در سه ماهه نخست امسال ۱۶۰ تن انواع مواد مخدر کشف شد


در سه ماهه نخست امسال 160 تن انواع مواد مخدر کشف شد

سخنگوی فراجا گفت: ۱۶۰ تن انواع مواد مخدر در سه ماهه نخست امسال کشف و ضبط شده است.


به گزارش خبرنگار ایلنا، سردار مهدی حاجیان سخنگوی فراجا در نشست خبری صبح امروز دوشنبه ششم تیرماه گفت: آیا. پلیس باید به عنوان یک نهاد مجری قانون با هدف حفاظت از جان، مال و حیثیت شهروندان و تامین امنیت آنها عمل کند.


وی افزود: حوزه فرماندهی واکنش ملی از مرز تا مرکز کشور است و خدمت رسانی همگانی و در خط مقدم مبارزه با مواد مخدر است. این ماموریت نقش ملی، منطقه ای و بین المللی را در نیروی پلیس ما ایفا می کند.


سخنگوی فراجا گفت: موضوع مواد مخدر در مجامع جهانی مطرح است و سازمان های بین المللی در کانون توجه جهانی قرار دارند اما پلیس جمهوری اسلامی در خط مقدم مبارزه قرار دارد. به خاطر خدا، هفته مبارزه با مواد مخدر را به مجاهدینی که در این هفته خالصانه جان خود را فدا کردند تبریک می گوییم. در این راستا هر ساله شهدای زیادی را تقدیم جامعه اسلامی و جامعه جهانی می کنم.


حاجیان گفت: «پلیس با در نظر گرفتن موضع مثبت پلیس برای بازگرداندن معتادان و تلاش برای ادغام مجدد آنها در سه ماهه نخست امسال ۱۶۰ تن را اعلام می کند.» مواد مخدر زیادی مصرف شد و سازمان مبارزه با مواد مخدر درصد قابل توجهی پیدا کرد.


وی با تشکر از رئیس جمهور گفت: دیروز ۸۱ تن مواد مخدر معدوم شد که بخشی از آن تولید کارخانه بود که مضرتر از مواد مخدر سنتی است. در صورت فراهم شدن زیرساخت ها، کمپ مهیا می شود… در صورت آماده شدن و آماده سازی زیرساخت ها توسط پاسخگو، می توانیم اکثر معتادان مهاجر در خیابان ها را جمع آوری کرده و در کمتر از یک هفته به کمپ تحویل دهیم. . سازمان های.


سخنگوی فراجا تاکید کرد: این افراد در جامعه ناامنی ایجاد می کنند و باید مدت زمان درمان آنها را افزایش داد تا استاندارد شود تا بتوانند به جامعه بازگردند.


حاجیان در تبریک هفتگی دادگاه گفت: قوه قضائیه همیشه در کنار پلیس است و ما رابطه خوبی با هم داریم، هرچه به هم نزدیکتر شویم امنیت ما بیشتر می شود، بیشتر با جرم مبارزه می کنیم و عدالت را بیشتر می کنیم.


وی در بخشی دیگر از سخنان خود خواستار توزیع عادلانه یارانه ها شد. در بین افرادی که می خواهند از این شرایط استفاده کنند افراد سودجو هم هستند که در دستور کار قرار دادیم، این پایگاه از اسفندماه شروع به کار کرد و پلیس ۸۷۰ تن برنج ذخیره شده و ۷۱۷۶ تن روغن کشف و ۷۱۱۳ متهم را دستگیر کرد.


حاجیان افزود: این کشفیات ۳۰ هزار میلیارد ریال بوده که از ابتدای سال تاکنون ۱۴ هزار و ۵۶۶ نفر در جست و جوی ارز، دارو، مواد غذایی و قطعات کامپیوتری دستگیر شده اند.


وی گفت: در بحث مسائل پزشکی هرج و مرج ایجاد شد; در مجموع ۲۷۴ دارو، ۴۲۵ هزار دستگاه پزشکی و بیش از ۱۲ میلیون کیلوگرم مواد غذایی به ارزش ۴۰ هزار میلیارد ریال کشف و ضبط شد.


ادامه دارد …


انتهای پیام/