دستاوردهای ارزشمند گانیروز با استفاده از توانمندی های داخلی به دست آمده است


دستاوردهای ارزشمند گانیروز با استفاده از توانمندی های داخلی به دست آمده است

امیر سرتیپ قربانی با اشاره به تهدید دشمن و نظارت بر توسعه تجهیزات خاطرنشان کرد: آنچه برای تسلیحات در بالگردهای پیشرفته دنیا نصب می شود در بالگرد هوانیروز نیز نصب می شود.


به گزارش ایلنا، امیر سرتیپ امیر یوسف قربانی فرمانده هوانیروز با اشاره به کنترل تهدیدات این یگان عملیاتی و به روز رسانی تجهیزات بیان کرد: امروز یکی از مهمترین روش های نیروی هوایی رصد تجهیزات فعلی دشمنان است. و تهدیدات بالقوه در این زمینه. بنابراین، همزمان با شناسایی و رصد تهدیدات ضد هلیکوپتر و سامانه‌های هوایی، قدرت رزمی خود را ارتقا می‌دهیم.


با اشاره به اینکه دکترین نظامی ما به طور مستمر توانایی های هلیکوپتر کشورهای به اصطلاح دشمن را رصد و ارزیابی می کند: ما در حال تجهیز و ارتقاء سیستم های خود برای رفع نیازهای سازمانی و الزامات عملیاتی هستیم.


امیر سرتیپ قربانی افزود: برد تسلیحات هوابرد و تاکتیک های رزمی این یگان به طور کلی نسبت به گذشته تغییر کرده است و آنچه برای تسلیحات در بالگردهای پیشرفته دنیا نصب می شود در بالگردهای هوابرد نیز نصب می شود. هلیکوپترهای ما مجهز به تسلیحات دوربرد، موشک‌های هوشمند و هدایت‌شونده دقیق، پارازیت‌های رادار و سیستم‌های دید در شب پیشرفته هستند.


فرمانده هوانیروز هوانیروز گفت: همه تحولات و دستاوردهای ارزشمندی که امروز در هوانیروز در حال رخ دادن است مرهون تلاش بی دریغ متخصصان کشورمان و استفاده از توانمندی های داخلی است.


انتهای پیام/