دورتموند ۶ – ولفسبورگ وان; پیروزی خانه زنبور گل


دورتموند 6 - ولفسبورگ وان;  پیروزی خانه زنبور گل

هفته {سی ام} بوندس لیگای آلمان اجتناب کرده اند ساعت ۱۸ در لحظه تحریک کردن شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید بروسیا خدمه دوم جدول کلاس بندی همراه خود نتیجه ۶ بر ۱ وولفسبورگ را شکست داد.


به گزارش ایلنا، این هفته رقبا هایی بین خدمه های آگسبورگ – هرتابرلین، ماینتس – اشتوتگارت، فرایبورگ – بوخوم را انتخاب کنید و انتخاب کنید دورتموند – ولفسبورگ برگزار شد کدام ممکن است “زنبورها” همراه خود شش گل میهمان شخصی را ظریف کردند.


روث در دقیقه ۲۴، اکسل ویتسل در دقیقه ۲۶، مانوئل آکانجی در دقیقه ۲۸، امره جان در دقیقه ۳۴ را انتخاب کنید و انتخاب کنید اریک هلند در دقایق ۳۸ را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۵۴ برای دورتموند گلزنی کردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید ولفسبورگ در دقیقه ۸۱ تک گل باکو را به ثمر رساند. دقیقه دقیقه


پاس گل های دورتموند {در این} دیدار نیز توسط جولیان برانت، اریک هالند، مارکو رویس، ماریوس ولف، مارکو رویس، یولیان برانت به پایان رسید.


در ورزشی های این هفته بوندسلیگا، هرتابرلین همراه خود پاس دیدنی سوات سردار را انتخاب کنید و انتخاب کنید ریچر در دقیقه ۴۹، آگزبورگ را ۱-۰ شکست داد.


فرایبورگ ۳-۰ مقابل بوخوم کدام ممکن است گل هایش را لوکاس کابلر در دقیقه ۵ را انتخاب کنید و انتخاب کنید دابل سالا در دقایق ۱۶ را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۵۳ به ثمر رساندند را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این ماینتس را انتخاب کنید و انتخاب کنید اشتوتگارت ورزشی را همراه خود جذب می کند با بیرون گل به بالا رساندند.


در فینال دیدار در لحظه اجتناب کرده اند ساعت ۲۱:۰۰ مونشن گلادباخ را انتخاب کنید و انتخاب کنید کلن به مصاف یکدیگر خواهند سر خورد.انتهای پیام/