دموکرات های میانه رو نمی خواهند بپذیرند که چگونه دموکراسی در خطر استالهفته گذشته ، پس از حذف سنا در انتخابات مقدماتی جمهوری خواهان در مورد بحران بدهی ، سناتور جو مانچین ، که سخنرانی وی در مجلس سنای 50-50 مطرح شد ، بار دیگر این ایده را به سخره گرفت.

منچین پس از خداحافظی پنجشنبه شب به خبرنگاران گفت: “ما باید به دموکراتیزه کردن ایالات متحده ادامه دهیم.” “اگر ما یک فیلبستر نداریم که می تواند هر از گاهی ما را به تمدن بازگرداند ، آنگاه شما دچار سردرگمی کامل می شوید.”

اظهارات منچین پس از آن مطرح شد که هیچ جمهوری خواهی به کاهش سقف بدهی رای نداد ، اما این تنها پس از رای مثبت 11 جمهوری خواه پس از سرگرمی جو بایدن رئیس جمهور و دیگر دموکرات ها و تغییر رژیم اعلام شد. دموکراتهای ویرجینیای غربی ، به همراه سناتور دموکرات Kyrsten Cinema از آریزونا ، این کار را کرده اند او اصرار داشت که جدا نشود راهبردی که به اعضای مجلس سنا اجازه می دهد تا 60 سناتور را ملزم به رای دادن به قانون کنند. او همچنین با قانون دموکراسی برای دموکراسی مخالفت کرد و گفت که معتقد است “یک رای گیری نسبی دموکراسی ما را تضعیف می کند.” در همین حال ، تلاش های وی در مورد حق رای تا کنون شکست خورده است.

من نمی توانم کلمات منچین را در حالی که در روزنامه ای در دس ​​ماینز ، آیووا نشسته ام ، دو روز بعد در حالیکه دونالد ترامپ صدا و عصبانیت خود را با همراهی اکثر جمهوری خواهان ایالت هاوکی در مورد نحوه تقلب در انتخابات بیان می کند ، تکان دهم. او در میان عدم صداقت ، نیمه حقیقت و نژادپرستی معمول خود ، احتمال نامزدی مجدد در سال 2024 را پیش بینی می کند و قطعه جدیدی را در MAGA Mantra به تمسخر می گیرد: “دوباره آمریکا را دوباره بساز”. همه اینها باعث نگرانی در مورد سقف بدهی ، تحویل زیرساخت های دموکرات ها و جمهوری خواهان فریاد زدن از چاک شومر می شود که معنی کلمات درباره آنها بی پایان است.

حتی نگران کننده تر ، شکایات ترامپ با تأیید برخی جمهوری خواهان بیان شده است. چاک گرسلی ، با سابقه ترین جمهوری خواه که اخیراً اعلام کرده بود برای هشتمین دوره نامزد می شود ، در کنار رئیس جمهور سابق ایستاد تا غرور و اعتماد به نفس خود را نشان دهد. فرماندار کیم رینولدز ، رئیس جمهور جمهوریخواه آیووا جف کافمن ، نمایندگان اشلی هینسون و ماریانت میلر میکس همگی در این گردهمایی سخنرانی کردند.

چند روز پس از قیام ، هینسون گفت که ترامپ با وجود رأی منفی علیه استیضاح خود “مسئول” است. به همین ترتیب گراسلی ، که می گفت “حقیقت این است که او باخت” ، قبل از اینکه با ترامپ طرف شود و همانطور که توسط Politico ذکر شده است ، رضایت او را جلب کنید. اما هیچ چیزی ذهن مردم را فریاد نمی زند که فریاد می زنند “مایک پنس را بکش” و تلاش می کنند انتخابات را سریعتر از نیاز به انتخاب مجدد وی تحت پرچم “جمهوریخواهان اول” ، همانطور که ترامپ آنها را در دس ​​موین خطاب کرده بود ، لغو کنند.

جمهوری خواهان مانند منچین و سینما در طرف دموکرات ها سوت می زنند و طوری رفتار می کنند که گویی همه چیز درست و عادی است و گویی ترامپ اتحاد حزب خود را تمام نکرده است و آنچه برای ترامپ اتفاق افتاده و حداقل اعتماد به نفس بالایی دارد. دروغ گفتن اکنون موضوع اصلی جمهوری خواه بودن است.

در همین حال ، جمهوریخواه آیووا در حال برنامه ریزی برای دشمنی با اعضای قانونگذار ایالت است. او از برگزاری کل مسابقه سنا ناراضی است. هفته گذشته اکثریت جمهوری خواهان در سنا رای دادند رد کردن اولین نقشه ترسیم شده توسط کمیسیون تقسیم بندی بخش این بدان معناست که کمیسیون خدمات قانونگذاری باید در واقع به صفحه طراحی برگردد و در واقع ظرف 35 روز یک نقشه جدید ایجاد کند تا مجلس دوباره انتخاب شود. اگر قانونگذار آنها را رد کند ، اجازه اصلاحات طرفین را می دهد.

