دستمزد کارکنان بانک ها ۱۰ درصد افزایش یافت.


دستمزد کارکنان بانک ها 10 درصد افزایش یافت.


به گزارش ایلنا، وزارت امور اقتصادی و دارایی در اطلاعیه ای اعلام کرد: وزارت امور اقتصادی و دارایی دارای اعتقادات جدی است که مدیران بانک های دولتی بارها از این وزارتخانه درخواست احیای حقوق و مزایای کارکنان بانک های دولتی را داشته اند. این وزارتخانه در ماه‌های اخیر به دنبال راه‌حلی قانونی برای بهبود معیشت و منافع مردم نزدیک به تلاش دوستان ارزشمند کشور به‌ویژه بانک‌ها برای صیانت از عملیات و عملیات شبکه بانکی بوده است. نامه های بسیاری از مقامات مختلف ارسال و پیگیری شد.


بسیار خرسندیم که دولت محترم با نظر مثبت اعضای محترم شورای اسلامی به دنبال احیای حق افزایش ۱۰ درصدی حقوق کلیه کارکنان شاغل در کلیه دستگاه های اجرایی از جمله بانک های دولتی است. تعداد کارکنان به زودی در نیمه دوم سال جاری اجرایی خواهد شد.


علاوه بر این افزایش، با همکاری سازمان های همکار وزارت اقتصاد، دارایی و سازمان برنامه و بودجه کشور، افزایش دستمزد و وضعیت معیشتی کارکنان زیر مجموعه های وزارتخانه و دولت های تابعه را ادامه می دهیم. بانک ها. با سایر اختیارات قانونی مقرر در قانون مدیریت خدمات عمومی، از جمله افزایش اعتبارات معوقه، مصوبات ویژه و سایر مصوبات قانونی لازم از جمله شورای حقوق و دستمزد.


امید است این حرکت بتواند بخش کوچکی از معیشت کارمند ارزنده بانک دولتی را که در بدترین شرایط اقتصادی در حال خدمت به هموطنان خود بوده است، حل کند.


انتهای پیام/