دشمن متکی به نیروی بازدارنده ایران بود


دشمن متکی به نیروی بازدارنده ایران بود

سخنگوی نیروهای مسلح تاکید کرد: دشمنان در جنگ شدید به نیروی بازدارنده جمهوری اسلامی تکیه می کنند وگرنه یک ساعت صبر می کردند و حرکتی نمی کردند.


به گزارش ایلنا، سردار ابوالفضل شکارچی در نشست روز خبری و اختتامیه و تجلیل از برگزیدگان جشنواره رسانه ای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تاکید بر نقش خبرنگاران و رسانه ها در پیروزی سپاه مقدس، گفت: اصحاب رسانه و خبرنگاران در این راه مبارزه کردند. پرچم پاسداری از حرم مطهر پرچم را برافراشت و کمک بزرگی کرد.» وقتی داعش شکست می خورد، قدرت کثیف و رو به انحطاط آمریکا و رژیم کثیف کودک کش صهیونیستی وجود دارد.


وی در ادامه بیان کرد: اگر حراست مقدس ۸ سال طول کشید، کار و رسالت رسانه ها ۸ سال نیست و با پایان کار داعش و رژیم منحوس صهیونیستی، کار خبرنگاران تمام نمی شود.


معاون فرهنگی و تبلیغات دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح با تاکید بر اینکه باید آیین ایثار و کشتار را به جهانیان صادر، ترویج و تقویت کنیم خاطرنشان کرد: آخرین کاری که عاشورای حسینی به جبهه کرد اعزام نیرو بود. پیام، و اگر در رسالت زینبی نبود، واقعه فراموش و تحریف شد.


سردار شکارچی لشکر ۲۵ کربلا را یکی از ارتشیان دلیر، مدبر و ارزشمند اعلام کرد و گفت: رزمندگان این استان در دفاع مقدس در جبهه های جنوب و غرب و پاسداشت مسجد اهل بیت حضور داشتند. انشاالله که این استان شهدای زیادی دارد. تقدیم به انقلاب اسلامی.


وی با بیان اینکه مازندران پیشتاز دفاع از انقلاب بود گفت: وقتی افکار عمومی در سطح کشوری، ملی و بین المللی ترویج شود این اعتبار بیشتر می شود که این امر رسالت خبرنگاران را دوچندان می کند.


سردار شکارچی رسالت خبرنگاران را انقلابی و دینی دانست و گفت: نگرش انقلابی و دینی بسیار مهم است. زیرا هر جا موفق بوده ایم، این رویکرد هدف محور و تکلیف محور اصل بوده است.


وی با تاکید بر اینکه پیام انقلاب را به مردم دنیا می رسانیم، گفت: کشورهایی که در واقع با امپراتوری رسانه ای با ما می جنگند، جمهوری اسلامی را هدف اصلی جنگ رسانه ای قرار می دهند.


فرمانده معظم کل قوا با بیان اینکه باید جهاد را در اولویت تبیین کنیم، گفت: تمامی کلیدواژه های مربوط به جهاد در تبیین از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی تبیین شده است و نیازمند اقدام و عمل هستیم.


سردار شکارچی با بیان اینکه امروز در توان نظامی و دفاعی به دستاورد بزرگی دست یافته ایم که دنیا را به حیرت وا می دارد، تصریح کرد: این دستاورد بزرگ انقلاب اسلامی باید تبیین شود.


دبیرکل ستاد کل نیروهای مسلح باید به حوزه رسانه و خبرنگاری اهمیت راهبردی عمیقی بدهد و گفت: رسانه ها و خبرنگاران باید هر گونه جریانی را که بر خلاف منافع ملی و مردم است شناسایی و از آن پرهیز کنند.


سردار شکارچی با بیان اینکه پیش از دشمن روایت کرده و روایت اول را مؤثر دانسته و اعلام کرد: برای پرهیز از ورود به جنگ قانونی نوعی دام محسوب می شود و نباید طعمه دشمن شود. صحبت دشمن


دشمن با اشاره به اینکه حجاب بر اساس عفاف است، هزاران کامنت منفی علیه کلمه آنلاین برای منحرف کردن موضوع اصلی کشور ترویج و تبلیغ کرده است.


سردار شکارچی بر ایجاد امید و صبر در جامعه تاکید کرد و مطالبه گری را وظیفه رسانه ها خواند و تصریح کرد: این مطالبه باید دل مردم را خوش کند و دشمن را ناراضی کند و مسئولان را وادار به اقدام کند.


سخنگوی جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه در جنگ شدید قدرت بازدارندگی بسیار بالایی داریم، گفت: دشمنان به این نیرو تکیه می کنند وگرنه یک ساعت صبر می کنند و حرکتی نمی کنند.


دشمن از نظر ابزار و فناوری قوی است، افزود: تلاش اصلی دشمن بر تمرکز و نقطه آسیب متمرکز است و امروز هدف همه رسانه‌های دشمن جمهوری اسلامی و مهمترین هدف در نظام اسلامی است. جمهوری ولایت فقیه است و حمله کنید ما در این صنعت نامردی می بینیم.


سردار شکارچی گفت: دشمن از تمام توان خود برای پاره شدن نخ گل سرخ استفاده کرده است و در صورت پاره شدن آن، رژیم جعلی و غاصب اسرائیل هیچ اعتباری در جهان و میدان نبرد رسانه ای باقی نخواهد گذاشت و هزاران نفر را به خاک و خون می کشد. بچه ها، خون جاری است و رسانه های جهان از این جنایت چشم بسته و علیه ضربه به منافع آنها فریاد می زنند.


سخنگوی نیروهای مسلح با تاکید بر اینکه رژیم صهیونیستی در آستانه سقوط است، گفت: خبرنگاران افسران شجاع و خلاق جنگ نرم، سربازان مبتکر امام زمان (عج) هستند که وحدت را از دشمنان می گیرند.


سردار شکارچی با اشاره به اینکه باید در جنگی یکپارچه به جنگ نابرابر با دشمن بپردازیم گفت: خبرنگاران و رسانه ها هوشیار باشند و تهاجم ما به دشمن افزایش یابد.


انتهای پیام/