این می تواند صدایی شگفت انگیز ایجاد کند. اما این واقعیت را در نظر بگیرید که دموکرات ها در حال حاضر اکثریت 220 کرسی را در اختیار دارند و جمهوری خواهان تنها به 8 کرسی برای پیروزی در سال 2022 احتیاج دارند ، چه برسد به این که جمهوری خواهان در سال 2024 کرسی کسب کنند ، همانطور که در سال 2020 به رغم برنده شدن جو بایدن در ریاست جمهوری و پیروزی دموکرات ها. مجلس سنا اگر ترامپ دوباره نامزد شود و سعی کند پیروزی بر جو بایدن یا کامالا هریس یا هر دموکرات دیگر را حتی در صورت شکست اعلام کند ، می تواند گروهی از جمهوری خواهان مایل و مایل را به دست آورد که انتخابات را رد خواهند کرد.

اوایل امسال ، جمهوری خواهان 139 در کنگره رای منفی داده شد ، اما به نظر می رسد این تعداد می تواند مسدود شود زیرا بسیاری از جمهوری خواهان کلاه قرمزی بر تن می کنند. با ادامه اعتماد ترامپ به نامزدهای اصلی جمهوری خواهان که او را دشمن می داند یا دیگران را به بازنشستگی سوق می دهد ، همه اعضای کنگره حساب می کنند.

تگزاس ، کارولینای شمالی و فلوریدا ، همه دارای قانونگذار ایالتی جمهوری خواه هستند. همه صندلی خواهند داشتعلاوه بر این ، به دلیل حکم دیوان عالی در سال 2013 که قانون حقوق رأی را تضعیف کرد ، آنها مجوز نمی گیرند (تگزاس همچنان کاملا بسته است در حالی که چندین شهرستان در فلوریدا و کارولینای شمالی تحت قانون حقوق انتخابات بسته شدند). این بدان معناست که این قانونگذاران ایالتی موانع کمتری دارند که این امر به جمهوری خواهان مزیت بیشتری می دهد.

در حال حاضر ، همه داروها اساساً در واشنگتن مبتدی نیستند. نظم عمومی خواهد شد به ایالت ها نیاز دارد برای ایجاد کمیسیون های غیرحزبی (اگرچه همانطور که آیووا اشاره می کند ، چنین اقداماتی بدون ضعف نیست) ، اما تا زمانی که مانچین هم حذف فیلبوستر را به چالش کشید و هم با این لایحه مخالفت کرد ، در آب مرد.

همچنین ، فیلی باستر ممکن است از هرگونه تغییر در قانون حقوق رأی جلوگیری کند ، که از نژادپرستی در توزیع مجدد محافظت می کند. منچین هم به درستی اسلحه حمل کنید به ایده ایالت واشنگتن دی سی ، که دارد جمعیت نسبت به وایومینگ ، اگرچه ممکن است در مجلس سنا و مجلس ارزش داشته باشد (این سوال که آیا ملی شدن یا مستقل شدن پورتوریکو یک روز است).

همه اینها به آرامی در حال صعود ایالات متحده به کوهی است که کاندیدایی که برای نهادهای دموکراتیک ارزشمند است به او ملحق می شوند و افرادی در حزب او که می خواهند از خود محافظت کنند اما همه قصد دارند سربازان خود را پای بگذارند. در غیر این صورت ، وقتی یک طرف دموکراسی را به عنوان یک هدف رد می کند ، آیا یک فیلبر می تواند “هر از گاهی ما را به تمدن بازگرداند”؟

با این حال ، به نظر نمی رسد جمهوری خواهان و دموکرات ها مایل به حل بحران آینده باشند. در عوض ، جمهوری خواهان ترجیح می دهند در سقف بدهی بازی کنند و باعث آشفتگی صنعت شوند ، در حالی که دموکرات ها از این واقعیت که در اصلاحات انتخاباتی یا حق رأی تقریباً پیشرفتی حاصل نمی شود ، کناره گیری می کنند. یا 2 تریلیون دلار صرف رفاه می شود ، هر زمان که گناه واقعی احساس شود.

این بدان معنا نیست که مشکلات مشروع مانند رکود اقتصادی ، بهبودی از بیماری کووید -19 ، تغییرات آب و هوایی ، عدم مراقبت و دسترسی به مراقبت های بهداشتی بحران های مناسبی نیستند. اما وقتی ماشینها را برای دزدی به سرقت می برند ، پای آنها کاملاً بنزین زده و ترمزها قطع می شوند ، قدرت رویارویی با آنها مشمئز کننده می شود. در تمام این مدت ، واشنگتن همچنان خطرات خود را از دست نمی دهد و مستقیماً از بالای کوه عبور می کند و همه درها قفل شده است.

Posted on

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *