری خوبی باشد.

درباره رفتن یک مسیر پروبیوتیک یا افزودن یک مسیر؟ اگر سیستم گوارشی شما تعطیل است و استرس دستگاه گوارش را تجربه می کنید ، مکمل پروبیوتیک خوراکی ممکن است با هم کار کند تا روده ها و پوست شما را به طور همزمان متعادل کند.

با این حال ، این یک تکرار است که تفاوت در نام بازی در مورد پروبیوتیک ها است ، بنابراین می توانید هر دو شکل را در نظر بگیرید. از این گذشته ، همانطور که در بالا مشاهده کردیم ، مزایای پروبیوتیک پوست تنها به یکدیگر محدود نمی شود. با این حال ، مانند هرگونه افزودنی به رژیم مراقبت از پوست ، بهتر است هر بار یک محصول جدید را ترکیب کنید – تا ترکیبی یکنواخت و یک ماهه ایجاد شود – تا نتایج را به طور دقیق آزمایش کنید.

زنی که از تونیک پروبیوتیک موضعی و مواد تخمیر شده برای پوست شفاف استفاده می کند

کدام پروبیوتیک ها برای پوست مفید هستند؟

لاکتوباسیلوس و بیفیدوباکتریوم دو رایج ترین نوع مراقبت های بهداشتی پوست هستند ، “مارتین بیگر گفت. به نظر می رسد که آنها بر واسطه گری پوست تأثیر بگذارند و منابع خود را تأمین کنند. “

مطالعات متعدد نشان می دهد که این نوع پروبیوتیک ها به ویژه برای مکمل های خوراکی برای التهاب روده و / یا بیماری های پوستی مفید هستند. (نکته: برای حرکت بیشتر ، فرمولهایی را که شامل پری بیوتیک هستند ، که به طور بالقوه نیروهای پروبیوتیک هستند ، مشاهده کنید.)

خوشبختانه بسیاری از بهترین پروبیوتیک ها در پوست و سلامت کلی شامل طیف وسیعی از ارگانیسم ها و ویروس ها هستند که تنوع میکروبیوم را افزایش داده و به رشد باکتری های خوب اجازه می دهند.

محصولات برتر پروبیوتیک و محصولات مراقبت از پوست آزاد

در نهایت ، اگر به دنبال افزودن پروبیوتیک های موضعی و ترکیبات تخمیر شده به سیستم پوست خود هستید ، لیستی از گزینه ها را در اختیار دارید.

برای پوست های حساس ، من پاک کننده پروبیوتیک شفاف ارگانیک شفاف (42 دلار) را توصیه می کنم. این شامل سایر روشهای گیاهی رایج است که تجزیه می شود – عصاره پوست بید (مانند اسید سالیسیلیک BHA) و روغن درخت چای (عامل اصلی ضد باکتریال بنزوئیل پراکسید) – و همچنین اسید لاکتیک شیر ، یک لایه بردار شیمیایی تغذیه کننده.

برای تقویت سیستم ایمنی پوست ، یک داروی آرام بخش اما قوی مانند سرم پروبیوتیک We Are Peaceful from Good Light (24 دلار) را انتخاب کنید. حاوی Lactococcus Ferment Lysate است که به تنظیم میکروبیوم پوست شما و همچنین آنتی اکسیدان و ضد التهاب کمک می کند.

در نهایت ، برای تمیز کردن منافذ ، کاهش لکه های تیره و جوان سازی چهره خود ، جوانان را با تونر لایه بردار People Kombucha + 11٪ AHA (38 دلار) امتحان کنید. کامبوچا جوانسازی پوست را فراهم می کند ، تخمیر لیشات پیچیا از پوست شما در برابر استرس اکسیداتیو محافظت می کند و اسید لاکتیک به آرامی با تیرگی مبارزه می کند.

Posted on

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *