در اینجا نحوه قرار دادن یکی از آنها برای استفاده با میکرودرم ابریژن آورده شده است


ممکن است در مورد درمان میکرودرم ابریژن در مرکز آبگرم یا درماتولوژی محلی خود و مزایای طراوت بخشی که می تواند برای پوست شما داشته باشد ، شنیده باشید. یا شاید شما هوس پوست صاف معروف کرده اید و آرزو می کنید که شما نیز به همه جدیدترین درمان های پوستی دسترسی داشته باشید. اما اجازه دهید به یک راز کوچک بپردازیم: بله ، می توانید میکرودرم ابریژن را در خانه انجام دهید. می توان نتایج حاصل از فناوری میکروسرم ابریژن را بدون تغییر PJs خود تقلید کرد.

برای اینکه بدانیم میکرودرم ابریژن در خانه چگونه کار می کند ، برای چه چیزی مفید است و چگونه می توان از مزایای میکرودرم ابریژن استفاده کرد ، با Nestor Antolin ، معلم متخصص مراقبت از پوست دکتر برانت مصاحبه کردیم.

میکرودرم ابریژن چیست؟

می توانید میکرودرم ابریژن را پیشرفته ترین شکل بدنسازی بدانید.

درمان مطب اغلب شامل دستگاهی مانند کشو یا دستگاهی است که با ریز بلورهای اکسید آلومینیوم یا بی کربنات سدیم اسپری می کند تا لایه بیرونی پوست را صیقل دهد. اگرچه این روش درمانی م effectiveثر است ، اما بیشتر از 100 دلار برای هر ویزیت هزینه دارد و نتایج خوبی را پس از جلسات متعدد به همراه می آورد.

تیم دکتر برانت با تشویق از مزایای برنامه هایی که می توانید در موقعیت مناسب بدست آورید ، اولین درمان میکرودرم ابریژن را در خانه ایجاد کردند. همانطور که آنتولین توضیح می دهد ، پرفروش کننده لایه بردار آنها “ترکیبی از اکسید آلومینیوم کریستالی-مورد استفاده در دفتر-و اسید لاکتیک برای حذف سلول های مرده پوست و تولید پوست روشن ، صاف و درخشان” بلافاصله و به طور موثر. “ما هر دو ماده قابل اشتعال را ترکیب می کنیم تا اسید لاکتیک پوست را” ترمیم “کند تا التهاب را افزایش دهد ، سوزش را کاهش دهد اما عملکرد را بهبود بخشد.”

کرم براق میکرودرم ابریژن آنها همچنین دارای ترکیبی از مواد گیاهی برای تسکین و تغذیه پوست و همچنین آنتی اکسیدان ها برای جلوگیری از رادیکال های آزاد شدید است.

مزایای میکرودرم ابریژن

آیا به فکر میکرودرم ابریژن هستید؟ آنتولین برخی از مزایای کلیدی میکرودرم ابریژن را شامل می شود که شامل بهبودهایی است:

 • علائم پیری زودرس (مانند خطوط ریز و چین و چروک)
 • رنگ و بافت پوست
 • کسل کننده بودن

علاوه بر این ، یک مطالعه کوچک در سال 2014 نشان داد که “خفیف تا متوسط” در بهبود هایپرپیگمانتاسیون به دنبال یک درمان مداوم میکرودرم ابریژن انجام می شود. همچنین به تحقیقات قبلی که منجر به افزایش سنتز کلاژن و اندازه پوست شد ، اشاره کرد و پتانسیل درمانی برای بازسازی پوست را نشان داد.

مطالعه دیگری در سال 2016 به طور مشابه افزایش تراکم کلاژن را به عنوان مزیت میکرودرم ابریژن و همچنین کاهش ملانیزاسیون و بهبود متوسط ​​تا متوسط ​​در شرکت کنندگان گزارش داد:

 • imelasma
 • لکه های خال دار
 • striae distensae (اشکال قهوه ای مایل به قرمز)
 • عکس

از آنجا که میکرودرم ابریژن نوعی استخراج است ، شما همچنین می توانید از مزایای کلی درآمد و تجدید سلول استفاده کنید. آنتولین می گوید: “با افزایش سن ، میزان تجدید سلول ما در پوست از 28 روز به 50 روز کاهش می یابد.” همچنین لایه برداری مانند این است که “پوست خود را به باشگاه ببریم – و راز بهترین نتایج حفظ آن است”.

گرفتن دست دکتر برانت یک درمان میکرودرم ابریژن است

آیا میکرودرم ابریژن بی خطر است؟

آنتولین می گوید میکرودرم ابریژن برای اکثر پوست ها و رنگ های پوستی بی خطر تلقی می شود.

با این حال ، مواردی وجود دارد که ممکن است میکرودرم ابریژن برای همه مناسب نباشد ، از جمله اگر پوست ضعیف یا فعال دارید. وی می افزاید: “ما برای افرادی که دارای آکنه فعال ، روزاسه و رگ های خونی پوست شکسته هستند میکرودرم ابریژن را توصیه نمی کنیم.”

آنتولین یک قانون کلی ششم را در مورد آزمایش درمانها و روشهای جدید مطرح می کند: بهتر است با متخصص پوست خود مشورت کنید تا رژیم پوستی خاصی را برای پوست شما انجام دهد.

نحوه صحیح درمان میکرودرم ابریژن

اگر می خواهید از مزایای میکرودرم ابریژن – که دارای طراوت ، شادابی و درخشندگی پوست است – استفاده کنید ، نکاتی را باید رعایت کنید که این درمان را به رژیم درمانی پوست خود اضافه می کنید:

 • اگر در آبگرم یا مطب متخصص پوست دچار میکرودرم ابریژن شدید ، مطمئن شوید که توسط متخصص مراقبت های بهداشتی انجام می شود.
 • هنگام استفاده از داروهای خانگی ، به آرامی و پیوسته عمل کنید (و با برنامه خود ملایم ، بدون خشونت باشید) تا در عملکرد پوست شما اختلال ایجاد نکند. آنتولین توصیه می کند: “برای بهترین نتایج ، یک یا دو بار در هفته استفاده کنید ، همیشه بین برنامه ها حداقل سه روز فاصله داشته باشید.”
 • وقتی از سد پوستی خود صحبت می کنید ، می توانید با استفاده از یک مرطوب کننده با سرامیدهای تکراری ، قدم بیشتری برای تقویت آن بردارید. آنتولین می گوید ، انجام این کار “احتمال رابطه شما را کاهش می دهد و شما را از سلولهای” جوان “محافظت می کند.”
 • نکته آخر اینکه همیشه از کرم ضد آفتاب با حداقل SPF 30 برای محافظت از پوست تازه برداشته شده خود استفاده کنید. بله ، این آخرین رویا با تأکید بر محافظت در برابر آفتاب و پوست برای همه صدق می کند – نه فقط برای افرادی که میکرودرم ابریژن معمولی دارند.
Posted on

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *